Pieredze ar datorkantoriem. Kāda kuram, kur un kad?

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais Pieredze ar datorkantoriem. Kāda kuram, kur un kad?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 18 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #155277
    Andron MacBeton
    Participant

    Nosaukums, (atrašanās vieta), apmeklējuma iemesls, diagnoze, cena. (vai tiek piedāvāts izmest nevis tērēties).

    Apmēram kautkā tā varētu visi sarakstīt savu pieredzi. Gan garantijas, gan 1kārši remonta. Gan portjiku gan stacionāro.

    #277925
    Foxsk8
    Participant

    Tu veic vietējā tirgus izpēti, apzini konkurentus kas mazina tava “datormeistara” peļņu?

    Par diskusiju, varbūt kādam noderēs. Pats personīgi visu laboju, taisu pats, ja nu kādu plati, detaļu vajag, pasūtu to kādā neta veikalā, vai Liepājā nopērku iekš Arcus bodītes.

    #277926
    Andron MacBeton
    Participant

    Es arī pērkos Arcusā.

    Redzēju 2 LDC instalētus kompjus. 1 ar Vistu komplektā (uz firmu pirkts) otrs portjiks, citur pirkts. Sen nebiju neko tādu redzējis. Vienkārši pārmārrutkojos. Stacionārajam S.M.A.R.T. atslēgts, cietnis nevis AHCI bet IDE emulācijā un temperatūras kontrole (shutdown) izslēgts. Portjikam instals izmaksājis 25Ls. Nav ne Firefox, ne spybot, un Foxit reader vietā kurais tur Acrobats.

    Par stacionāru jautāju LDC īpašniekam. Viņš man atbildēja, ka SMART esot nederīga fīča kura bremzē kompjus, IDE mode esot pareizi un temperatūras kontrole nav vajadzīga, jo Intel procesori nevarot pārkarst. No sākuma likās joks, bet nē, tāda tiešām ir tās firmas nostāja. Lielākā firma Liepājā, skaitās prestiža. Bij tur kādreiz sen novēroti daži nepareizi sīkumi, bet nu kautkas šitāds?! Es vienkārši vairs nesaprotu uz kurieni pasaule griežās!

    Nu lab, arī ar Arcus gadās lažas, bet nu tas ir, piemēram, neprasme uzlikt radiatoru RT3050 procesoram, ko īsti nevar pārmest, jo to izskatās ne1 neprot. Tas ir tīri tā, laika taupības nolūkos, labāk atdot man nekā pašiem 🙂

    Un šo visu pēdējo lažu rezultātā vot man sāk interesēt kā citiem izgājis ar kādiem kantoriem.

    #277927
    Foxsk8
    Participant

    Jebkurā salonā vietā būs daudz augstprātības, par to pašu LDC, viņi negrib baigi krāmēties ar “mirstīgajiem”. Dažreiz vēl kaut ko vajag, iepērku Baltic Datā, +1 viņiem ir tas, ka var 8 vakarā vēl kaut ko nopirkt, ja steidzīgi vajag. Par attieskmi iekš Baltic Data, nu tā 50 – 50.

    #277928
    samurajs
    Participant

    Liepājā visa datordzīve grozās ap Arcus. Ja kas nav uz vietas, var pasūtīt. Vairāk nevienu normālu datorbodi neesmu ievērojis.

    #277929
    Andron MacBeton
    Participant

    Vienu lietu gan LDC dara pareizi. Ja tu gribi kautko “steidzami” un “uz vakardienu” tad cena ir dubultā. Tas ir princips kas man tīri labi patīk. Gribi “davaj bļe fiksāk” – maksā 50Ls par prastu instalu 😀

    Par BalticData.. nu redz, viņi tomēr prot menedžēt savu laiku, vismaz cik es esmu novērojis. Viņi neceļ degunus gaisā un nestāsta visiem ka ir krutākie, bet gan 1kārši pakonsultējas. Cenas viņiem ir normālas.

    Un tās klavieres un ventjiki ir dārgi tapēc ka kautkā ir jāatpelna īre un elektrība, lai to klavieri un ventjiku varētu nopirkt arī pēc 18:00

    #277930
    Foxsk8
    Participant

    + Arcusā ir forši tas, piem prece maksā 37 Ls, Maxsims atdos pa 35 Ls.

    Vienīgais mīnuss arcusā ir tas, ka viss ir piekrauts līdz malām, cilvēki nāk un iet, gribi kaut ko pajautāt, vienmēr ir baigās rindas, vai jāgaida, jāielien starp datoriem, kādā stūri “Parasti tas ir pie video kartēm un RAM skapjiem”. Bet tas ir labi, var redzēt, cilvēki nāk, preces tirgojās, džeki kapā uz pilnu jaudu. Agrāk pats arī tur strādāju, neko sliktu par servisu nevaru teikt.

    #277931
    Mad182
    Participant

    Nekas gatavs nav pirkts gadus daudz un savus linukšus instalēju pats 😀

    Bet ja jānopērk kādu štruntu, tad dateks. Nav nekādas problēmas ar viņiem bijušas un sanāk pa ceļam. Uz garantiju arī kaut kas sen atpakaļ ir nests un bija ok.

    #277932
    iKey
    Participant

    komponentes pērku kur patrāpas. pēdējais lielākais pirkums bija Capital noliktavās (mamma, CPU un rāmis)

    Un visu lieku pats kopā.

    Beton, nezinu ar kuru galu domā tie LDC, jo Winda, sākot no Vistas, setupa laikā “redz ” SATA (AHCI), ja vien kopnes kontrolieris nav eksotisks. un XP to redz, ja instalācijā ir “slipstrīmots” draiveris. visādi *nix veidīgie to arī redz.

    SMART ir jābūt ieslēgtam, ja HDD esošais ripulis griežas ne jau pirmo gadu. un tā atslēgšana ir milisekunžu ekonomija

    #277933
    Evers
    Participant

    “SMART ir jābūt ieslēgtam, ja HDD esošais ripulis griežas ne jau pirmo gadu”

    Kādēļ? Ļoti bieži brāķi parādās jau pirmajā gadā!

    #277934
    Imhoteps
    Participant

    Ne par Liepāju – jau astoto gadu mitinos Rīgā. Besī ārā, a ko darīt, tā dzīve “iegriezusies”…

    Esmu iekš to m79 iepircis 8600GT savulaik` – sen jau, vairāki gadi kā. Karte sāk mest artefaktus, līdz noklājas pilnība. Pagājis kāds gads un vēl mazliet. OK – nesu karti šiem atpakaļ, lai maina – šie man saka, a mēs vairs neesam “tas m79”, “mēs esam pavisam cits m79”, “ar citu juridiskas firmas reģistrācijas numuru”. Es saku, nu veči, es tak` pie jums šinī pašā mājā, šinī pašā istabā pirku to karti pirms gada, a jūs mani sūtat tālāk. WTF? Š ie man atsaka: vecīt, mēs Tevi saprotam, bet juridiski Tu vari iet sūkāt – uzņēmums “skaitās” pavisam cits un ražotāja garantija – 1 gads – beigusies.

    Mēģināju sarunāt, lai iedod kādu skidku, ņemot vērā apstākļus. TŠªLĪT- šie mani sūta NAH un beigta balle.

    Labi – mans norij krupi, bet kopš tā laika ar m79 nesaistos un cik vien manos spēkos – visus, ko vien varu, atrunāju pirkt lietas pie tiem sumpurņiem. Attieksme, bļ.

    Ja runājam par Rīgu – tad Datekā var pirkt lietas. Ne reklamēšanas pēc, bet patiešam – nekad nav gadījusies slikta pieredze ar viņiem. Normāli čaļi. Precīzi vairs neatceros, bet kaut kādi RAMi sākuši gļukot – pirkti vēl “Metalekā”, bet mainīti “Datekā”. Un Datekā apmainīja uz sitiena, iegāju, izstāstīju bēdu, šie turpat no atvilknes izvilka jaunus ramus, savāca vecos un adios! Nebija nekādu tizlo aizbildinājumu par nomainījušamies sia-mia reģistrācijas numuriem un tamlīdzīgs šits. Nekādu otmazku, nodevus defektīvo preci, saņemu strādājošu preci. Цэпурност!

    Tāda, lūk, “pieredze”.

    Tas Liepājas “Arcus” – kas tur заправляет?

    #277935
    APOC
    Participant

    Runājot par m79, tad tas ir tāds interesants kantorītis…

    Pirms kāda laika iepirku no šiem kompi, kuram specifikācijā bija WD green 1TB cietais disks par 40Ls ar kaut ko, kas bija neiespējami, jo tajā brīdī Green max bija ar 500GB – 1TB vēl neražoja.

    Nu nekas, ar smaidu sejā iepirku, domāju kas tad nu būs. Pasūtīju, atveda, vakarā pēc darba taisu lācītim vēderu vaļā un skatos, ka 500GB Green. Jutos uzmests 🙁 😀

    Kasīties laika nebija, tāpēc ļāvu sevi, patērētāju, apčakarēt.

    #277936
    Imhoteps
    Participant

    Pipļuki tie m79. Besī ārā. Novēlu viņiem ātrāku bankrotu. Mēsli.

    #277937
    Andron MacBeton
    Participant

    M79 tiešām konkrēti apčakarēja savus klientus.

    Bet pretruna sevī vai tad nav arī tāds domainvārds kā alsogarante.lv ? 🙂

    Arcusā principā Maksims stūrē, bet laikam īpašnieks veljoprojām ir Oļegs. Tas varētu būt par iemeslu lieko kapeiku neesamībai priekš dažām svarīgām lietām. Jo tagad vispār nav NEVIENA portjika plauktā, salīdzinot ar kādreizējiem 15

    Bet mani jau ne1 neklausa principā pēc. Ja gribat kādu kantori nobankrotēt, padodiet man ziņu. Es aizrakstišu pāris pareizus ieteikumus un viņi tīšām darīs pretēji. Darīts! 😀

    #277938
    samurajs
    Participant

    Arcus un porķiki: laikam vnk nav brīvu plauktu 🙂 Nu šai precei tur nav noiets, priekš tam ir Tehnoland un RD Electronics. Kam vajag gatavu PC un uzreiz – tie vnk nezin tādu Arcus. Maksims specializējies uz stellēšanu pēc pasūtījuma un komponentiem.

    #277939
    Andron MacBeton
    Participant

    Mmhm… TechnoLandam un RD electronics zini cik bieži ir pievedums no Rīgas? Labi ja reizi mēnesī Un tagad padomā ar ko vel saistās pievedums…

    Piemēram, tu aiznes Asus portjiku uz garantiju… nedēļu pēc pieveduma. Pēc cik ilga laika saņemsi?

    #277940
    Foxsk8
    Participant

    Pag pag, no kuriem laikiem Oļegs ir īpašnieks? Cik mans atcerās, Oļegs bija galvenais tehniķis, mehs, nevis arcus owners. Ja tā godīgi, nezinu vai pats Maxims būtu arcus owners, bet man liekas, ka viņš ir owners, un oļegs tehniķis, varbūt kaut kādas daļas šamiem sadalītas, vot īsti nezinu.

    #277941
    Andron MacBeton
    Participant

    Ir 2 Oļegi! Viens sēd lejā un lodē, otrs sēd Linkedwith (Extela) un izliekas ka programmē. Ja vel nav nobankrotējuši tie “profesionālie” koderi.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 18 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā