Plastmasas nauda jeb Nekārtības internetbankā

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Raksti Plastmasas nauda jeb Nekārtības internetbankā

Tiek skatīts 5 ierakstu – 21 līdz 25 (no 25 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #183181
    kaqp
    Participant

    Taa vai taa shis nav raksts, velk peec skjibaam rokaam. Tagad varam publiceet katras internetbankas kljuudas. Kaut arii tas pats notepad.lv ir paarbagots liidz ausiim

    #183182
    samurajs
    Participant

    kaqp wrote:

    Taa vai taa shis nav raksts, velk peec skjibaam rokaam. Tagad varam publiceet katras internetbankas kljuudas. Kaut arii tas pats notepad.lv ir paarbagots liidz ausiim

    Redz, pie mums katrs var publicēties. Par raksta saturu atbild tikai raksta autors ar savu reputāciju. Administrācija tikai pārbauda gramatiku, formatting, un atbilstību Noteikumiem un likumdošanai.

    Bugu Notepadā ir tikpat daudz kā boot.lv, abi pēc Firebug/YSlow ietilpst vienā kategorijā 😀

    Bet nu internetbankas nedrīkst saturēt nekādus bugus, un tām jābūt jebkuram līkrocim saprotamām. Ja tā nav – jebkurā gadījumā kaut kas nav kārtībā.

    #183183
    Mr.Death
    Participant

    Eu veči, veči, šitais jāliek forumā. Tas nav raksts :D:D:D

    Turklāt pa tēmu runājot, kas par muļķībām? Man jaunais švedbanknets strādā vēl labāk nekā vecais. Kas man uzdzina smieklus hanzenē ir tas, ka var uzlikt savu sveicienu. Es ielieku pašol na*uj, man arī kā ieeju sveicina trekniem burtiem – pašol na*uj Edgars :D:D:D

    Vienreiz man viens pienāca blakus kad sēdēju hanzenē, šis sāk ņirgt, prasa man “čo za hui*ā? kredītus neesi laikā nomaksājis?” :D:D:D

    #183184
    marr
    Participant

    labs 😀

    #183185
    Maris77
    Participant

    Jauno Š vedu vēl neesmu mēģinājis, bet hanza tiešām tracināj, bet varbūt tas tāpēc ka esmu pieradis pie Parex internet bankas, viss skaidrs saprotams. Var redzēt, ka Parex ir top banka Latvijā. Arī nesaprotu cilvēkus, kas iet uz bankomātu vai banku maksāt rēķinus.

Tiek skatīts 5 ierakstu – 21 līdz 25 (no 25 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā