Pieņemu par brīvu vai simbolisku samaksu ddr ramu

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Sludinājumi Pieņemu par brīvu vai simbolisku samaksu ddr ramu

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 16 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #152422
    remzijs
    Participant

    Sveiki!

    Ir vajadzība vienam ofisa kompītim pielikt ramu ddr vajadzīgi divi moduļi pa 512MB. Varu piedāvāt kādu šokolādi alus paku vai ko analogu par atlīdzību. Iespaidojoties no sevis ieliktā sludinājuma nedēļu atpakaļ, te visi kliedz ka ddr2 dodot par brīvu vai par 5 latiem varot dabut 1gb, tad nu lūk man ir vajadzība pēc ddr un ņemot vērā to ka ta te nekam nav nekāda vērtība tad varbūt būs kāds kas mani varēs iepriecināt ar diviem ddr 512 ram moduļiem 🙂

    Ceru uz jūsu atsaucību!

    #250307
    zemith
    Participant

    ;dD::D:d:d:d;;d:>:(:D:D

    DDR1 RAMus izķer. DDR2 arī izķer. Par brīvu vai pa alus paku neviens neko tev nedos 🙂 Tā gan ir taisnība, ka pa 5ls var dabūt 1gb DDR2 ramu, bet tikai, ja pamatīgi paveicas.

    Un noteikti ticu, ka ofisa kompītim 🙂 Pietam, kāda jēga ofisa kompim no 1gb RAM?

    #250308
    remzijs
    Participant

    Kā nedos? varbūt kāds tomer atrodās..te bija daudz teicēju ka vecos dzelžus atdavinot un ko tik vēl te nedara ar viņiem, tāpēc radās man šī doma..Cik var spriest par šo publiku te jābūt ļoti daudz antikapitālistiem…Mans piedāvājums aktuāls, ļoti!!!

    Jēga ir vienmēr no lielāka rama :seeker:

    #250309
    zemith
    Participant

    Bet noteikti ne ofisa vajadzībām ;]

    Pa brīvu tev varbūt atdāvinātu kādu pavisam vecā tipa RAM vai beigtu HDD. Š aubos, ka kāds tev gribēs vienkārši prikola pēc atdot ~10ls.

    Un nav gan jēga no lielāka rama. Piemēram, nav ne mazākās atšķirības vai ir 2gb vai kaut 10gb ram, ja ir Windows XP un kādu 3 spēļu spēlēšana reizē nav prioritāte.

    #250310
    remzijs
    Participant

    Stradajot ar office un pavertam internetaparlukam vaļā ar vairākiem tabiem un skanot radio vins bremzee bišķi..tapat antivirus un viss parejais…es jau te prieka peec neprasu lai man kads davina kaut ko, ir vajadziba 😀

    #250311
    izredzētais
    Participant

    pircējam (ievietojot sludinājumu) lētas detaļas atrast ir tīrā laimes spēle. tās var meklēt pārdošanas topikos. dēļ dažiem latiem tev pakaļ neviens neskries.

    #250312
    Foxsk8
    Participant

    Ehh, remzij, mans draugs. Ja tu šeit pirms nedēļas nebūtu ar visām varītem mēģinājis notirgot ofisa kompi pa 100 Ls, varbūt arī kāds tev daļas iedotu citam kompim.

    Un vispār, tev taču laikam tas kompis vēl nav pārdots, paņem to tirgo pa daļām, no tā izrauj ramu un iestūķē ofisa komī, ofisa kompi atdod kam tur vajag, nevajag, un viss, lieta darīta.

    Bet nē, iekāst naudiņu par lūžņiem, pēc tam pieprasīt lai kāds tev ko uzdāvina (visticamāk, ofisnieks liekas klientam, kas par to arī maksās), līdz ar to, šāds solis galīgi nav izprotams.

    Kā jau teicu toreiz, teikšu tagad, ja nemāki veidot PC daļu, kompju, un visu pārējo biznesu, nav mūsu vaina.

    Un jā, vari braukt uz Liepāju, atdošu divus CRT moņus, kādus 3HDD, katrs ap kādiem 10 – 20 GB, un vēl kaudzi ar sdram moduļiem, pusprāgušas un ejošas mātes, vajag testēt, ejošām vajag proci, utt…

    Ja esi ar mieru, vari savākt, pret 4 paku alus.

    #250313
    Aldis
    Participant

    Remzij, jaa draugiem es sjo to tiesjam esmu atdevis… Ja nemaldos tad tiesji ddr 2vus gabalus 512mb atdevu cjomam, jo vinjam tur taa pasvaki… bet ar tewi jau mazliet tomer cita lieta -foxis jau izskaidroja tavu kaiti ar smadzenjpoda kustinaasjanu, vispirms visiem smeeereejot suudu pa daargo, un ar otru roku njemot retumu pa leeto.. 🙂 veel man ir kautkaadi divi ddr pa 256mb katrs 🙂 bet tie mazliet citaam vajadziibaam nolikti 😛 vieniifi varam pakauleeties… Btw, ebajaa bij veel +/- draudziigas cenas… Mazbik leetaak kaa lv veikalos, bet vismaz kkas… Jo tas ir jau kaa dazji teica – retums… P.s… Skaties vai tas vsp tew atmaksaajas 🙂

    #250314
    Loading
    Participant

    Man lūdzu uzdāviniet vai par simbolisku kvasa pudeli iedodiet iPhone4.

    #250315
    Jaunzems
    Participant

    Ar noberztu logo tāds darījums patiešām arī izdotos.

    #250316
    aoma
    Participant

    Esmu daudziem šo to uzdāvinājis, bet ne jau tādiem nekauņām, kas iedomājas, ka viņiem viss pienākas pa velti.

    Viens modulis man ir, bet atdošu tādam, kam tas patiesi būs nepieciešams.

    #250317
    remzijs
    Participant

    Š…irga man nāk par jums 😀

    #250318
    Wuu
    Participant
    #250319
    nevertell
    Participant

    Vismaz labi, ka abas puses smejās.

    #250320
    remzijs
    Participant

    Meksikāņi ar kaktusiem 😀

    #250321
    Evers
    Participant

    Kas vainas meksikāņiem un kaktusiem? Š amie tur labu mantu no kaktusiem brūvē! karambā!

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 16 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā