PHPBB

Tiek skatīts 6 ierakstu – 1 līdz 6 (no 6 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #148770
    tw0zzz
    Participant

    Labdien. Vai jūs varētu ieteikt phpbb3 vai phpbb2 forumu. Kā lai PHPBB var uzstādīt uz sava datora? Vai varētu uzrakstīt īsu pamācību. Esmu lasījis https://notepad.lv/viewtopic.php?t=888 bet man nav sanācis, varbūt tapēc ka ir izveidota: 6 Novembris 2007 17:22:48. Vai kāds varētu man palīdzēt? Paldies jau iepriekš.

    #198862
    deivs001
    Participant

    Diezvai datums ir vaina kādēļ nevari uzstādīt.

    #198863
    daGrevis
    Participant

    Nu re kur ir pamācība kā uzstādīt web serveri, tikai angliski. Pats taisīju, ko laikam var redzēt pēc ķļūdām gramatikā. 😀

    https://phpbbgods.org/community/viewtopic.php?f=47&t=60

    #198864
    tw0zzz
    Participant

    Paldies tev! A tu nevarētu parādīt kadu normālu PHPBB foruma dizainu?

    #198865
    grisha
    Participant

    Brrr, atvainojos, bet autors ir kaarteejais tiinis. Taa ir elementaara lieta, ja veelies maaciities. TUr pat internets nav vajadziigs. phpbb vari uzinstaleet uz sava datoru izdarot elementaaras lietas, izlasot instrukciju. PIrmo serveri uztaisiiju uz Red Hat, izraadaas, veel tagad tie diski ir saglabaajushies. iR arii konfigureets webservers ieksh win, un toreiz nets ieksh LV bija autinjos.

    Sho bezteemu uzrakstiiju taapeec, ka pirmkaart vajag veeleeties ko panaakt un peec tam veeleeshanos maaciities. ZB taadi, var paprasiit detaljas, kuras nav saprotamas, bet ne jau slinkjim buut. Taapeec jau Latvieshi paliek stulbvaaki.

    Tagad ir internets, iemaaciities var uztaisiit atombumu, vajag tikai gribeet. Un nevajag attaisnoties ka nemaakam sveshvalodas, tas ir tikai pasha slinkums.

    #198866
    daGrevis
    Participant

    Nu jā, es, piemēram, arī esmu tīnis, bet nu tomēr kaut ko tomēr māku… 😀 Jāgrib! Man jau arī tikko atsūtīja vestuli, lai es autoram iemācu web taisīt – latviski… Te būs atbilde: “Nu, ok, maksā man labu naudu un es Tev eimācīšu visu ko zinu, bet pats pakāpensiki macījos ~1.5 gadus pašmācības ceļā, un Tu gribi tā vienkārši pa dienu iemācīties… :D”…

Tiek skatīts 6 ierakstu – 1 līdz 6 (no 6 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā