Piešķirtas Bittorrent Oskara balvas

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Piešķirtas Bittorrent Oskara balvas

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 16 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #153480
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_oscar_1.jpg[/imgl]Kamēr naktī uz 28. februāri Kodak teātrī, Holivudā, tiks svinīgi pasniegtas oficiālās Oskara balvas kinomākslā, tikmēr portāls Torrentfreak.com, balstoties uz lejupielāžu skaitu atvērtajos bittorrent trekeros un balsošanu BTarena.org, savas “balvas” jau piešķīris.

    Nominācijā “Labākā filma” par absolūto uzvarētāju ar vairāk kā 13 miljoniem nelegālo lejupielāžu “Bittorent Oskaru” saņem Kristofera Nolana filma “Pirmsākums” (Inception) ar Leonardo di Caprio galvenajā lomā. Otrajā vietā palika 8,6 milj. reižu lejuplādētais Deivida Finčera kinodarbs “Sociālais tīkls” (The Social Network), trešajā – Lī Ankriha “Rotaļlietu stāsts 3” (Toy Story 3) ar 6,6 miljoniem lejupielāžu.

    Nominācijā “Labākais Bittorrent aktieris” uzvaras laurus plūca Džeimss Franko par galvenās lomas atveidojumu filmā “127 stundas”, bet labākās aktrises godu izpelnījās Natālija Portmane (“Melnais gulbis”).

    Pagājušā gadā “Bittorent Oskaru” saņēma Neila Blomkampa fantastikas grāvējs “9. rajons” (District 9) ar 12 miljoniem lejuplāžu.

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_extrainception002_1.jpg[/img]

    Avots

    #262640
    shady
    Participant

    Ja godīgi, tad nevienu no šīm filmām neesmu redzējis, bet būs kaut kad jāpaskatās…

    #262641
    Kon
    Participant
    #262642
    muzikalais
    Participant

    es ar nēsu nevienu no viņām redzējis

    #262643
    Evers
    Participant

    Paldies Kojān 😀 😀

    #262644
    shady
    Participant

    Bilde KoЯn`am laba 🙂

    #262645
    Wuu
    Participant

    Tiko iegādājos filmu :seeker:

    #262646
    Foxsk8
    Participant

    Visas filmas ir redzētas, un jāsaka, tās visas ir labas.

    #262647
    garaisezis
    Participant

    shady wrote:

    Ja godīgi, tad nevienu no šīm filmām neesmu redzējis, bet būs kaut kad jāpaskatās…

    es tagad arī cītīgi pumpēju…

    #262648
    Blakius
    Participant

    Wuu wrote:

    Tiko iegādājos filmu :seeker:


    Iekš torrentu lielveikala? 😀

    #262649
    shadowmen
    Participant

    Inception-patika,kaut kas jauns un neredzets,pelniti pirmaja vieta….

    The Social Network-normala,bet likas,ka nedaudz beigas censhas pavilkt garakas neka vajadzetu,bet filma laba…

    Toy story 3-butu berni panemtu,bet nav….

    Pat liekas,ka sis pieskirtas nominacijas ir sakarigakas par visiem grammy un oscariem…

    #262650
    Kon
    Participant

    shadowmen wrote:


    Pat liekas,ka sis pieskirtas nominacijas ir sakarigakas par visiem grammy un oscariem…

    Protams, jo šeit +/- ir plika statistika, a tur nauda dominē

    #262651
    Brutto
    Participant

    Neesmu ne vienu no šīm redzējis.

    #262652
    piwchix
    Participant

    Inception biju kinītī, tā paķēra…izejot no kinīša nesapratu kas es esmu un kur es esmu 😀

    KoЯn, cepums 😀

    #262653
    Garinsh
    Participant

    Labs, KoЯn. 😀

    Inception pelnīti pirmajā vietā.

    #262654
    shady
    Participant

    Noskatījos to “Inception” jeb “Pirmsākums” – vispār filma nebija slikta, nenožēloju. Sapnis iekš sapņa, kurš ir iekšā vēl vēl vienā sapnī utt – diezgan interesanti.

    P.S. – noskatoties filmu un aplūkojot vēlreiz KoЯn joku – perfekti 😀

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 16 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā