Pērku mātesplati

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Sludinājumi Pērku mātesplati

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 10 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #152494
    rasty
    Participant

    Es gribētu iegādāties par normālu cenu matesplati ar normālu procesoru, lai varētu ielikt Videokarti 8600GTX…

    #251149
    usins
    Participant

    Kāds budžets atvēlēts CPU(procesars) un mātesplatei?

    Lai normals- 100ls, ja ļoti labs- 100-200 utt..

    MSI, Asus. Gigabyte pēdējā laikā liek vilties…

    #251150
    Snorx
    Participant

    Par Gigabyte un MSI pilnīgi piekrītu- tur pat high-end platēm brāķa % katastrofāli aug. Par Asus atļaušos iebilst- tur brāķa % liels ir tikai low-end platēm. Kādu tad Tu ieteiktu alternatīvu? Biostar, ECS? 😀

    #251151
    Crow
    Participant

    EVGA

    #251152
    Snorx
    Participant

    nu spriežot pēc lapas, EVGA ražo MB tikai sākot no P55 chipseta, tad stipri šaubos, ka varētu iekļauties 100-150Ls robežā ar visu CPU, turklāt automātiski nāk DDR3… to nu par budžeta komplektu būtu pagrūti nosaukt.

    #251153
    Crow
    Participant

    Š…egoņi. EVGA ir vesela čupa priekš 775-tā. Priekš AMD ar vēl jābūt (AM2). Ezim skaidrs, ka jaunas vairs neražo + vecās dabūt grūti, jo latviešu kapeik3.14sējiem priekš tām maks parasti ir par mazu. Neredzu, kur autors teicis kaut ko par savu budžetu. Prasīja normālu. EVGA ir normāla.

    #251154
    nevertell
    Participant

    Tev pašam ir evga ?

    #251155
    Mad182
    Participant

    Ja reiz šitāds virsraksts ir parādījies, tad iespamošos tepat.

    Ja kādam Rīgas/Ogres apkārtnes iedzīvotajam mētājas strādājoša mātesplate ar vismaz 1ghz proci (pavisam ideālā gadījumā micro vai mini ATX izmērā un ar SATA portu, bet tas nav obligāti), tad es laprāt jūs no tās atbrīvotu apmaiņā pret kaut kādām naudiņām/aliem/whatever.

    Lūdzu PM, ja ir kaut kas tamlīdzīgs piedāvājams 🙂

    #251156
    Crow
    Participant

    nevertell wrote:

    Tev pašam ir evga ?


    Gribētos. Paniekoties. Bet man jau ar tas maks ir plānāks par pašas kabatas audumu dažkārt. Cik lasu no ārzemju reviewiem un komentiem, ļautiņi slavē EVGA, galvenokārt videokaršu dēļ un tagad X58 dēļ. Nu bet dārgais gals nemaz nevar būt slikts enīvej :lala:

    #251157
    nevertell
    Participant

    Dārgais gals jā. Ouverpraisd ar. Vismaz tā man stāsta lietotājs.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 10 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā