PLS straumējums iekš FLA vai java

Sākumlapa Forumi Mājas lapu izstrāde Web veidošana un problēmas PLS straumējums iekš FLA vai java

Tiek skatīts 7 ierakstu – 21 līdz 27 (no 27 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #192036
    Anonīms
    Neaktīvs

    Ne to dara flash objekts, bet viņam vajag apstrādei izmantot server side. Tur jau ta lieta, plash objekts pats par sevi nav standalone, viņš var sazinaties ar kautko tikai izmantojot web serveri. Tur jau tā lieta- visi lielie arzemju radio nevar izštukot arī ka so te apiet, un izmanto flash relay serverus, bet nu man tad sanak jaņem otrs serveris speciali audio playeram. Nereali 😉 Un galvenais tas ka flasham tas ir vienmer, savādāk nevar. bet man ir ideja priekš šī tikai jauzzin ne pls bet tiešā mpeg straumejuma vieta uz servera, ja tā būs statiska, tad vualā, varēšu paņemt sourci kā tīru mp3 failu un lieta darita. 😉

    #192037
    Mr.Death
    Participant

    Code:

    $host = $url;
    $port = $port;
    $mount = “/”;//montage
    $errno = “errno”;
    $errstr = “errstr”;
    $fp = fsockopen($host, $port, $errno, $errstr, 30);

    header(”HTTP/1.0 200 OK”);
    header(”Content-Type: audio/x-mpeg, audio/x-mpeg-3, audio/mpeg3, audio/mpeg”);
    header(”Content-Transfer-Encoding: binary”);

    header(”Content-Length: 100000000″);

    $out = “GET $mount HTTP/1.1rn”;
    $out .= “Host: $hostrn”;
    $out .= “Connection: Closernrn”;

    fwrite($fp, $out);

    while (!feof($fp)) {

    $outData = fgets($fp, 2048);

    if (!stristr($outData, “icy”) && !stristr($outData, “content”)){
    echo $outData;
    }

    }

    fclose($fp);

    Muah, bomžains variants. Tik tiešām labāk izdomā kā no sava radio servera iegūt m3u vai arī pērc otru serveri tā radio streama, vai kā viņtur apstrādei 😀

    Azaul, take a look, tas tev jāredz: https://forums.winamp.com/attachment.php?s=98c7e3d4252bc523e10628a1de7d5f26&postid=2308006 😀

    #192038
    Mr.Death
    Participant
    #192039
    Anonīms
    Neaktīvs

    Jereonwig? Mjam, palureju sito sourci…. Hahahaha, abloms man 😀 😀 bzzz, shoutcast taks NSV atbalsta 😀

    [img]https://www.angelsadvocate.net/wp-content/uploads/2007/04/gorilla_pc1.gif[/img]

    Edgaram +1

    #192040
    Mr.Death
    Participant

    Tad uzskatam problēmu par atrisinātu un lieko diršanu par nekompetentajiem izceptajiem profesionāļiem ņemam atpakaļ?

    Tu man būsi parādā tā Titanic remixa nosaukumu, kas tev tagad tur skan 😀 EDIT: Bāc nu jau vairs neskan :duno:

    #192041
    Anonīms
    Neaktīvs

    Nemam ņemam , dziesma DJ Tiesto – Titanic , bet playeris lago pie dziesmas nomaiņas…. Jalabo kautka 😛

    EDIT: nelago gan, izradas ka viņu lapas package ar šito player bik atšķiras 😛

    #192042
    Mr.Death
    Participant

    Kā akmens no sirds novēlās 😀 Tencinu par dziesmu 🙂

Tiek skatīts 7 ierakstu – 21 līdz 27 (no 27 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā