Pikstinas uz latelecom parasto apnika

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Off-topic Pikstinas uz latelecom parasto apnika

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 17 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #152100
    arturs24
    Participant

    Skatos filmu… tagad peksni 5reiz pec kartas. Laikam jauna mode prieks p0k3, pikstinat uz majas telefonu, acmredzot drosme uz mobilo pikstinat nav, jo redzams numurs 😉 tad jautajums shaja sakara, kaa var pabojat prieku shitiem 11 gadigiem akstiem? labprat sabloketu shos numurus

    #246829
    Loading
    Participant

    Paskaties lattelecom izdrukās zvanītājus. 😉

    #246830
    arturs24
    Participant

    Man tadu nav Jo

    izdariju tā ka tikai man var zvanit, pats nekur nevaru, vnk bija dargi tapec atstaju tikai ienakosos

    kr4 latelecoms sagada tikai prieku p0k3 😀

    #246831
    Loading
    Participant

    Kas tev nav? Piezvani un pasūti lai atsūta.

    #246832
    WerNeo
    Participant

    Atslēdz no vada telefonu.

    #246833
    arturs24
    Participant

    tas pa maksu?

    atslegt jau nepalidz, shodien atsledz rit atkal uzzvanis 😀

    *** nervu shitie sikaljas, vajag taka skype block un viss

    ________________________

    Brīdinājums! Izvēlies pieklājīgākus vārdus. Trešo reizi nebrīdināšu. Būs bans uz 7 dienām.

    #246834
    WerNeo
    Participant

    Ja tu nevēlies, lai tev zvana, bet pats nevienam piezvanīt nevari. Tad vari droši slēgt nost telefonu, otrā dienā to nepieslēdzot.

    #246835
    SWC
    Participant

    nevaig jau uz reiz vainot sikos pokemonus janeesi iisti parliecinaats! iespeejams ka tev linija ir bojaajums un tapeec truba pate no sevis iezvanas!

    #246836
    rajah
    Participant

    Pazvani uz 177, pajautā kā var pāradresēt zvanus uz mobilo (ar pogu kombināciju uz parastā telefona) un mobilajā redzēsi numuru.

    #246837
    arturs24
    Participant

    rajah tas maksas pakalpojums?

    cik zinu ja piemeram uzzina numur kas pikstina,vnk aizsuti latelecomam un dienas laika to numuru noblokes tavam ienakosajam!

    #246838
    rajah
    Participant

    Neatminos vai par maksu.

    #246839
    darklight
    Participant

    Pāradresācija, protams, ir maksas pakalpojums. Bet jāmaksā tikai par norunāto laiku, tā ka par pīkstināšanu nekāds rēķins neuzgriezīsies. Vienīgais – man šķiet, ka pie slēgtiem izejošajiem zvaniem arī pāradresācija nav iespējama.

    #246840
    Demolacion
    Participant

    zvanu izdruku, ja nemaldos var apskatīties mans.lattelecom.lv

    #246841
    LooNeY
    Participant

    1 ir izdruka iekš ltk mājaslapas savā kontā

    2 ir nummura noteicējs pa 5citi var dabūt un zināsi tieši tāpat kā uz mobīlo nummuru kas zvanīja un varēsi atzvanīt atpakaļ 😉

    #246842
    Anonīms
    Neaktīvs

    CSCS pasaki savu numuru, es visu savedīšu kārtība, problēmu vairs nebūs.

    #246843
    grisha
    Participant

    Man gan otraadi, jo telefonu vajag, lai tieshi piezvaniitu kaadreiz. Pamataa izrauju vadu un miers, jo arii savaadi zvanaas spameri.

    Starp citu, jau sen ir izdomaati parastie telefoni ar numura noteiceeju, nopeerc taadu un tad arii redzeesi, kas piikstinaas, nebuus nekas jaapaaradresee.

    Agraak gan visus nummurus nevareeja redzeet, bet tas bija pirms gadiem desmit… .

    #246844
    niki
    Participant

    AK DIEVS!

    Piereģistrējies mans lattelecom un pievienojies…(Norādot visu vajadzigo info.)

    To jau vsp vajadzēja sen izdarīt, pirms tam, taču tur var redzēt savus rēķinus un numurus, daudz ko citu.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 17 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā