Pērku PlayStation 2

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Sludinājumi Pērku PlayStation 2

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 18 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #158435
    Quagmire
    Participant

    Pērku PlayStation 2. Vēlams tievo un atkodētu. Esmu gatavs maksāt līdz 30Ls. Piedāvājumus rakstiet šeit vai uz PZ.

    P.S. Pirms kāda gada par 30Ls nopirku tievo versiju ar divām Dualshock pultīm, divām 8MB un vienu 128MB atmiņas karti, kabeli labākai kvalitātei, daudzām spēlēm, labā stāvoklī un atkodētu. Tas tā, lai aptuveni zinātu, par ko esmu gatavs maksāt 30Ls.

    #298890
    Quagmire
    Participant

    Tiešām nevienam mājās nestāv nevajadzīgs PlayStation 2?

    #298891
    usins
    Participant

    emz, nez vai ir jēga no otrā? Spēles uz jaunajiem TV vairs neizskatās tik aizraujoši…

    #298892
    Quagmire
    Participant

    Ir sakrājušās vairākas spēles, ko gribu izspēlēt, pirms iznāk jaunā konsoļu paaudze un pašreizējās paaudzes konsoles (PS3) paliek daudz lētākas.

    #298893
    Anonīms
    Neaktīvs

    Zinu kur var dabūt vairumā.Brauc uz UK.

    #298894
    nevertell
    Participant

    Emulē uz PC.

    #298895
    Quagmire
    Participant

    Emulēšana jau vairāk nav tas. Īstu konsoli spēlēt ir daudz patīkamāk.

    #298896
    elaa
    Participant

    labprāt pārdotu savu PlayStation 2 , bet viņš nav plānais, bet ja tomēr interesē, tad varu pārdot

    #298897
    Stat1CX
    Participant

    Kāda vaina emulēšanai? Piespraud PS gamepad un būs tas pats kas spēlēt konsuli, turklāt ar emulatoru var dabūt labāku grafiku, ir iespēja emulēt spēli ar daudz lielāku izšķirtspēju ka native ps2, kā rezultātā spēle izskatās daudz labāk nekā uz ps2. Uz mūsdienu HD TV ps2 vairs neizskatās tik labi kā tas bija uz vecajām CRT kastēm.

    #298898
    MCBoss
    Participant

    pilni lombardi ~25ls gab.

    #298899
    Quagmire
    Participant

    Izstaigāju visus, kas manā pilsētā, visi neatkodētie.

    #298900
    Quagmire
    Participant

    Biezo gan negribētu, jo, cik atceros, tam bija skaļš ventilators.

    #298901
    Quagmire
    Participant

    Varbūt tev taisnība, bet šaubos, ka uz mana datora ies kāds emulators. Pārāk mazjaudīgs.

    #298902
    Quagmire
    Participant

    Vai tiešām nevienam nav pārdodams atkodēts tievais PS2? Nav jau vajadzīga tik nikna komplektācija kā sākumā minēts, pietiks arī ar vienu 8MB atmiņas karti un parastajiem kabeļiem, bet divi Dualshocki gan būtu vēlami. Spēles arī nav nepieciešamas, tās varu ierakstīt pats (lai gan ja būtu, tad es nebūtu apbēdināts, it īpaši, ja oriģinālās). Galvenais, lai viss labā stāvoklī, vāks taisītos ciet bez problēmām, konsole nebūtu apskrāpēta, diski nolasītos bez problēmām un kontrolieri nebūtu “izļurkāti”.

    #298903
    MCBoss
    Participant

    …vari jau iztikt ari ar neatkodetu, spelet speles no usb flash, nechipotam ps2 vienkarshi metot speli uz fleshu buus jauztaisa speelei patch.

    #298904
    RicoPico
    Participant

    How about “Nopirkt neatkodētu un pašam atkodēt” variants? Sorry, neesmu speciālists, bet šī tēma mani pašu sakārdināja nopirkt PS2. Iebāzu fiksu degunu googlē un sapratu, ka PS2 Slim atkodēšana nenotiek Molekulārās Biofizikas Zinātnes Centra telpās. To varot izdarīt pašrocīgi vajadzīgs esot tikai skrūvgriezis un daudz skotča.

    Un vēl, ja nav noslēpums…

    Quote:

    Pirms kāda gada par 30Ls nopirku tievo versiju [..]

    Kur palika, un kāpēc meklē jaunu?

    #298905
    Quagmire
    Participant

    Apnika un pārdevu par tiem pašiem 30Ls. Starp citu, joprojām neesmu nopircis.

    #298906
    Quagmire
    Participant

    Var slēgt ciet, piedāvājumus gaidīju tik ilgi, ka vēlme pārgāja.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 18 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā