Piedāvāju HTML&CSS mājas lapu izgatavošanu bez maksa

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Sludinājumi Piedāvāju HTML&CSS mājas lapu izgatavošanu bez maksa

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 36 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #193979
    azazul
    Participant

    Parādi vienu nelielu lapeli (kas pēc tavām domām , reprezentē tavas zināšanas)

    Citādi man jkāpiekrīt TranceNation, ka rezultāts būs kaut kāds frontpage vai dreamweaver atkritums.

    #193980
    FireFoxsitis
    Participant

    Uz šo mirkli nevaru atrast nevienu lapu, kas būtu no HTML&CSS. azazul, ar Frontpage var izdarīt tik pat daudz, cik ar Notepad!

    #193981
    Moerto
    Participant

    Būtu forši ja uztaisītu man portfolio, patiesībā būtu forši ja kāds kautvai uzzīmētu viņu, ar kodu esmu uz tu ko nevarētu teikt par dizaina zīmēšanu. Prasības gandrīz nekādas tikai lai augšpusē kautkur būtu rakstīts Moerto portfolio un kautkur redzamā vietā evl.lv .

    P.S. Ja būs kas tiešām sirdij tīkams parādā nepalikšu.

    #193982
    FireFoxsitis
    Participant

    Portfolio ir kas? Bilžu albums?

    #193983
    Moerto
    Participant

    Piemērs. Man tur arī būs samesti manis paveiktie projekti.

    #193984
    deivs001
    Participant

    Portfolio ir vairāk domāts kā vieta, kur apskatāms visi tavi darbi. Lai, piemēram, darba maklējumos tev būtu, ko uzrādīt priekšniekam kā savus darbus.

    #193985
    FireFoxsitis
    Participant

    sk. Moerto, gaidi uz 17. aprīli!

    #193986
    Moerto
    Participant

    Lab, izskatās ka tomēr nevajadzēs, pašam tīri jēdzīgi sanāca uzzīmēt, bet nu paldies par to ka vismaz vēlējies palīdzēt.

    #193987
    Anonīms
    Neaktīvs

    Jam, apsveicama šāda nodarbe, ja nu kas varat man ari pmot ja kādu minimālu lapiņu vajag izveidot, kadu nelielu php ar varēsu ieintegrēt 😉 Saprotams nejau kkadus portalus, bet nu easy lapiņas, piem. portfolio, vizitkarti, nelielu blogu etc. 😉

    #193988
    Foxsk8
    Participant

    Interesanta tēma. Edgar, tā jau arī ir.

    Kas attiecās uz free veidošanu, laikam čalis grib sakrāt sev kaut kādu portofilio, uzkačāties nedaudz. Agrāk darīju līdzīgi.

    #193989
    Wuu
    Participant

    Uzkačāties 😀 Kāds negrib pakačāties un uzcept vienu dizainu ?

    #193990
    memorex
    Participant

    Gribu vienkāršu mājaslapu kādas 100 sadaļas un 30 valodās. Uzkodēsi? Ar visu līgumu… 😀

    #193991
    normis_161
    Participant

    Hmm…. memorex, kas tad par tēmu, kurā vajag 100 sadaļas?

    #193992
    Moerto
    Participant

    Ok, es nejēdzu neko sakarīgu uzzīmēt, vienkārši nejēdzu. Būtu ļoti pateicīgs ja kāds uzzīmētu tādu gaumīgu portfolio.

    #193993
    m*****
    Participant

    memorex wrote:

    Gribu vienkāršu mājaslapu kādas 100 sadaļas un 30 valodās. Uzkodēsi? Ar visu līgumu… 😀


    Emm, normālā sistēmā valodu un lapu skaits ir atkarīgs tikai no cilvēka, kurš liek saturu, un tas itin nemaz nemaina programmas darbību, tādejādi arī programmētāja darba sarežģītību. Turklāt 100 sadaļas ir pavisam maz.

    #193994
    Aldis
    Participant

    tas ir ljoti maz.. papeetiet cik notepadam el vee ir posti… ta pat ka normalai majas lapai zinjas… komentari.. un ta talak.. – to visu darbina tikai paaris koda gabali ko programmetajs vienreiz ir uzprogrammejis, un pat gadiem var neko nemainiit ja viss straada ka nakas un saitam ir tiiri informatiiva noziime 🙂 Tas ka informaciju liek/veido majas lapas ipasnieks, un vairaak par 100, ir ok! 🙂

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 36 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā