Pērku Apple Iphone 3G vai 3GS

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Sludinājumi Pērku Apple Iphone 3G vai 3GS

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 30 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #274306
    jurgenz
    Participant

    Quote:

    Un iekš 100ls normālu ne-Iphone telefonu ar tačskrīnu un android nevar dabūt ^^

    LG p500 – pirms 2 nedēļām pa 104Ls jauns.

    #274307
    migors
    Participant

    Jā par to ka pa 100 ls nevar dabūt normālu smartphone ir maldi. Piekrītu jurgenz. Man arī ir P500 “Nem to un nenožēlosi. Pēc pēdējiem notikumiem ar patentiem es ābolu vispār negribu redzēt, negribu atblastīt ķēmus. Pērkot šo tehniku cilvēks piekrīt tam ko viņi dara.

    #274308
    Evers
    Participant

    plus viens par ķēmu atbalstīšanu 🙂

    #274309
    Kon
    Participant

    esmu vīlies Tevī

    #274310
    msh
    Participant

    Š eidij, tava attieksme ir kā būmeristam 😀 – “nopirku bembi lai citiem skaustu!” , tas nekas, ka kaut vai kaut kāda sapuvusi žurka ar 2.0 mazmotoriņu 😀 Ko tajā vecajā, nolietotajā, vājas specifikācijas gaifonā skaust? Aizkostā ābola logo aizmugurē?

    Un man ir patiess prieks ka noutpada administrācijai ir dažas idejas kā nākotnē sačakarēt noutpada situāciju vēl vairāk. Visa noutpada eksistence ir viena vienīga uz leju ejoša spirāle. Vispirms bija v1, viss bija baigi jauki, pozitīvs starts, tad foksim nebija ko darīt un izdomāja ka kaut ko vajag sačakarēt, uztaisīja v2, stāvēja kādu laiku, tad šis atčaknījās “apkārt visi smirdīgie pokemoniem domātie portāli ir uztaisīti galīgā dirsā, mums arī tā vajag!”, radās v3. Lai nenolaistos apmeklētība, tika ieviesta ielogošanās ar pokemonu akauntu 🙂 Un tagad izrādās ka dažs labs vēl domā par aktivitātes apkarošanu… Pats saproti ka tā ir latviska parādība, jo tu to atzīsti. Bet esi pārlieku atsēdējies ārzemju forumos, un tāpēc tev tāda slima ideja ir radusies. Es arī regulāri lietoju vienu britu forumu, un tiešām labāk patīk latvijas forumu tauta – piedrāzt par spamu, bet vismaz normālā latvijas forumā VAR izteikties, kamēr tur tajā britu forumiņā kaut ko rakstot es sev vienu laiku iestāstīju ka man ir darīšana ar bērniem – jo rakstot tādā stilā, kādā latvijas forumos ir normāli, tur uzreiz sāks visi pēc kārtas apvainoties… 😀 Man, personīgi, vislabāk patīk situācija iekš mūžvecā iauto.lv foruma – tur vienīgais mīnuss ka no īpašnieka vispār nav nekādas aktivitātes, tāpēc arī tas forums gliemeža ātrumā, bet tomēr mirst. Bet savādāk tas forums izskatās tieši tāpat, kā pirms desmit gadiem [nevis kā te, kur pāris gadus atpakaļ bija normāls forums, tagad šausmas], un kaut kādas moderatoru aktivitātes tur praktiski nav. Rezultātā tur ir tāda jauka atmosfēra, jo ir salasījies bariņš daiļdirsēju 😀 , un ņaudētāji – lūpas uzmetēji diezgan fiksi atsijājas – dabiskā izlase – nespēj par sevi pastāvēt, pazūdi 😀 Tātad, pāris vadošie noutpada nelatviski domājošie kadri atkal domā “everything that happens outside latvia is good and everything should be taken as example how it should be in latvia”?

    #274311
    Kon
    Participant

    Paziņa iepirka 3G, skaists telefons <- this simple line renders all Your arguments false

    #274312
    Jaunzems
    Participant

    Kas skaists neglītā plastmasas aizmugurē? Vot iPhone 4 ir skaists. Bet 3G bija neglīts.

    #274313
    shady
    Participant

    msh – Cilvēks ielika sludinājumu, bet viņam jāklausās visādas morāles par iphone, apple mārketinga politiku, foxi, notepad versijām un vēl sazin ko, ka pat darbs esot cits jāmeklē…. Tas tev liekas normāli? Tēmas autors ielika tikai sludinājumu.

    Izteikties ir labi, bet ir jāzina – kur un kad. Izveido tēmu “ieteikumi, tavas domas” -> tādā tēmā var izteikties – te neviens neprasīja viedokli.

    #274314
    richijs
    Participant

    Nopērc tak to ifonu 4 ar okarti pa 79ls un ikmēneša maksa 15 ls vismaz jauns telefons.

    https://www.okarte.lv/lat/pakalpojumi/mcm#/mcm.php?trade_mark=9

    #274315
    msh
    Participant

    Jā, tas ir normāli, latvijas forumos parasta parādība, pats to atzīsti.

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 30 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā