Pērku GTA uz PS2

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Sludinājumi Pērku GTA uz PS2

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 10 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #159599
    Quagmire
    Participant

    Gribētu nopirkt oriģinālos GTA uz PS2, ar visām grāmatiņām un kartēm, interesē visi izdotie jeb III, VC, VCS, LCS un SA. Gaidu piedāvājumus. 🙂

    #307887
    msh
    Participant

    It kā nav vēlmes šķirties, bet ja tu piedāvā ļoti labu cenu, var apdomāt 😀 Ir visi pieci.

    #307888
    Quagmire
    Participant

    Labāk pasaki, cik tu pats gribi. 😀

    #307889
    msh
    Participant

    Tā kā man nav īpaša vēlme tikt vaļā no tām spēlēm, tad gribētos 60 + pasts, galējais cipars 50. Reģions britu salas, abus “neriktīgos” GTA iepriekšējie īpašnieki ir apdalījuši – VCS vāciņā ir tikai rockstar reģistrācijas lapele, LCS grāmatiņa, bet kartes vienalga nav.

    #307890
    ruukjis
    Participant

    Umm, Briti par pasta pakalpojumiem piemaksā? 😀

    #307891
    Quagmire
    Participant

    Skaidrs, paldies par piedāvājumu, msh, bet no eBay ar visām kartēm ir lētāk. Ja precīzāk, tad no turienes man tas izmaksā 33.94 EUR, bet tas ir ieskaitot ar visu piegādi – tātad, šeit, Latvijā, gribētos to visu nopirkt pa +/- 20€.

    #307892
    msh
    Participant

    Dabiski ka lētāk. Es, diemžēl, tolaik jebaju nelietoju bet pirku iekš Gamestation un Gamescentre 🙂 SA vēl dabūju divreiz nest mainīt 😀 Tagad esmu pārslēdzies uz xkasti, jo tai visādām šaujamajām spēlēm ir dabisks režīms – dalītais ekrāns pa četriem – kā arī cietucis uz kura aizkopēt spēles – ironiski ka gan xkaste, gan PS2 ir viena paaudze, jo PS2 salīdzinājumā tāds akmens laikmets vien ir 🙂

    #307893
    msh
    Participant

    P.N. Tu gaidi ka tev latvijā kāds piedāvās oriģinālas PS2 spēles lētāk nekā jebajā? 🙂

    #307894
    Quagmire
    Participant

    Nav ne vainas eBay cenām, ja vien nebūtu jāmaksā par piegādi. 🙂

    #307895
    msh
    Participant

    Dabiski – kā jau visām nevienam nevajadzīgajām lietām 🙂

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 10 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā