Please info par liepajasserveris

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais Please info par liepajasserveris

Tiek skatīts 7 ierakstu – 1 līdz 7 (no 7 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #147982
    archeens
    Participant

    Sveiki, šodien uzgāju uz mājaslapu https://liepajasserveris.lv

    Tākā esmu liepājnieks vēlos arī hostēties zem viņiem, varbūt kādam ir kādas atsauksmes vai pretenzijas par šo.

    Bet info par hostingu mājaslapā gan ir plika.

    vini piedāvā:

    Plāns “PIECI” 5.00 Ls/mēnesī

    – 5 GB Diska vietas

    – Neierobežots datu pārraides apjoms

    – Apache, PHP, MySQL, FTP atbalsts

    #189147
    Foxsk8
    Participant

    Es ar esmu Liepāja, nāc pie manis 😀

    #189148
    archeens
    Participant

    foxsk8 wrote:

    Es ar esmu Liepāja, nāc pie manis 😀

    nea nea, man vajag stabilu serveri, kurš stāv normālās server telpās, tādam kuram es varu uzticēties 🙂

    #189149
    Foxsk8
    Participant

    Man serveri iekš ASV hostinga pagrabos stāv. Protams, vislielākais mīnuss ir konekcija ar ASV.

    Ta ko mocies, paņem serveris.lv un būs labi.

    #189150
    archeens
    Participant

    foxsk8 wrote:

    Man serveri iekš ASV hostinga pagrabos stāv. Protams, vislielākais mīnuss ir konekcija ar ASV.

    Ta ko mocies, paņem serveris.lv un būs labi.

    ASV serveris man neder :D, to tu vari piedāvāt torrent hosteriem 😀

    man vajag labu diska vietu un ar 5gb par 5Ls man būtu ļoti labi, bet nezinu kādas ir citas specifikācija, kāds ir kontroles panelis, cik subdomainus var veidot utt.

    #189151
    Foxsk8
    Participant

    Ahh, kā tu nesaproti, es tak tev to piedāvājumu prikola pēc teicu. 😀

    P.S. Mēs trakerus nehostējam, vienkārši paši saviem projektiem izmantojam, lai nav mājas serveri visu laiku on jātur, kad klients grib apskatīties kādu uzmetumu vai vēl šo to, plus ja nu kādam neko īpaši grandiozu nevajag, tad pa 2Ls mēnesī var piehostēties.

    Īpaši nekas nav dzirdēts par https://liepajasserveris.lv. Izskatās, ka viņi paši iziet uz privātiem klientiem, un tiem tiek piedāvāts izstrādātāja web hostings, tā teikt, viss vienuviet.

    #189152
    m*****
    Participant

    Cenas un piedāvajums izskatās patīkami. Būs jāpapēta sīkāk. Pats privātajiem projektiem izmantoju proweb.lv, tosteris.com un sigmanet. Principā ne ar vienu nav problēmas, vislabākā cenas/kvalitātes attiecība laikam ir proweb’am, pārējos ja vajag daudz vietas tad cena vairs nav tik patīkama, bet par kvalitāti nevar sūdzēties.

Tiek skatīts 7 ierakstu – 1 līdz 7 (no 7 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā