Pieslēdzot ārējo hdd iekš pc, tas nedarbojas?

Sākumlapa Forumi Hardware Atmiņas (HDD, RAM, Flash) Pieslēdzot ārējo hdd iekš pc, tas nedarbojas?

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #147994
    Cracer
    Participant

    Nevaru saprast, kas ir noticis ar manu ārējo hdd? :ooo:

    Kāds ir mana hdd iemesls, kādēļ tas niķojas, kad es viņu pieslēdzu pie pc, un piespraužu pie kontakta.

    Hdd biki iedegās tā lampiņa un nodziest? 🙁 Ko tad šis hdd cenšas mirt vai kā? 😥

    Š ī ir jau otrā reze, kad tā notiek, bet pirmajā reizē es kaut kā to hdd dabuju klāt!

    Viņu pirms tās problēmas nebiju rāvis ārā, dienas gaitā strādājot, ar pc vienkārši pamaniju, kad hdd vairs nedarbojas.

    Š oreiz kad notika tā otreiz, nezinu ko lai tagad dara, un kas viņam kaiš.

    Mans hdd: WD ELEMENTS 500GB USB 2.0 7200RPM 8MB

    #189338
    Loading
    Participant

    Varbūt elektrības svārstību rezultātā strāvas adapteris niķojas?

    #189339
    Cracer
    Participant

    Es pieslēdzu hdd pie upša! un tāpat tā hdd lampiņa iedegās, un nodziest?

    Gadijumā tam hdd varbūt ir tehniska vaina?

    #189340
    Loading
    Participant

    Un kas no tā būtu mainījies, ja beigts jau strāvas adapteris? Ja ir voltmetrs, izmēri vai nāk ārā atbilstoši volti.

    #189341
    KristoZ
    Participant

    Ja nu Tavam cietnim beigusies garantija un tur kādi svarīgāki dati, vari provēt atskrūvēt korpusu, atvienot un izņemt laukā pašu cietni, un to pieslēgt pie stacionārā datora, ja tāds ir. 😉

    #189342
    Loading
    Participant

    ā re. Tiešām, nogādā uz garantiju! Pamācībā varbūt ir rakstīts, par lampiņas mirgošanas signāliem?

    #189343
    Cracer
    Participant

    Dokumentus skatījos, bet ļoti skopa tā makalatūra. Š odien vienkārši aiziešu pie kaimiņa, un pārbaudīšu savu hdd pie viņa. Man liekas kad vaina ir tajā kabeļa baroklīti!

    Un pēc tam, ja viss pa vecam, sūtīšu pa garantījai, jo tam hdd ir vēll derīgs garantījas terminš 🙂

    Pārbaudīju to ārējo hdd un vaina ir taja kabeļa baroklīti/pārveidotājā! Gribēju uzināt, vai sūtot pa garantiju viņi man nomainīs to kabeli, kas ir ar to pārveidotāju, ja nenomaina, tad kur viņu var nopirkt?

    #189344
    elvisburdajs
    Participant

    Viņiem ir jānomaina, :win: neprasot par to nekādu samaksu! Nes vien uz garantiju… ;.

    #189345
    Loading
    Participant

    Jāmaina obligāti garantijas laikā.

    Kur tādus nopirkt? Veikalos… 🙂 Liepājā, Zoomerā vari meklēt.

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā