Pirmais «nopietnais» iPhone tārps

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Pirmais «nopietnais» iPhone tārps

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 78 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #218845
    Snorx
    Participant

    Un kas tad tavuprāt tajā air ir tik efektīvs? Ar tādu komplektāciju pat Lētais Acer gals zem 400Ls nāk, turklāt ar oficiālu softu. Tas, ka viņš ir tik plāns tavuprāt viņu padara par tik izcilu dizaina ikonu? Vai tie miljoni ir to vērti? Kas tad ir tik inovatīvs? iPods un iPhone- tak mp3 playeri jau tad bija visdažādākie varianti un telefoni ar touchscreen jau sen bija apritē. Multitouch ir tikai solis evolūcijā, ko izdarītu jebkurš domājošs ražotājs, tas būtu tikai laika jautājums, turklāt par multitouch vēl strīdas, kurš ir tās idejas autors…

    Tas jebkurā gadījumā neattaisno viņu deguna gaisā celšanu un fantastiskās cenas.

    #218846
    delta128
    Participant

    Quote:

    Khem, linuxam caurumi tiek pamanīti un aizlāpīti pirmajā dienā.

    Linuxam lielākā problēma ir nevis paša linuxa caurumi bet programmatūras problēmas – bija vienas konferences videoieraksts, kur tieši developeri sprieda par tām un par puslīdz vienotu programmēšanas stilu, framework u.c. lietošanu, lai neizveidotos, piemēram, problēma, ka divas programmas mēģina piekļūt vienam un tam pašam dzelzim rezultātā nokarot draiveri. Video diemžēl neatradu, bet šķiet, ka Linux Standard Base Project tika izveidots pēc tās konferences.

    Quote:

    Tiešām neienāk prātā, ka ābolis ir gadiem jau līderis datoru attīstībā? Viņu cenām ir neliels pamats- viņi investē miljardus, lai uztaisītu tādu telefonu vai OS. Viņi tiešām piestrādā pie dizaina un ērtības visā. Protams – visam ir trūkumi, bet tas, ka tieši viņi daudz ko izdomā, ko pēc tam “kopē un ražo lētāk” visi citi. Bet neviens neiedomājas, ka maksā nedaudz vairāk par dzelzi ar OS.

    un davai – kaut vai piemēram – re kur 1400$. Nopērc man tik pat plānu un efektīvu portatīvo kā macbook air. Ar maksas OS.

    https://www.computing.co.uk/computing/news/2233042/review-2008-top-innovations

    Parādi man tur apple. Par air efektivitāti man šķiet, ka kaut kad OB1 jau ieminējās.

    #218847
    ob1
    Participant

    Spriizha, Mac book Air Latvijā maksā vismaz 999Ls. Izaicinājumu pieņemu. Dod naudu, dabūsi PC.

    #218848
    daGrevis
    Participant

    spriizha vs ob1

    Kādas likmes?! 🙂

    #218849
    Nonmod
    Participant

    da nu nah to iPhone ,snobiskuma pazīme.

    Apple faniem laikam jau ir iepotēts ,ka viņi ir pārākie..

    #218850
    RicoPico
    Participant

    Airbook nopirkt būtu tas pats, kas iegādāties apzeltītu Vertu mob. tālruni. Maksā daudz, Funkcionāli nekāds, un visu izšķir slāpes pēc stila.

    #218851
    Eudoxus
    Participant

    spriizha wrote:

    Tiešām neienāk prātā, ka ābolis ir gadiem jau līderis datoru attīstībā? Viņu cenām ir neliels pamats- viņi investē miljardus, lai uztaisītu tādu telefonu vai OS. Viņi tiešām piestrādā pie dizaina un ērtības visā. Protams – visam ir trūkumi, bet tas, ka tieši viņi daudz ko izdomā, ko pēc tam “kopē un ražo lētāk” visi citi. Bet neviens neiedomājas, ka maksā nedaudz vairāk par dzelzi ar OS.

    un davai – kaut vai piemēram – re kur 1400$. Nopērc man tik pat plānu un efektīvu portatīvo kā macbook air. Ar maksas OS.

    Tipisks Apple zombēts tips. Ir jau labi tie kompji viņiem. Īpaši unibody laptopi, kas ir krietni vien izturīgāki un ērtāki par vairumu. Turklāt nav jau nemaz tik dārgi. Nupat skatījos, ka no Amazone.uk MacBook pro ar visu piegādi uz LV un nodokļiem maksā apm. 680Ls. Nav lētā gala kopmis, protams, bet nav arī nekas traks. Bet nu teikt, ka baigie inovatori no kuriem visi pēt tam špiko, tas ir mazliet tā kā par traku. MS, piemēram, iegulda vairāk naudas R&D (Research and Development). Un visi viens no otra “zog”. TAs pats Apple ir pietiekami daudz iedvesmas smēlies no MS un, protams, otrādi.

    Vobšem, nevajag tik daudz Apple reklāmas skatīties, kur parasti tiek krietni vien piemelots klāt. Tipa baisais windows un drošākā bezproblēmu OS Mac OSX. Kaut ko tādu var iestāstīt tikai tādam, kas win pēdējo reizi ir lietojis labi ja 10 gadus atpakaļ, t.i., apple fanpuikiņam.

    #218852
    Eudoxus
    Participant

    RicoPico wrote:

    Airbook nopirkt būtu tas pats, kas iegādāties apzeltītu Vertu mob. tālruni. Maksā daudz, Funkcionāli nekāds, un visu izšķir slāpes pēc stila.

    Tas tā kā mazliet pārspīlēti. Ne jau visu vienmēr nosaka funkcionalitāte un ērtums. Ja treniņtērps ir ērts apģērbs, tas taču nenozīmē, ka visur dosies ģērbies šādā paskatā, vai ne? Tā ka šitie argumenti pret AIR ir buļļa kakas. Ir arī konteksti, kur tu bez Vertu telefona izskatītos neiederīgs. Katrai lietai sava vieta.

    #218853
    nevertell
    Participant

    Izskatās, ka resnis ir iegādājies mekbuku, ja jau tik ļoti aizstāv 😀

    #218854
    ob1
    Participant

    Eudoxus – par McAir – nu nevaru es nekādi iedomāties, kāpēc jāpērk tas Air par 999Ls, ja daudz labāku (un plānāku) var dabūt zem 700Ls.

    #218855
    spriizha
    Participant

    Nē, nēesmu pārskatījies āboļa reklāmas. Arī pašam ābola nav. Es tikai spriežu par to ko redzu no informācijas, kas iegūta visur. Zinu – protams, ka visi zog no visiem, bet pat netālajos 90tajos tieši MAC iedvesa pirmos, normāli lietojamos PC masveida ražošanā.

    Laiks rit, un nedomāju, ka lai paņemtu portatīvo, kas neko nesver, neaizņem vietas un ir gana ātrs un jaudīgs būtu tas pats, kas apzeltītu mobīlo.

    Ob1 – parādi man, kur 900 latos tu nopirksi tāda izmēra un svara datoru ar normālu baču. Cmon – nevajag jau visu uzreiz nolikt. un tos puscolīgos asus EEE tipa catorus arī vari neteikt, viņi ir tomēr nedaudz par mazu, lai varētu normāli ar viņiem ikdienā strādāt.

    #218856
    Eudoxus
    Participant

    ob1 wrote:

    Eudoxus – par McAir – nu nevaru es nekādi iedomāties, kāpēc jāpērk tas Air par 999Ls, ja daudz labāku (un plānāku) var dabūt zem 700Ls.

    Ko nozīmē – labāku? Funkciju ziņā? Bet es jau teicu, ka funkciju ziņā arī treniņtērps ir labāks par fraku, bet uz Operu treniņtērpā iet tikai pats zini kas. Vai ne?

    #218857
    ob1
    Participant

    Tā, spriizha, tam Air ir 13″ ar 1280×800. Es piedāvāju 13″ ar 1366×768.

    Cik gara baterija tam Air netiek norādīts (neatradu)… bet ar to, domāju nebūs problēmas.

    Par ātrumu – manējam variantam interfeiss strādās vismaz 10x ātrāk.

    Tad kā būs ar to naudu? dosi?

    Update: Airam ir g WiFi. Manējam būs n.

    #218858
    ob1
    Participant

    Labi, price drop.

    Ja apmierina ātrums 3x labāks kā Air (nevis 10x), tad varu piedāvāt par 500Ls. Tās pašas 13″.

    #218859
    Eudoxus
    Participant

    Kad grasīsies pirkt uzvalku dod man ziņu. Es tev par 2x mazāku cenu piedāvāšu daudz ērtāko treniņtērpu.

    #218860
    ob1
    Participant

    Eudoxus, nepareiza analoģija. Pareiza būtu, ja tu par 2x mazāku cenu man piedāvātu smokingu.

    Hmm, a smokings man noderētu… par cik vari piedāvāt?

    #218861
    ob1
    Participant

    Labi, jau labi… Runa iet par šo… protams, saķīlētu.

    [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=yQzKW0IDQgw&feature=player_embedded#[/youtube]

    #218862
    Nonmod
    Participant

    spriizha wrote:

    Nē, nēesmu pārskatījies āboļa reklāmas. Arī pašam ābola nav. Es tikai spriežu par to ko redzu no informācijas, kas iegūta visur. Zinu – protams, ka visi zog no visiem, bet pat netālajos 90tajos tieši MAC iedvesa pirmos, normāli lietojamos PC masveida ražošanā.

    Laiks rit, un nedomāju, ka lai paņemtu portatīvo, kas neko nesver, neaizņem vietas un ir gana ātrs un jaudīgs būtu tas pats, kas apzeltītu mobīlo.

    Ob1 – parādi man, kur 900 latos tu nopirksi tāda izmēra un svara datoru ar normālu baču. Cmon – nevajag jau visu uzreiz nolikt. un tos puscolīgos asus EEE tipa catorus arī vari neteikt, viņi ir tomēr nedaudz par mazu, lai varētu normāli ar viņiem ikdienā strādāt.

    mljin,tikko noskatījos prezentāciju par tiem MS vs Apple kariem.Jā,90.tajos Apple kompi bija labāki,atrāki,ērtāki,bet MS ar savu lielo ietekmi vnk izspieda Apple,jo nepietiek vien ar kvalitatīu preci,jāmāk liet ūdeņi un šis ta pa reizei kkas normāls arī jāizlaiž.Un kad tika izlaists IE ,nu ta sākās Netscape pret ar “pašreizējiem standartiem” nesaderīgo IE.Tik nesaprotu, vai tā bija kļūda ,ka IBM atļāva uz saviem kompiem mest virsū windu , vai arī tas deva lielāku labumu patērētājiem?

    #218863
    TokRa
    Participant

    Stīvs Džobs ir Dievs Tas Kungs, jeeeee!

    P.S. Krutāks par Viņu ir tikai Stīvs Tas Balmers ar saviem “developers, developers”

    ^^’

    #218864
    Eudoxus
    Participant

    Oi, Džedaj, vārtos pa grīdu. MSI tak ir tāds sūds. Klaviatūra kā tāds siers ļurkājas. Tur jaut tā lieta, ka tas AIR alumīnija korpuss, LCD paneļa kvalitāte un komponentu kvalitāte kaut ko tomēr maksā.

    Var dabūt smokingu divreiz un pat vairākas reizes lētāku, tikai tas ir no papīra un domāts apbedīšanai:)

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 78 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā