Pērku datorus "rakstāmmašīnas"

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Sludinājumi Pērku datorus "rakstāmmašīnas"

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 17 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #157147
    buldozers
    Participant

    Pērku datorus “rakstāmmašīnas”, teiksim, līdz 5Ls/gabalā.

    [img]https://keetsa.com/blog/wp-content/uploads/2008/03/computer_waste_main.jpg[/img]

    #290201
    akms47
    Participant

    umpa umpa, kluču kaudze… ko darīsi, ja nav noslēpums? Termināļi jeb muzejs?

    #290202
    aoma
    Participant

    Tas tak i mopšels – jafiņš no ventiņiem. Ne nu pirks nekā, pie tam arī “rakstāmmašīna” ir vairāk kā piecus latus vērta, gan jau puišels atkal grib uzvārīties, tālāk notirgojot iekš ss.

    #290203
    buldozers
    Participant

    AKMS47, radās vēlme paskrūvēt dzelžus un varbūt iemācīties ko jaunu. 🙂

    aoma, vari lūdzu iedot kaut vienu piemēru, kur es kaut ko esmu nopircis, lai uzvārītos notirgojot to SS`ā?

    #290204
    shady
    Participant

    Nesen tādus 3.gab. aiznesu uz miseni, būtu atdevis par velti.

    #290205
    aoma
    Participant

    Slinkums tagad meklēt linkus, bet sāga ar tavu vecmammu, uz kuras pat džedajs parakstījās, palikusi labā atmiņā.

    Tālākais – loģiski secinājumi, ne tu pirmais, ne pēdējais, kas šādi mēģina uzvārīties.

    #290206
    Anonīms
    Neaktīvs

    P.S. Ikdienā pieskatu ap 150 gala iekārtu. Pārpalikušos dzelžus (tā vai savādāk novecojušus) nododu labdarības organizācijām, invalīdiem, sportistiem. Arī P4 ar pusisdzisušu Samsung monitoru var kādam labi kalpot par lielisku rakstāmmašīnu….

    #290207
    Aldis
    Participant

    Dirsēji šeit ir nepamatoti… jap, arī es datorus esmu licis gan jaunākos, gan mācijies no vecākiem dzelžiem kā un ko… nezinu kā tas ir tagad…

    Agrāk entuziasti nevis IT portālus klapēja augšā kā sēnes pēc lietus, bet pa baitiem asalmblerī rakājās, veidojot elementāras programmatūras, un meklējot tajās bug-gus…. ja tagad tādā līmenī ietu cauri jebkurai programmai ko uzkompilē, tad nevajadzētu ne 16GB Ram atmiņu, ne 2Ghz no četriem kodoliem… :>

    Takā miseņu nesēji apdomājaties, vai tik tiešām grūti ievietot ss.lv vai zip.lv sludinājumu – “Atdodu par brīvu” un tiešām atdot, nevis plātīties ar to ka izmetuši un labprātīgi aizvestu tam kam to vajag.

    #290208
    buldozers
    Participant

    Džedaja dators man vēl joprojām ir un nekas nav pārdots.

    #290209
    aoma
    Participant

    Da ladna, mopsis sen sevi pierādījis, kā mazs un nīkulīgs miesās apvēlies šmaukulis.

    Pats esu vecus un nevajadzīgus dzelžus dalījis pa labi un kreisi, bet tikai ne šim fruktam.

    Atradušies samārieši…

    #290210
    Crow
    Participant

    Nīkulīgs un miesās apvēlies gadījumā nav īpašības vārdi ar vairāk vai mazāk pretēju nozīmi? [img]https://www.bildites.lv/images/e1s4ktlq2l6g96qeorm.gif[/img]

    #290211
    buldozers
    Participant

    Aoma, šķiet, ka tu esi 70 gadīgs kašķīgs pensionārs, kurš apzinās, ka drīz noliks karoti, tāpēc ir neapmierināts ar visu pasauli.

    [img]https://www.post-apo.lv/forums/images/smilies/ugly_ponijs.gif[/img]

    #290212
    aoma
    Participant

    Purva bridēj, tu maz esi dzirdējis par Rūdolfu Blaumani?

    Un nevajag man te palagu no wiki…

    #290213
    Evers
    Participant

    Nu ko tur iemācīsies, paskrūvēsi skrūvītes, paraustīsi pročus, kartes, apskatīsies varbūt, ka, lūk, šitā videne, dienās bija zvērs, uzinstalēsi win98se? Var arī mācīties visu dienu skrūvējot vienu skrūvi vecātēva šķūņa durvīs. 🙂

    Bet vari no manis savākt vienu Pentium 2, diskmašīna tik jānomaina, nelasa cdrw, atdošu par brīvu, tik tālu jādzenās būs.

    #290214
    shady
    Participant

    Aldi, ko nu kurš uzskata par rakstāmmašīnu. P4 tipa mašīnas ir jaudīgi zvēri, ja salīdzina ar “rakstāmmašīnas” datoriem. Tādi hlami ir domāti vai nu muzejā vai misenē. Protams, var izmantot dažām specifiskām vajadzībām arī tādus, bet mūsdienās tas nav nopietni, kur nu vēl par tādiem maksāt 5 Ls. Tā kā autors nav konkrēti paskaidrojis, kādi tieši viņam ir vajadzīgi, ļoti diskutabla tēma.

    Rezumējot sacīto – ja grib mācīties ar datoriem (vajag izmēģinājuma datoru), tad neiesaku pirkt rakstāmmašīnas – vajag vismaz P4 līmeni, lai normāli ar to padarbotos.

    #290215
    buldozers
    Participant

    Protams, ka esmu. No kurienes tad radās mans lietotājvārds?

    #290216
    buldozers
    Participant

    PM uzrakstīju.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 17 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā