Pērku webkameru (Liepāja)

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Sludinājumi Pērku webkameru (Liepāja)

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #152108
    Holmss
    Participant

    Atbrīvošu no liekās, putekļus krājošās webkameras

    cena: no šokolāde vai alus līdz 10 Ls

    #246891
    Loading
    Participant

    10ls jau var nopirkt jaunu!

    #246892
    Holmss
    Participant

    Tās, kuras jaunas maksā 10 Ls, manā uztverē nav vairāk kā 2 šokolāžu vērtas…

    #246893
    zivs
    Participant

    Nu, jautājums jau ir – ko Tu gribi no tās webkameras sagaidīt – kvalitatīvu bildi vai tikai tādu bildi, kas ķekša pēc ir?

    Lētā gala kameras maksā no ~8ls (kādi 5-10 kadri sekundē) un ir apmierinošas, lai varētu čatruletē vai omeglē luni dzīt. Ja grib ko nopietnāku (puslīdz laba bilde un audio kvalitāte), tad jau 20ls robežās jāskatās.

    #246894
    Holmss
    Participant

    Gribu lēti pļāpāt iekš skype…Un kā jau rakstīju 10 Ls lūznim tērēt negribas, 20+ Ls kam sakarīgam ir tālu no naudas tērēšanas prioritātēm… Mērķis ir tikt pie webkameras, kura kādam mētājas vadu un dzelžu čupā, vai arī tik to vien dara, kā krāj putekļus…

    #246895
    nevertell
    Participant

    Tur tā lieta, ka ja lieta mētājas lūžņu čupā noputējusi, tad tā nav tāda, ko tu pats gribētu.

    #246896
    Holmss
    Participant

    Tas ko es gribu, ļoti atšķiras no tā, kā es vērtēju lietas pēc cena/funkcionalitāte/nepieciešamība/brīvie naudas līdzekļi. Š obrīd ir nepieciešamība sazināties – un, ja šo funkciju kaut kā var veikt draņķīga kamera, tad kāpēc man tērēt 20+ Ls. Ne jau seksa video čatam to kameru vajag, bet gan visparastākajai saziņai… 😀

    #246897
    nevertell
    Participant

    Tātad neiesi pirkt par 10 latiem krāmu, bet par 20 mantu ar gluži nevajag. Saprotu.

    #246898
    Loading
    Participant

    Nopirku pats pa 9,99Ls Rimi. Bilde priekš skype pietiekama, mic iekšā, LED arī. Tev priekš skype tiešām neko vairāk nevajadzēs.

    #246899
    Toms
    Participant

    Man domāt, ka ebayā var dabūt daudz lētāk + nauda vēl alum paliktu pāri. Jārēķinās vienīgi ar piegādi, kas nav tulīt, bet var ieilgt līdz pat mēnesim, lai gan parasti ir +/- 2-3 nedēļas.

    #246900
    Andron MacBeton
    Participant

    Tomam un Loading virutāls žetons, pareizi saka.

    Un ja teu ir portjiks tad ieej Arcus, LDC vai BalticData un paņem notestē tās kameras. PAr to jau tie veikali liek to 100% uzcenojumu, ka visu var notestēt. Ja neļauj testēt tad nepērc.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā