Pirmā paša kodētā programma

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Off-topic Pirmā paša kodētā programma

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 38 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #207556
    Mr.Death
    Participant

    o.0 kjirzakam laikam pohu depresija. :>

    #207557
    Jaunzems
    Participant

    WerNeo wrote:


    🙂

    Ja Jaunzems sabijās izlasot šo.. Varu 100% apgalvot, ka LētaisJohnijs savos gados jau ir datorattīstībā šamo pamatīgi “iekabinājis”. 🙂


    OFFTOPIK

    Ja kas, nobijies es biju pirms tā faila apskatīšanas, jo man bijusi darīšana ar spēcīgākiem BATiem… 🙂 Neapstiprināju, kad man pa skaipu sūtīja, bet pēc apskatīšanās nebija bail – pat palaidu, nekas nenotika, jo man nav ccleaner.exe 🙂

    #207558
    Aldis
    Participant

    @Jaunzems – Piekrītu, pats esmu izcīnījies ar meitenes datoru, kura no universitātes kautkāda datorkabineta atnesa iekš USB kko dikti interesantu kas iemeties caur AutoRun.ini, iedējis tur programmas kodu, un vissjautrākais ka viss strādā uz Hide .Bat failiem, kas palaiž kautkādu funkciju + viens otru! Cīnījos 20min, kamēr izcīniju no visiem startup.. u.t.t.. Nu jā, un pašu galveno arī ieliku .Rar failiņā! 😀 Ja nu kādam vajadzēs, varu likt lietā! 😀

    #207559
    azazul
    Participant

    LētaisDžonijs, tas ko tu tur uztaisīji nav programma.

    Ja tiešām gribi iemācīties kaut ko taisīt tad es ieteiktu vispirms izvēlēties, kādā valodā.

    Perl, Java, Ruby, PHP, C++, Python, C#.

    Un tad tik sāc lasīt.

    #207560
    Jaunzems
    Participant

    azazul vārdus vajadzētu zeltā ierāmēt un katra “bērna-programmētāja” mājā pie sienas pielikt!

    #207561
    yozhis
    Participant

    2 gadi ātri paskrēja..

    #207562
    drunk_lizard
    Participant

    Jaunzems wrote:


    Ja kas, nobijies es biju pirms tā faila apskatīšanas, jo man bijusi darīšana ar spēcīgākiem BATiem… 🙂 Neapstiprināju, kad man pa skaipu sūtīja, bet pēc apskatīšanās nebija bail – pat palaidu, nekas nenotika, jo man nav ccleaner.exe 🙂


    khmmm

    jaunzem, pat tik stulbam kaa tev buutu jaatskjir win komandas no dajebkaadas valodas koda…

    bat fails ir tikai win/dos komandu apvienojums un ar dajebkaadu programmeesjanu tur NAV nekaada sakara…

    jeb tomeer tu stulbumaa paarspeej manas visdrosjaakaas ceriibas?

    #207563
    Jaunzems
    Participant

    Kurš teica, ka es to jaucu ar programmu? 🙂

    Ja kas, neliela sarakste liecina nedaudz par viņu…

    [spoil][6:37:03 PM] Kristers: Kas ir Blu-ray?

    [6:37:33 PM] Jaunzems: jaunais disku standarts 😀

    [6:37:55 PM] Kristers: viņš na to pras

    [6:37:56 PM] Kristers: iija

    [6:38:03 PM] Kristers: un tas nav jauns

    [6:38:13 PM] Jaunzems: salīdzinoši – jauns!

    [6:40:43 PM] Kristers: a prezentēts 99 gadā blu ray

    [6:40:54 PM] Jaunzems: taurs

    [6:41:01 PM] Kristers: lohs

    [6:41:24 PM] Kristers: buuta lasiiju, ka br 199 gadaa

    [6:41:41 PM] Jaunzems: tu tici Pumam un Ievu Kārlim? 😀

    [6:42:05 PM] Kristers: nee

    [6:42:25 PM] Jaunzems: The first DVR Blue prototypes were unveiled at the CEATEC exhibition in October 2000 – tikai tad parādījās pirmie PROTOTIPI!

    [6:42:31 PM] Jaunzems: https://en.wikipedia.org/wiki/Blu-ray_Disc

    [6:42:38 PM] Kristers: nu vo!

    [6:42:52 PM] Jaunzems: zini, kas ir prototips?

    [6:43:17 PM] Kristers: protams

    [6:43:35 PM] Kristers: Š ogad, no 1 līdz 5 oktobrim Japānā notika izstāde Ceatec, kurā kompānijas Sony, JVC, Matsushita Electric Industrial (Panasonic), Sharp un Pioneer Electronics prezentēja DVD formātam nāvīgas tehnoloģijas blu-ray Disc un AOC

    Rakstu sagatavoja zigmars, 30.11.1999 07:00:00

    [6:44:05 PM] Jaunzems: 1999. gadā w00t vēl nebija!

    [6:44:31 PM] Kristers: un tu nu zini? tad vēl pamperus nēsāji!

    [6:44:48 PM] Jaunzems: tu vēl tagad tos nēsā

    [6:45:32 PM] Jaunzems: Copyright © 2001-2009. Visas tiesības aizsargātas.

    [6:46:41 PM] Kristers: un kā tu zini, ka pirmstam nebija zem cita vārda, pampernēsātāj?

    [6:46:52 PM] Jaunzems: permanently blocked

    [6:46:57 PM] *** Jaunzems nobloķēja Kristers ***[/spoil]

    #207564
    drunk_lizard
    Participant

    juus abi esat dolbaki

    #207565
    ob1
    Participant

    Ķirzak, vispār jau .bat codu arī par programmu var nosaukt. Ir valodas sintakse, nosacītas pārejas, mainīgie utt…

    #207566
    Crow
    Participant

    Bail jau jums, IT korifejiem un citādi vispusīgi augsti izglītotiem indivīdiem, iebilst kko… bet 😀

    https://en.wikipedia.org/wiki/Batch_file

    https://en.wikipedia.org/wiki/Scripting_language#Job_control_languages_and_shells

    https://en.wikipedia.org/wiki/Shell_script

    Tātad ir programmēšanas valoda.

    Protams, tas nemaina to, ka ir un paliek šī patiesība:

    Quote:

    eu, veči, ko es te mokos tas ir totāls sviests…

    #207567
    azazul
    Participant

    No https://en.wikipedia.org/wiki/Programming_language

    Quote:

    The theory of computation classifies languages by the computations they are capable of expressing. All Turing complete languages can implement the same set of algorithms. ANSI/ISO SQL and Charity are examples of languages that are not Turing complete, yet often called programming languages.

    Besides, mūsdienās ir diezgan vienkāršs veids kā pārbaudīt valodas : uzraksti attiecīgās valodas kompilātoru/interpretātoru šai valodā.

    #207568
    shadowmen
    Participant

    kad tas sicis pazudis…sak jau besit,ka foruma nav ko lasit ka tikai sika kropla dzonija meslus….

    #207569
    Genādijs
    Participant

    aizraujoshi smieklīgus mēslus es piebildīšu 🙂 šeit bez tādiem postiem vispār nebūtu ko lasīt 🙂 nu gandrīz nebūtu 🙂

    #207570
    drunk_lizard
    Participant

    bat failaa ir ievietots komandu apkopojums un tam NAV nekaada sakara ar programmeesjanas valodaam! un man nasratj, ko kaads ieraksta ieksj wiki :>

    analoogjijaas runaajot, ja es ieksj brauzera adreslodzinja esmu speejiigs kautko ierakstiit, tad esmu ahujens programmeetaajs?

    #207571
    ob1
    Participant

    Ķirzak, viena lieta ir komandu virkne, cita lieta ir if…goto.

    #207572
    Crow
    Participant

    D_L jau par daudz ko ir “nasratj”. Analoģija toč ir nejēdzīga. Abet wiki tādiem kretīniem, kā man, ir mācību grāmata Nr. 1…

    Š im topikam piederās tikai viena komanda – gtfo;

    P.S. Gospoģin Staļin? 😀

    #207573
    Sid
    Participant

    Vispār jau jāslēdz ciet vien ir. Topika autors tāpat nobanots…

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 38 kopumā)
  • Tēma ‘Pirmā paša kodētā programma’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā