Pirmais tārps uzbrucis iPhone

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Pirmais tārps uzbrucis iPhone

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 20 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #149920
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_iphone_1.jpg[/imgl]Parādījies pirmais reālais tārps, kurš apdraud iPhone telefonu īpašniekus. Pareizāk sakot, šī, pirmā tārpa versija vēl neko ļaunu nedara – tikai nomaina ekrānbildi un izplatās tālāk. Infekcijai pakļauti visi tie iPhone eksemplāri, kuriem ir uzlauzta aizsardzība (jailbroken). Kaitēkli radījis hakeris ar niku «ikex». Acīmredzot hakerim ļoti patīk dziedātājs Riks Estlijs, jo tieši viņa bildi ielādē vīruss.

    Jauno tārpu var saķert tādā gadījumā, ja jailbroken iPhone ar uzstādītu SSH nav nomainīta lietotāja parole (noklusētā – “alpine”). Patlaban Sophos speciālisti pēta kaitīgās programmas kodu. Pēdējā, D versija, jau prot slēpties ar dažādiem līdzekļiem. Lai arī šis tārps nav īpaši kaitīgs, nav izslēgts, ka tam sekos arī citi, kuri varētu radīt daudz vairāk problēmu.

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_ip_1278c_1.jpg[/img]

    Avots

    #216801
    Stat1CX
    Participant

    Viss jau sākās ar mazumiņu.

    #216802
    Sid
    Participant
    #216803
    daGrevis
    Participant

    Stat1CX wrote:

    Viss jau sākās ar mazumiņu.

    Viss sākas ar kaitināšanu… Vārdi: Es varu! 😛

    #216804
    ehex
    Participant

    Ak, ta vecais labais rickrolled joks ticis līdz iPhone… 😀 Š is labāks!

    #216805
    Evers
    Participant

    iPhone got rick’n’rolled 😀

    #216806
    emsiem
    Participant

    Done

    p.s. Ja vel zvana melodiju nomainitu vispar butu pilna laime 😀

    #216807
    TokRa
    Participant

    Jā, pret Nokia tune 🙂

    #216808
    Kefīrs
    Participant

    Kā nomainīt SSH paroli:

    Quote:

    First off, fire up Cydia and download an application called MobileTerminal. It’s nice and small so shouldn’t take too long. Once downloaded launch it and you’ll be faced with a screen very much like the screenshot over on the left. It’s basically a terminal window just like OS X and linux.

    Now just enter the command:

    passwd

    Now you’ll be asked for your old password which should be ‘alpine’ (without the ‘ obviously), followed by your new one (twice). Nice and simple.

    Now you can sleep easy at night knowing that your jailbroken iPhone’s now just a little more secure.

    #216809
    Crow
    Participant

    TokRa wrote:

    Jā, pret Nokia tune 🙂


    Tev labāk būtu piestāvējis izteiciens “pret Windows Startup Sound” 😀

    #216810
    TokRa
    Participant

    damncrow

    Ja nopietni, man kādu laiku tālrunim bija šis izsaukuma signāls.

    #216811
    KristoZ
    Participant

    TokRa, Tavs izsaukuma signāls veiksmīgi nokāra manu Firefox’u – ar visiem tabiem tas aizgāja pie dieviem (deviem) – ar Mozilla Crash Report. 😀 pffff.

    #216812
    izredzētais
    Participant

    ehex wrote:

    Ak, ta vecais labais rickrolled joks ticis līdz iPhone… 😀 Š is labāks!

    ak tu nelietis .. savā parakstā es gan neesmu tik ļauns 🙂

    #216813
    samurajs
    Participant

    KristoZ wrote:

    TokRa, Tavs izsaukuma signāls veiksmīgi nokāra manu Firefox’u – ar visiem tabiem tas aizgāja pie dieviem (deviem) – ar Mozilla Crash Report. 😀 pffff.

    Laimīgais… man gan ar FF viss ok, bet uzreiz viss Win restartējās, un tad parādījās uzraksts “You may be a victim of counterfeiting” :D:D:D

    #216814
    msh
    Participant

    Jums abiem ar roku taisnumu viss kārtībā? 😀 😀

    #216815
    samurajs
    Participant

    Ir, ir viss kārtībā![img]https://bildites.lv/images/ozcl7qoavewy8a83j5w.gif[/img]

    #216816
    tastins
    Participant

    antivirus.lv bij rakstits ka spēles zog informāciju jau labu laiku uz iphone…

    #216817
    TokRa
    Participant

    Cik es lasīju, iPhone ik sekundi taisot ekrānšāviņus jebkurā gadījumā.

    #216818
    KristoZ
    Participant

    samurajs wrote:

    KristoZ wrote:

    TokRa, Tavs izsaukuma signāls veiksmīgi nokāra manu Firefox’u – ar visiem tabiem tas aizgāja pie dieviem (deviem) – ar Mozilla Crash Report. 😀 pffff.

    Laimīgais… man gan ar FF viss ok, bet uzreiz viss Win restartējās, un tad parādījās uzraksts “You may be a victim of counterfeiting” :D:D:D

    Izrādās, ka manā gadījumā pie vainas bija QuickTime plugins – jamo atslēdzot, viss strādā kā nākas. 😉

    #216819
    TokRa
    Participant

    Var izmantot hacku: Right click + Save target as …

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 20 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā