Playstation telefons iemūžināts videoklipā

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Playstation telefons iemūžināts videoklipā

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 13 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #152799
    Kon
    Participant

    [imgl]https://www.bildites.lv/images/m33chmw8q0kcpidvqcwj.png[/imgl]Sony vēl nav pacentušies apstiprināt Oktobra beigās portālā Engadget nopludinātos, visu gaidītā Sony Ericsson Playstation Phone, attēlus, bet mūs jau ir sasnieguši video materiāli par minēto ierīci.

    Ierīce ir aprīkota ar 512 MB lielu operatīvās atmiņas apjomu, 1 Ghz Snapdragon procesoru un Google Android OS (oriģinālraksta autori vēl nav izštukojuši vai tā ir Android 2.2 “Froyo” vai Android 2.3 “Gingerbread”).

    Kā jau to varam iedomāties, ierīcei ir izbīdāma pults. Par spēlēm atbildēs PlayStation app , kuru varam ievērtēt otrajā video.

    [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=O6cxaVRs60w[/youtube]

    [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=pafJvpOv7Qw[/youtube]

    Mashable

    #254616
    APOC
    Participant

    Nu ko, jauns “BUMS” būs! 🙂

    #254617
    msh
    Participant

    Tam mēslam varētu būt viens pluss pār PSP Go – par cik tas tomēr darbina linuksi, nevis pliku firmwari, kreiso spēļu darbināsana varētu būt atvieglota, bet par kreisajām progām vispār nebūs jāuztraucas.

    P.N. Es ceru ka tas brīnums PS2 spēles arī spēs darbināt – PS2 pēc būtības ir vājāks par PSP…

    #254618
    Daivana
    Participant

    msh wrote:

    Tam mēslam varētu būt viens pluss pār PSP Go – par cik tas tomēr darbina linuksi, nevis pliku firmwari, kreiso spēļu darbināsana varētu būt atvieglota, bet par kreisajām progām vispār nebūs jāuztraucas.

    P.N. Es ceru ka tas brīnums PS2 spēles arī spēs darbināt – PS2 pēc būtības ir vājāks par PSP…

    Kāpēc psp2 vājāks par psp?

    #254619
    Kon
    Participant

    Megaherzu kara upuri 😉

    #254620
    nevertell
    Participant

    Daivana, viņš domā ps2, nevis psp2. AS IN PLAYSTATION 2 !

    #254621
    Tmkks
    Participant

    Es pat gribu šo pār PSP. 😀

    #254622
    poisins
    Participant

    Quote:

    … Google Android OS (oriģināl raksta autori vēl nav izštukojuši vai tā ir Android 2.1 “Froyo” vai Android 2.2 “Gingerbread”)

    Froyo – 2.2

    Gingerbread – 2.3 vai 3.0 (vēl nav zināms kā būs)

    Video var redzēt, ka versija ir rakstīts “Gingerbread”


    Š ķiet, ka autors par Android platformu nav diezko informēts

    #254623
    lexxx
    Participant

    Sony vēl nav pacentušies apstiprināt oktobra beigās portālā Engadget nopludinātos visu gaidītā Sony Ericsson Playstation Phone nopludinātos attēlus

    #254624
    Kon
    Participant

    izlabots, nez kā tā šmucīte tur gadījās :whistle:

    #254625
    Civillais
    Participant
    #254626
    msh
    Participant

    Tmkks wrote:

    Es pat gribu šo pār PSP. 😀


    Neaizmirsti ka tas ir šmārtfõns ar visām no tā izrietošajām īpašibām. Piemēram, neuzticamība 🙂

    #254627
    rasty
    Participant

    deam.. un man tgd tiesi gribas uzspēlēt psp, bet nevaru.. Kāds nezin kā atkodēt to ērmu? 😀

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 13 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā