Populārais tērzēšanas rīks Skype pieejams retajam

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Populārais tērzēšanas rīks Skype pieejams retajam

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 53 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #256485
    iKey
    Participant

    Man ienāca spams, kuru būtu ieteicams ņemt vērā: Skaips ir nolēmis uztaisīt šmonu, un tie, kuri divu dienu laikā neielīdīs skaipā, tiks nahrenizēti

    #256486
    Kon
    Participant

    bullshit

    Skype izmanto nevis tikai parastie ļaudis, bet arī komersanti. Un tagad ir svētku laiks un protams daudzi nesēdies pie datoriem/brīvdienas.

    #256487
    vincister
    Participant

    Š½ēl, ka nenosprāga uz ilgāku brīdi. Varētu cilvēkus piespiedu kārtā pievērst kādam no XMPP IM. 🙂

    #256488
    Evers
    Participant

    Nekas tāds nenotiktu. 99% no tiem, kas meklētu alternatīvas, izvēlētos Google, Live vai Yahoo mesendžerus un par xmpp pat nenojaustu, lai vai cik labs vai nelabs tas būtu (neesmu pats izmēģinājis).

    #256489
    iKey
    Participant

    Eversam ir kā naglai uz galvas, atrastu labāku alternatīvu….

    #256490
    Kon
    Participant

    [img]https://knowyourmeme.com/system/icons/1945/original/5008_9c00_420.gif[/img]

    P.S

    Zuļka, šis ir Tavu two day deadline baumu avots? 😀

    Skype Admin: Hello dear lietotājiem Skype, ņemot vērā ārkārtīgi lielo abonentu skaitu Skype, kas tagad numerācijas 800 miljonu mūsu serverī ir nopietnas grūtības. Tagad sāka kampaņu, lai noņemtu neizmantotās kontu Skype. Nosūtīt šo ziņojumu vismaz 15 no abonentiem, kas ir uz līnijas, lai parādītu mums, ka jūs esat Avid lietotājam Skype. Ja jūs to 2 dienu laikā Jums tiks piešķirts neaktīvs lietotājiem “Skype” un jūsu konts tiks iesaldēts uz nenoteiktu laiku.

    #256491
    iKey
    Participant

    Nīdējs wrote:

    [img]https://knowyourmeme.com/system/icons/1945/original/5008_9c00_420.gif[/img]

    P.S

    Zuļka, šis ir Tavu two day deadline baumu avots? 😀

    [/i]


    es par to ņirdzu, bet drošs paliek nedrošs 😀

    #256492
    vincister
    Participant

    Evers wrote:

    Nekas tāds nenotiktu. 99% no tiem, kas meklētu alternatīvas, izvēlētos Google, Live vai Yahoo mesendžerus un par xmpp pat nenojaustu, lai vai cik labs vai nelabs tas būtu (neesmu pats izmēģinājis).


    Google Talk nav tas sliktākais variants, jo tas _ir_ xmpp. Un var komunicēt ar citiem xmpp.

    #256493
    Kon
    Participant

    Windows, Skype, iPod ..

    Iespējamība, lietot dažādus klientus un atvērts protokols, ir tik svarīgi ieguvumi? :>

    #256494
    Evers
    Participant

    Kārtīgi nepapētīju, kas tas xmpp tāds ir, uz ātro paskatoties, sapratu, ka atvērts protokols, kuru izmanto tikai daži visai nepopulāri IM. Bet kā to var panākt uz Gtalk? Pēc noklusējuma izskatās, ka piedāvā tikai ar Google lietotājiem komunicēt, jebšu to var panākt ar kautkādiem spraudņiem?

    Lai nu kā, jāpiekrīt Nīdējam.

    #256495
    root
    Participant

    Nīdējs wrote:

    Centrmezgli tiek atzīti pa labu esam!


    Vispār jau tos sauc par centrālmezgliem. cienītais 😉

    #256496
    vincister
    Participant

    Man ir reģistrēts JID [email protected], es to varu izmantot ar kādu no entajiem pieejamajiem klientiem. Savā kontaktu listē es pievienoju draugu, kam ir Gtalk (JID [email protected]) un mēs varam runāties. Dižā doma, ka serveri ir neatkarīgi, nepieder visi vienam kā tas ir Skype, Yahoo, MSN un citu gadījumos.

    https://en.wikipedia.org/wiki/Xmpp#Decentralization_and_addressing

    #256497
    Kon
    Participant

    Un?

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 53 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā