Pirms ņemiet Windows 7 starter, apdomājiet!

Sākumlapa Forumi Software Windows Pirms ņemiet Windows 7 starter, apdomājiet!

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 48 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #248524
    Foxsk8
    Participant

    Es nekur neesmu pieminējis Par W7 Starter lietošanu, es kaut kur tieši esmu minējis, ka jālieto Starter, ne Ultimate? Vai arī otrādi? Reāli arī pēc būtības tas dižu lomu nemaina.

    1. Ja man jau ir virsū OS, kāpēc maksāt kaimiņu vasjam par reinstall (pieņemot, ja esmu blonds)

    2. Ja man jau ir virsū OS, varu veikt pamatdarbus, ielīst nētā, skatīt filmu, rakstīt, printēt, utt…

    3. OS ir legāla (Ja ņemu Starter), kā arī jebkuru citu W7 varu dzenāt 120 dienas for free, iepretim XP, kur reāli man viņš ir jāpērk, bet nopirkt viņu jau vairs nevar (idejiski):D

    4. Man personīgi netbūks ir paredzēts tā tiešajiem mērķiem, kur W7 arī dotos uzdevumus izpilda.

    5. Arguments, kāpēc man būtu jālieto XP, ir vairāk vai mazāk vērsts uz performances kaut kādu ieguvumu. Nu patestējiet to W7 tā kārtīgāk, palietojiet mēnesi, divus, 100% domas mainīsies.

    6. Taka netbūks ir domāts darba uzdevumiem, un izklaidei, speles jau uz tādu nejiet, reāli arī XP man nekādu priekšroku nedod.

    7. Avārijas gadījumā, piem sēžu, kodēju uz netbook (tas gan gadās reti, bet nu ir reizes, kad vajag kodu parakstīt), notiek kaut kāda šaize, vai arī aizdodos pie klienta, a te sistēmas krahs, a man jāpasniedz prezentācija, no problēmo, Flašā stāv instalācija, piemetu, un pēc 15 min es varu uzlikt pilnīgi svaigu sistēmu, tā teikt kafijas pauzē visu varu dabot back, ja savādāk nevar (A būtu XP, ko teikšu, man vajag 2H, lai visu saliktu? ok labi, installs pliks, nejēgā pliks iet vismaz ap 30 min 45 min). Man vienkārši šādi ir gadījies, kad nakts melnumā jāpārliek sistēma, lai varētu nodot darbu laikā.

    8. Taka netbuks ir darbam, staigāju ar to riņķī, pie klientiem utt… līdz ar to OS ir jābūt legālai, linux kā tāds man šeit neder, jo arī netbūks tiek dots citiem, sievai, utt,.. kura reāli ir datorlietotājs, ne IT specs.

    9. XP ir “morāli novecojis” es nekur neesmu pieminējis ka XP būtu slikts, sūdīgs vai kā, bet vienkārši tas savu laiku ir nokalpojis, un vietā ir laba alternatīva, kuru arī būtu grēks neizmantot, legālā vai nelegālā veidā, katra darīšana.

    10. Lai vienkārši postotu šādās tēmas, un veidotu mūžīgos OS karus 😀

    Un par to ļurināšanu, arī tu neko saprātīgu, šajā sakarā nevarēji pateikt, tā tā ļurināšana ir jāizport, jeb vienkāršak sakot, tukša runāšana, kur no uzrakstītā un uzrakstītā laika patēriņa, ko veic kāds no lietotājiem, reāli nav nekādas jēgas, veidojās neauglīgas diskusijas. Pēdējā laikā pačekoju, murgs, ko te tauta raksta, no DL mācījos vienu lietu, Ja tev nav ko teikt, tad nesaki vispār!

    Arī pašas tēmas virsraksts ir tāds divdomīgs, ir aprakstīta tikai viena puse, ja veido šādas tēmas, lūgums arī apsaktīt, ar ko tad Starter atšķirās no Ultimate vai kādas citas W7 versijas, ko varētu lietot vietā, nevis krasa OS maiņa, jeb downgrade. Pēc tādas sausas tēmu izlasīšanas, blondīne skries meklēs speci, kas viņas rozā ķelplapu, pataisīs par neko īpašu ar 10 gadus vecu OS. 😀

    #248525
    brunis
    Participant

    Kā saka- “ne tu mana māte, ne tu mani audzināsi” 😀 Lietošu ko gribēšu- tas par OS izvēli.. :devil:

    #248526
    WerNeo
    Participant

    Varu pateikt tikai to, ka Foxsk8. Tavi 10 minējumi, kā argumenti lielākoties izgāžas (jo pārsvarā tie radīti no iedomām “Ja ir tā”). Piedod, slinkums rakstīt pa punktam. 🙂 Otrkārt. Karoče tagad ļoti daudz Tu tekstu uztver ļoti personīgi, pēc ta uztveršanas, visus iemetot vienā maisā un nosaucot par лашапаам. Agrāk tā nebija. Vai nu tagad Tu esi saslimis ar zvaigžņu slimību (nezinu gan par ko un no kā), vai arī – tīņa gadi prātā tikai tagad sasniegti, kad esi jau pieaudzis cilvēks.

    #248527
    Foxsk8
    Participant

    Werneo: Es kādu par dauni nosaucu? Nē! Es minēju to, ka daudzi vienkārši raksta rakstīšanas pēc, lai vienkārši atzīmētos, es šeit biju un kaut ko tik aiz postošanas pēc pievienoju, neiedziļinoties tēmā, kā tāda, kad kāds (es), iedziļinos, un vēlos nedaudz patirzāt tēmu, atnāc tu, un te sāc kaut ko dirst par tīnismu. Sorry, bet tā tas ir. Tu meklē problēmu manī, kuras te nav, un kā retu reizi pierādās, kad kāds kaut ko dara, atkal nav labi, nedara, atkal nav labi. Es tekstus neņemu pie sevis, bet ja man kāds uzraksta, tad es arī atbildu, ja rakstītais bija domāts man, iedziļinies tak tēmā, tev pat slinkums, argumentēt savu sakāmo par maniem punktiem, tad so, kāds mērķis bija šeit vispār iejaukties, laikam jau tāpēc, lai tikai atķeksētos, vai arī tas tev 5dienas alus sindroms?

    P.S. Kā mani argumenti var rasties no iedomām, ja es ikdienas W7 lietoju uz netbūku, ko jau minēju tēmas sākumā, kā arī ikdienas lietoju XP, un arī pamatoju, kāpēc es to daru, un kādiem mērķiem, man OS darbojas. Tās tavuprāt ir iedomas? 😀

    #248528
    aoma
    Participant

    Cilvēks par 200Ls nopircis datoru ar jau uzinstalētu OS, vajadzīgais darbojas. Jājautā, ko vēl vairāk var vēlēties par tādu naudu? Lai mana vecā Lada varētu spēkoties ar Ferrari? Ja vajag ko vairāk, tad arī attiecīgi jāmaksā.

    Tas, ko ar šādu ”spēlmantiņu” var izdarīt zinošs ļautiņš, ir pavisam cits stāsts.

    #248529
    nevertell
    Participant

    Labē. 10 argumenti kapēc linux (kautvai bubuntu) būtu labāks uz netbuka.

    1. Būtaptaims.

    2. Ēd bateriju mazāk par w7.

    3. Nav vīrusu, uz tik mazas mašīnītes tādi resursietilpīgi darbi kā skenēšana pēc drazas ir daudz par daudz.

    4. Ja es nopērku datoru ar figņu virsū, man jāmaksā ir tikai par matricu un iso faila nolādi un enerģiju, kas tika tērēta visam pasākumam, lai man būtu OS, kas man patīk. Nedod dievs, ja es vēl nolemšu kaut ko noziedot.

    5. Pēc pieredzes saku, ka w7 vēl tomēr viss nav ar draiveriem kārtībā. Linux gan. Vismaz kārtīgāk nekā septītajam.

    6. Nekādi trīsprogrammu ierobežojumi.

    7. EXTx>NTFS. Period.

    8. Darbvirsmu varu pielāgot netbukam bez 3. pers. programmām.

    9. Visu vajadzīgo programmatūru var dabūt ar ķeksi sarakstā/sudo instalē man šito.

    10. Var dabūt jau netbukiem optimizētas distras, tā kā lielāks ir ārā-no-kastes faktors.

    #248530
    Foxsk8
    Participant

    Apsveicami, bet:

    8 punkts: Tas ir starterim, ne Ultimate. Nemet visus W7 vienā maisā, savādāk pieminēšu Austurumus, kur pret Ubuntu ari būtu ko salīdzināt. 😀

    5. Pieredze, tad ir par īsu, uz nix taču ir problēmas ar v-kartes draiveriem.

    Par pārējiem punktiem +/- varu piekrist.

    Bet teiksim XP 10 argumentos, nekādas dižas lietas nevarētu uzrakstīt.

    #248531
    Evers
    Participant

    Nemaz tie linuxa draiveri nav tik labi, paša dzelzis ar jaunāko Bubuntu mēdza sasalt un jātaisa bija Hard Reset, sākumā bija arī ar Win7 tāda problēma, bet diezgan ātri draiveri tika izlaboti, Bubuntu pat pusgadu vēlāk nevarēja normāli palietot.

    #248532
    WerNeo
    Participant

    foxsk8 wrote:

    Werneo: Es kādu par dauni nosaucu? Nē! Es minēju to, ka daudzi vienkārši raksta rakstīšanas pēc, lai vienkārši atzīmētos, es šeit biju un kaut ko tik aiz postošanas pēc pievienoju, neiedziļinoties tēmā, kā tāda, kad kāds (es), iedziļinos, un vēlos nedaudz patirzāt tēmu (Tu tēmā tikai uzkakāji pārējiem un no Nevertell prasīji argumentus), atnāc tu, un te sāc kaut ko ***** par tīnismu (es tikai pateicu, ka pats Tu izrunājies bez argumentiem, visiem pārējiem uzspļaujot). Sorry, bet tā tas ir. Tu meklē problēmu manī, kuras te nav, un kā retu reizi pierādās, kad kāds kaut ko dara, atkal nav labi, nedara, atkal nav labi (Ak tad tomēr vēl esi dikti aizvainots, ka pa kluso izlaboji kļūdu, uz kuru es norādīju visai korekti, bet Tu toreiz sacēli spuras gaisā? A man teica, ka tu nedusmojies.). Es tekstus neņemu pie sevis, bet ja man kāds uzraksta, tad es arī atbildu, ja rakstītais bija domāts man, iedziļinies tak tēmā, tev pat slinkums, argumentēt savu sakāmo par maniem punktiem, tad so, kāds mērķis bija šeit vispār iejaukties, laikam jau tāpēc, lai tikai atķeksētos, vai arī tas tev 5dienas alus sindroms? (Atbildu. Lasi pēc šī Tava citāta.)

    P.S. Kā mani argumenti var rasties no iedomām, ja es ikdienas W7 lietoju uz netbūku, ko jau minēju tēmas sākumā, kā arī ikdienas lietoju XP, un arī pamatoju, kāpēc es to daru, un kādiem mērķiem, man OS darbojas. Tās tavuprāt ir iedomas? 😀

    Tagad atbildu pa punktiem:

    1. Ja man jau ir virsū OS, kāpēc maksāt kaimiņu vasjam par reinstall (pieņemot, ja esmu blonds) (Š is arguments ir balstīts uz “Ja ir tā”)

    2. Ja man jau ir virsū OS, varu veikt pamatdarbus, ielīst nētā, skatīt filmu, rakstīt, printēt, utt…(Autors min lietas, ko uz šīs OS nevar izdarīt pamatos. Savukārt var izdarīt uz XP.)

    3. OS ir legāla (Ja ņemu Starter), kā arī jebkuru citu W7 varu dzenāt 120 dienas for free, iepretim XP, kur reāli man viņš ir jāpērk, bet nopirkt viņu jau vairs nevar (idejiski)(Š is arguments ir daļēji atzīstams kā arguments. Tomēr ir iespēja, ka cilvēkam ir licence arī uz XP)

    4. Man personīgi netbūks ir paredzēts tā tiešajiem mērķiem, kur W7 arī dotos uzdevumus izpilda.(Tas ir Tev. Bet, ka īzlasīji topikā, konkrētās meitenes vēlamos uzdevumus nepilda.)

    5. Arguments, kāpēc man būtu jālieto XP, ir vairāk vai mazāk vērsts uz performances kaut kādu ieguvumu. Nu patestējiet to W7 tā kārtīgāk, palietojiet mēnesi, divus, 100% domas mainīsies. (Izzīdi no pirksta argumentu par to, kāpēc jālieto XP? Neviens taču te nav teicis, ka “Win 7 ir bremze. Š…em XP”.)

    6. Taka netbūks ir domāts darba uzdevumiem, un izklaidei, speles jau uz tādu nejiet, reāli arī XP man nekādu priekšroku nedod.(Tas ir Tev. Bet, kā izlasīji topikā, konkrētās meitenes uzdevumus XP pilda, atšķirībā no tās OS, kas ir šobrīd virsū.)

    7. Avārijas gadījumā, piem sēžu, kodēju uz netbook (tas gan gadās reti, bet nu ir reizes, kad vajag kodu parakstīt), notiek kaut kāda šaize, vai arī aizdodos pie klienta, a te sistēmas krahs, a man jāpasniedz prezentācija, no problēmo, Flašā stāv instalācija, piemetu, un pēc 15 min es varu uzlikt pilnīgi svaigu sistēmu, tā teikt kafijas pauzē visu varu dabot back, ja savādāk nevar (A būtu XP, ko teikšu, man vajag 2H, lai visu saliktu? ok labi, installs pliks, nejēgā pliks iet vismaz ap 30 min 45 min). Man vienkārši šādi ir gadījies, kad nakts melnumā jāpārliek sistēma, lai varētu nodot darbu laikā.(Te nu gan starpības starp XP un W7 gandrīz nav.)

    8. Taka netbuks ir darbam, staigāju ar to riņķī, pie klientiem utt… līdz ar to OS ir jābūt legālai, linux kā tāds man šeit neder, jo arī netbūks tiek dots citiem, sievai, utt,.. kura reāli ir datorlietotājs, ne IT specs. (Bet, kā izlasīji topikā, konkrētās meitenes uzdevumus XP pilda, atšķirībā no tās OS, kas ir šobrīd virsū (par spīti tam, ka tā ir morāli jaunāka).)

    10. Lai vienkārši postotu šādās tēmas, un veidotu mūžīgos OS karus(Tas nav arguments, bet atruna.)

    P.S. Un kas sanāk? Foxsk8 ir tikai tukši visiem uzkakājis, bet argumentu nav.

    #248533
    Foxsk8
    Participant

    Bet šeit es mēģināju argumentēt, nevis W7 starter vs XP, bet gan W7 Starter vs Ultimete, un gala rezultātā, kāpēc man likt to XP, ja es varu no W7 starter uzlikt W7 ultimate, un Alda kliente, dabos visu ko vēlas un visas pamatlietas tiks izpildītas, par to jau gāja runa, ka es nevaru izprast, kāpēc likt XP, ja var likt W7 ultimate, protams, ka Starters ir mēsls, ko jau es minēju, pašā pašā sākumā, un arī pēc mana rakstītā, tika veidoti šādi salīdzinājumi, XP vs W7 ultimate, nevis W7 starter. Tagad ceru, ka tev kļuva skaidrāks.

    Vari palabot argumentus uz W7 ultimate, nevis XP, tad ne pie viena punkta vidēji nebūtu ko piebilst. 🙂

    Un ja tev nav sajēgas, kas ir tukš posts, no detalizēta posta, tad sorry, ej izgulies, iedzer tēju un no rīta pārlasi tēmu vēlreiz.

    Nu kaut vai viens no piemēriem:

    DG rakstīja:

    Nu ja, protams, ģērbjamies visi vienādi, visiem mašīnām jābūt vienāda krāsā un vispār… Nu jā, trūkst vārdu! 🙂

    Pasaki man, kas te ir detalizēti par tēmu? Pilnīgi nekā, tukša ļurinšāna, kur atnāks nākošais users, un tādā pat garā, kārtējā tēma būs piedirsta pilna ar offtopic, pēc tam atkal cita tēma, cita, utt….

    Reāli šī tema, savā dziļumā bija ar tādu domu, ka tiko viņu izlasot, liekas, ka Aldis, vai kā mēģina nolikt W7 kopu kā tādu, līdz ar to, citi salasīsies, un domās ka W7 ir mēsls. Es neesmu nevienu OS aizstāvis, es vienkārši piesienos pie tā, lai cilvēks mēģina argumentēt, vai arī detalizētak veidot izklāstu.

    Otrs, teici, ka es agrāk tāds nebiju, tu maldies, kad es mēģinu šeit kādam kaut ko pastāstīt, tad saņemu uzbraucienus, uzdirsienus, utt… līdz ar to, man reāli kā adminam ir reāli piebesijis, te kādam ko stāstīt, tikai dēļ Jūsu attieksmes, tāpēc es vairāk darbojos background fonā, un ar zināšanām skopojos, jo dažreiz vienkārši Jūs tās neesat pelnījuši, aka karotīte mutē.

    Un tik pasak, ka tā nav. 🙂 Offtpic ir laba lieta, bet ja tas notiek katrā tēmā, tad ir kaut kā tas jāiegrožo, jo citi, kas nāk no malas un lasa šo tēmu, iekšējais sviests neinteresē, un vispār, tu man piesējies par vārdu ļurināšana, esmu to tiesīgs teikt, jo tas kā pats redzi, šajā tēma, un vispār kopumā notepadā ir beiža parādība, so, es nevienu neesmu aizskāris, bet tu ar savu negatīvo noskaņu, uzkāpi man uz nerva.

    #248534
    WerNeo
    Participant

    Tad man pietiek atbildēt uz pirmo Tavu argumentu, lai uz pārējiem, loģiskā secībā, spētu manas atbildes rast pats.

    1. Ja man jau ir virsū OS, kāpēc maksāt kaimiņu vasjam par reinstall (pieņemot, ja esmu blonds) (Kā tad Tu te tiki pie W7 Ultimate, ja sākumā ir Starter?)

    Tālāk atbildu ar sarkanu tekstu uz Taviem citātiem:

    “Un ja tev nav sajēgas, kas ir tukš posts, no detalizēta posta, tad sorry, ej izgulies, iedzer tēju un no rīta pārlasi tēmu vēlreiz.” Š is bija pavisam teksts nevietā ar vēlmi tikai atkal uzkakāt.

    Otrs, teici, ka es agrāk tāds nebiju, tu maldies, kad es mēģinu šeit kādam kaut ko pastāstīt, tad saņemu uzbraucienus, uzdirsienus, utt… (Tagad apdomājies, kāpēc? Vai tiešām tādeļ, ka visi visapkārt stulbi un Tu esi tik gudrs?) līdz ar to, man reāli kā adminam ir reāli piebesijis, te kādam ko stāstīt, tikai dēļ Jūsu attieksmes(Š eit lūdzu sīkāk konkrēti par manu attieksmi pret Tevi līdz šim. Nekautrējies. Dod vaļā… Ko es Tev esmu nodarījis, lai mani varētu apsūdzēt tukšā ļurināšanā un Tevis kritizēšanā.), tāpēc es vairāk darbojos background fonā, un ar zināšanām skopojos, jo dažreiz vienkārši Jūs tās neesat pelnījuši(Ak tad tomēr zvaigžņu slimība. Hmm… No kā?), aka karotīte mutē.

    #248535
    Foxsk8
    Participant

    Š o visu mēs varam privāti izrunāt. 🙂 Kā tiku pie W7 ultimate – iegādājos to.

    Mēģini atšķirt, kas ir domāts tev, un kas ir domāts vispārēji. Es tev nelecu augumā, tu pirmais sāki šāja tēma lekties, atceries?

    Es nekur neesmu apgalvojis šo:

    Vai tiešām tādeļ, ka visi visapkārt stulbi un Tu esi tik gudrs?)

    (Š eit lūdzu sīkāk konkrēti par manu attieksmi pret Tevi līdz šim

    —- līdz šim viss ir bijis ok, bet nu šajā tēmā tu man sāki braukt virsū —-

    Un par ko tu mani kritizē? Tā arī man līdz galam nav skaidrs.

    Un kāds te sakars ar zvaigzņu slimību? Es to teicu vispārīgi, tu domā, ka es nevarētu, rakstīt ar savām lietām, web dev, utt.. varu, bet zinu kāda ir lietotāju attieksme, kad tā kaut kā sāks mainīties, varbūt arī es mainīšos, jo man nav ne mazākā prieka, rakstīt, ka pēc tam atkal sāksies šāda veida izgājieni, kā tu te visu ziepi sāki. Man to nevajag. Kā arī, paldies, pateiks tikai retais, un so, redzēs, varbūt arī šo to uzrakstīšu.

    #248536
    Wuu
    Participant
    #248537
    Aldis
    Participant

    Da lābi, beidziet karot! 😀 Vnk.. izklāstīju savu pieredzi tas arī viss…

    Vajag argumentus par to kāpēc izspļāvu par to ka vajag XP? Reāli augšā ar visiem minētajiem trūkumiem XP uz tāda netbuka tiktu galā, vairāk jau nezinu kam man vajadzētu pamatot to savu nodomu. Hmm.. kā jau topikā uzdrukāju – arī linux ir neslikts variants, tikai tai meičai neder – šī studē, un studēšanai neder metode “Ko gribu, to instalēju, un tādā formātā taisu kā man patīk”.

    nevajag kasīties 😛

    Argumenti? Speciāli tiem tauriem kas to palūdza Lūk:

    * Var lietot tikai Windows Basic tēmu. Aero nevar. So, pie start paneļa pilnībā lieki tie rāmji, kuros neparādās programmas izskats. Windows XP pie start bar nav nekā lieka jau pēc noklusējuma. Tēmas ir pieejamas 3 Luna krāsu shēmas un Classic

    * Personalizācija vnk. nepastāv, jāstrādā uz Windows logo desktopa, vienu standarta krāsu shēmu, vienām skaņām… Windows XP vari personalizēt savu desktopu

    * Gribi netbukam otru moni pielikt? – figu, tur dublēsies tas pats pirmais.. =] To var izdarīt tajos pašos Displeja settingos

    * DVD video diskus nespēj atskaņot, hotj esi pielicis tam vajadzīgu aparatūru… [Protams – jāinstalē VLC] Viss notiek iekš XP šajā jautājumā

    * Daudzas navigācijas šķiet apgraizītas. XP to var izdarīt pats, tā ir pilna, darbspējīga OS

    * Protams, XP mode uzstellēt nevarēs, un vēl daudz ko ar ko MS var lepoties. Izņemot ka dažs softs nestrādā uz XP, piemēram internet explorer 9, nav ne jausmas, kāpēc tad WinXP būtu novecojis? XP Modi nevajag, kā arī viss strādā pārsvarā tā pat kā uz W7

    #248538
    Crow
    Participant

    Es laikam esmu vējā stāvējis, bet vai svaigs XP var DVD Video atspēlēt?

    Man likās, ka enīvej dekoderis vai tas pats VLC jāinstalē. Nekad tā neesmu pievērsis tam uzmanību, BET…

    Ä€, skaidrs, kā domāji. Never mind.

    #248539
    nevertell
    Participant

    Nū, nebija jau man 2 dienas jāmeklē wi-fi draiveri, nebij jāčakarējas 2 h, lai dabūtu nost figņu, kas nāca kopā ar mātes draiveriem, kurus vajadzēja no diska instalēt. Bet ar bubuntu tik ieliec disku, atķeksē, ka gribi nvidias draiverus, nevis entuziastu, un tik rulē.

    #248540
    rATRIJS
    Participant

    I can fix this all!!!

    Izmest netbuku un nopirkt makbuku!!!

    +visi geji (man patīk notepad.lv diskusijas ^^’ )

    #248541
    Jaunzems
    Participant

    par makbuka cenu sanāk divi gruntīgi laptopi ar normālu OS. (Windows7 HP)

    #248542
    aoma
    Participant

    Negribētos nevienu apbēdināt, bet Linuzim draiveru probzas nebūs tikai uz pavisam svaigām kastēm, arī vecākas perifērijas iekārtas piebāzt var pat nesapņot, šai gadījumā w7 ar savu compatibility mode sabāž visas pārējās OS vienos vārtos.

    #248543
    Wuu
    Participant

    aoma wrote:

    Negribētos nevienu apbēdināt, bet Linuzim draiveru probzas nebūs tikai uz pavisam svaigām kastēm, arī vecākas perifērijas iekārtas piebāzt var pat nesapņot, šai gadījumā w7 ar savu compatibility mode sabāž visas pārējās OS vienos vārtos.


    Emm… Muļķības…

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 48 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā