Pilna Windows vēsture (video)

Sākumlapa Forumi Software Windows Pilna Windows vēsture (video)

Tiek skatīts 7 ierakstu – 21 līdz 27 (no 27 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #206980
    richX
    Participant

    Par Vistas ātrdarbību grūti teikt… vēl neesmu saņēmies pietiekoši, lai nopirktu dvd disku, uz kura iededzināt Vistu ar SP1. Bet pilnīgi piekrītu tam, ka win7 ir dizainā mainīta un nedaudz uzlabota tā pati Vista. Par win7 taupibu pret ramu ar varu šo to piemetināt… vienu vakaru man nebija, ko darīt, tāpēc parakņājos pa forumiem un atslēdzu visas nevajadzīgās man fīčas, un rezultātā win7 vajadzēja vairs tikai 230-250 mb no rama… domāju ka varētu nodzīt vēl zemāk, tikai tad jau nāktos šķirties no dažām funkcijām un fīčām,ko pats reizēm tomēr izmantoju. Reāli domāju, ka Microsoft saprata savu kļūdaino pārsteigšanos ar ātro Vistas laišanu pasaulē, tāpēc radīja Win7, lai parādītu, ka viņu ietais ceļš tomēr nav pilnīgi aplams…

    #206981
    ehex
    Participant

    Snorx -> Ja vajag classic start menu, tad ieskaties šeit

    #206982
    aoma
    Participant

    Nezin kāpēc visi grib jaunu, funkcionālu, resursus taupīgu OS, kam obligāti jāizskatās pēc windows ’98 😀

    Nez, man gan jaunais start menu liekas daudz ērtāks…

    #206983
    Snorx
    Participant

    Nē, nu neviens jau neuzspiež nevienam savu gribu- tā ir tava personīga izvēle kā/kāpēc/kādēļ utt. Tas attiecas uz visu, ieskaitot, vai esi gatavs dzīvot likumīgi utt. 😉 Vienkārši esmu veiksmīgi apgājis to posmu, kas M$ vēsturē saucas “Vista fail” un negribas tik vienkārši mainīt savus paradumus… Par to Win98- kādreiz tika izmantoti klasiskie izskati/menu utt. tieši resursu dēļ(var jau būt, ka mīts, bet uz vecāka kompja jūtami paātrināja darbu), ne jau tādēļ, ka nepatika, bet nepavilka, un tas aiziet kā pieradums…

    Par jauno start menu- patīkami ir izmainījies search, taču man nevajag atgādināt, ko es visbiežāk lietoju- tam ir QuickLaunch, kas ir diezgan sajāts iekš Win7 ;).

    P.S. Paldies ehex par linku. Tagad tik jāpiemeklē kāds tweaks klasiskai explorer uzvedībai 😀

    #206984
    ob1
    Participant

    Ko, atkal kaut kas pamainīts win explorerī? Jei bogu, manai pacietībai pienāks beigas un uzkodēšu kaut ko līdzīgu norton commander…

    #206985
    Snorx
    Participant

    Pamainīts jau ir kopš putna izšķilšanās. Pietrūkst tās elementārās lietas, ka uzklikšķinot folder tree uz mapes automātiski neparādās subfolderi turpat zem tree, nevis labajā pusē… Kaut kā iegājies un netieku vaļā 😉

    #206986
    aoma
    Participant

    Labāk pameklējiet win7 tvīkus, daudz ko var pamainīt, lai w7 izskatītos sev ierastajos veidos.

    Pats gan pamatā lietoju Total Comander, manuprāt, nekas labāks vēl nav izgudrots.

Tiek skatīts 7 ierakstu – 21 līdz 27 (no 27 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā