Pērku Playstation 2

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Sludinājumi Pērku Playstation 2

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 34 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #159802
    Quagmire
    Participant

    Pērku PS2, atkodētu, līdz 35€. Ventspils.

    #309131
    msh
    Participant

    PS2 kodu uzlikt nevar, attiecīgi viņu nevar “atkodēt” 😀

    PS2 ar modčipu par tādu naudu maz latvijā var nopirkt? 🙂

    #309132
    Quagmire
    Participant

    Īsti pareizs tas termins nav, bet visi taču saprot, ko ar to domāju. 😀 Var nopirkt, sen jau var, piemēram – https://konsoles.lv/forums/viewtopic.php?f=65&t=14988&p=158997 🙂

    #309133
    msh
    Participant

    Visi? Nu ne gluži. “Kodēji” par “atkodēšanu” mēdz saukt arī FMCB izmantošanu, lai arī tā ir pavisam cita opera – pie mums laikam ne tik izplatīti, bet “kodēji” tam arī swap magic noteikti pieskaitītu.

    P.N. Man vienīgajam liekas jocīgi ka tu tur tajā tofikā kaut ko kaulēji nost par sūtīšanu? Es kaut kā esmu pieradis ka pircējs savāc/organizē savākšanu/maksā par sūtīšanu.

    #309134
    Quagmire
    Participant

    Es par atkodētu uzskatu tikai ja ir modchips, tāpat kā lielākā daļa. Kurš vēl lieto tādu aizvēsturi kā swap magic? 😀

    P.S. Maksimālo cenu došu ja komplektā būs komponetais kabelis, bez tā uz mūsdienu televizoriem tā konsole ir diezgan nespēlējama.

    #309135
    Quagmire
    Participant

    Tad man īpaši negribējās to konsoli, tāpēc pakaulējos par cenu, tagad sagribējās uzspēlēt dažus ekskluzīvus.

    #309136
    Stat1CX
    Participant

    Kam tev PS2 dažiem ekskluzīviem? Uzliec ps2 emulatoru uz PC, piespraud gamepad un būs tev ps2 ar 1080p vai lielaku izšķirtspēju un labāku grafiku.

    #309137
    aoma
    Participant

    Tas tak ir mopsis – ik pa laikam grib pa lētu naudu iepirkt dažādus lūžņus, pēc tam mēģina uzvārīties.

    Ja šim izdosies nopirkt, varu saderēt, ka vēlākais pēc mēneša šeit būs sludinājums, ka par bargu naudu tiek tirgots otrais pleisis ar “ekskluzīvām” geimām. :/

    #309138
    Stormbird
    Participant

    Vai nav vienalga ko pa cik nopērk un ko pēc tam dara, skauž vai? Pats ar gribi bet slinkums vai kaut kas nav sanācis? Kur problēma?

    Es savu PS2 ar mod čipu nopirku lombardā ~4 gadus atpakaļ pa 40 ls, lombarda pārdevējs domāja ka nav čipots. sakačāju čupu ar PS1 un PS2 un pat 16 bitu spēlēm diskā priekš PS2, super. Uznāk vēlme kādā aukstā ziemas vakarā pagremdēties atmiņās tad nav jāčakarējas ar emulatoriem. Vienīgi mūsdienu TV bildi izstiepj diezgan pabriesmīgu tāpēc patīkamāk spēlēt 16 bitu, tās nekāda izšķirtspēja nespēj sabojāt 😀

    #309139
    Quagmire
    Participant

    Piemēram, GTA VCS pilnvērtīgi uz emulatora nedarbojas un uz konsoles tomēr pavisam cita sajūta.

    #309140
    msh
    Participant

    Ož pēc līkām rokām. Mūsdienu teliķiem parasti var pārslēgt avota bildes malu attiecību, kā arī vispār var gan pašam PS2 uzstādījumos to mainīt [man gan liekas ka tas maina izvēlnei attiecību, hvz], un ļoti daudzām spēlēm kuras nav izlaistas akurāt pašos PS2 pirmsākumos arī var.

    #309141
    Quagmire
    Participant

    bump

    #309142
    elvisburdajs
    Participant

    Brauc ciemos uz Rīgu, mopsi. :> Varu tev uz laiciņu aizdot savu atkodēto/atčipoto pleisi. Ir arī lielais PS1.

    #309143
    Quagmire
    Participant

    Diemžēl brauciens turp / atpakaļ un tad vēlreiz turp / atpakaļ ir vienāds ar visu budžetu, ko esmu gatavs atvēlēt PS2.

    #309144
    Quagmire
    Participant

    bump

    #309145
    aoma
    Participant

    Vienreiz tak izdari to, ko šī pasaule no tevis gaida – respektīvi, aizej, pakaries, mazais šmurguli.

    #309146
    Quagmire
    Participant

    Ak, šie pusmūža krīzes nomāktie alkaši. 🙂

    #309147
    aoma
    Participant

    Man, attiecībā pret tevi, ir priekšrocība – esmu saniedzis pusmūžu, kas, tavā šuhermaher variantā, reti kad tiek piedzīvoits.

    #309148
    deriksx
    Participant

    Respect !!!

    #309149
    Quagmire
    Participant

    bump

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 34 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā