Planetdatori

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #161803
    Anonīms
    Neaktīvs

    ESIET ļoti uzmanígi!! Tiek párdoti portatīvie(Lenovo B50-80 15.6″/i3-4030U/4GB/500GB/R5 M330/Win8.1 Portatīvais dators) ,ar nenosakāmas valodas uzstādījumiem (varbūt poļu) un nereaģē arī uz valodas uzstādījumu maiņu.Tātad var aiznest mājās kompjūteru un tikai nolūkoties uz tā vizuālo izskatu.

    #323428
    Crow
    Participant

    Planetdatori 😀 Ap kuru planētu tu pats tagad planē? 😀

    Bet vispār jā, tādi tiek pārdoti. Kā minimums divi lielie B2B kantori Latvidžā nav Lenovo autorizēti partneri, bet velk iekšā “pelēkos”. Lielāks krējums, zemākas cenas, pvnšciki tālāk vēl dempingo, jo tauta izvēlas zemāko cenu, “valstī viss ir kārtībā”.

    Iespējams, lietderīgi būtu informēt, kas tādu pārdeva. Lai gan… veikaliem būtībā nav izvēles. Lai turētu līdzi, ir jātirgo tieši tas pats, kas visiem, par tādu pašu cenu.

    Principā pircējam tāda prece ir nekavējoties jāatgriež, veikalam tā bez ierunām ir jāpieņem atpakaļ.

    Būtībā gan aparātam kā tādam nav būtisku trūkumu. Windozi nav grūti pārlikt jebkurā vēlamajā valodā. Var gadīties saķeršanās ar garantijas servisu, bet arī tas nav grūti risināms.

    #323429
    _Mo3_
    Participant

    O, jā, nesen atnesa man te viens tieši Lenovo ar poļu Windowsu. Poļu valodas nomainīšana nebija baigā problēma, bet tas, ka dators bija lēns kā nāve un pēc parametriem ar savu celerona procesoru iesūkāja pat manam aizvēsturiskajam P4 datoram un vel pa tādu naudu, gan radīja man galvas sāpēs!

    #323430
    Mini3D
    Participant

    Nu gan liela bēdā pārinstalē uz win7 kādā valodā vajag…..

    #323431
    Andron MacBeton
    Participant

    Pensiķis pamodās?

    Jau 2 gadus tirgo kakas veikalos.

    #323432
    Mini3D
    Participant

    A kā tad tu domāji,kālab lai netirgotu kaku tev,man,pensikam, tālab ka mēs esam kakas…kaut ar divām augstākām izglītībām!

    #323433
    richijs
    Participant

    Paši kapeiku pi… un nāk žēloties, ka redz nelieši… Aizej uz lattelecom veikalu tur pa 99% visi kompji latviski un ar garantiju arī nav problēmas, protams attiecīgi maksā, nav par pliku sviestmaizi, kā internetveikalos…

    #323434
    Mini3D
    Participant

    Paga paga ,kāpēc man jamaksā par OS kuru es neizmantošu!?Ja es zinu ka to dzelzi varu dabūt lētak no cita tirgotāja bez OS vai ar kādu nelietojamu Linux !Es perku jau apzinoties lētāk ka tur bus uzlikts manis velamais OS par kuru ne centu nemaksašu:) Xuļi man sev leikus terinus taisīt,protams paziņām ari iesaku pirkt datorus bez OS vai ka savādāk tikai kurnu kuram izdevīgāk pirkt,iesaku RD veikalu,viņu lapā pasūtīt,ja kas garantiju nekādu riigu nebus pasam japerās …,bet tā jau galu galā viņu pašu darīšana.

    #323435
    dexsters
    Participant

    Arī bija gadījums ar Lenovo un mēslu celeron.Virsū Angļu W8.1 with bing un velme apgreidot uzreiz par W10.Paņemot media creation tool un pasakot ka gribu apgreidot šito dzelzi bez variantiem liekas virsū poļu valodas Windows.

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā