Pērku portatīvo datoru.

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Sludinājumi Pērku portatīvo datoru.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #149786
    aldisniv
    Participant

    Vajag portatīvo datoru ar COM portu.Bateriju 15-30 min.Uz kura iet XP vinda.Liepājas rajonā.Pietiek ar 3pentiumu un 512MG atmiņu,cietais 10 GB.Domāts tikai darbam ar iekārtām.Varbūt kādam ir aizķēries kāds IBM T20.Par kādiem 50 Ls.

    #214832
    ob1
    Participant

    100Ls Siguldā.

    #214833
    aldisniv
    Participant

    Par tālu un arī par dārgu.

    #214834
    Aldis
    Participant

    Ehh.. pirms pusgada man bij pieejami ap 70ls tādi lapši pēc parametriem kā nosauci – tagad pieejami ir ar lielākiem parametriem – kā arī dārgāki [min. 140ls]

    Kādu programmatūru domā darbināt? kautko pasmagāku? Pēc būtības ir pieejami man kkādi pentium II, ap 300mb [tikai ne laptopu, bet kārbas] 🙂

    #214835
    aldisniv
    Participant

    Kārbas neder,lielākus parametrus arī nevajag.Var sanākt strādāt atklātā laukā,un svilināt normālu mašīnu sirdzapziņa neļaus….Derēs arī cits laptops kas pavelk XP windu un ir ar COM portu.Programmas specifiskas iekārtām kuras pavilktu arī 2 pentiums.

    #214836
    Mr.Death
    Participant

    portatiivo pa 50 ls?? sagribeeja cuuka apelsiinus :> tu maz zini, ka tirgus cenas portatiivajiem sobriid ir saakot no 100 ls? paareejie ir vai nu ar defektiem, vai arii nelietojami luuznji. :>

    #214837
    Loading
    Participant

    Paskaties parametrus iesākumā kādus velās pirms bļauj.

    #214838
    aldisniv
    Participant

    Ja uzbrauciens bija domats man,tad nesapratu.Tādus štruntus pat lētāk tirgoja kādu laiku atpakaļ.

    #214839
    Mr.Death
    Participant

    es tev pasaku kaa cilveekam – portatiivo datoru ar taadiem parametriem – tikai caur paziisjanos. par 50 ls tu vareesi dabuut labi ja kaadu antikvariaatu, kuram ir uz pusi mazaaki parametri nekaa tevis noraadiitajam.

    #214840
    Loading
    Participant
    #214841
    aldisniv
    Participant

    Paldies “Loading”Cenšos sazināties ar pārdevēju.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā