Porblēma ar visām programmām…

Sākumlapa Forumi Software Windows Porblēma ar visām programmām…

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 62 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #150703
    doroteja
    Participant

    Lieta tāda, ka ik brīdi negrib darboties neviena Windows programma, piem., veru vaļā COMPUTER vai AVG, ilgi lādējas un tad aizmiglojas un uzrāda (no responding). Tā notiek ar visām programmām, arī ar FF. Tāpat notiek arī ar datora izslēgšnu, ilgi jāgaida (apm. 5-10min.), kamēr izslēdzas. Kaut kāda ”bremze”. Restartēties nemaz negrib. Man ir portatīvais dators ACER un windows vista sp2. Lūdzu, puiši, iesakāt kā man labot šo problēmu! 🙁

    #229465
    Nelabojams
    Participant

    Un kā ar vīrusiņiem?

    #229466
    doroteja
    Participant

    Notestēju gan ar AVG (kad viņš darbojās), gan ar dr. WEB. Neko neatrada.

    #229467
    Evers
    Participant

    Safe modē mēģināji?

    #229468
    doroteja
    Participant

    Safe mode neiegāju, jo tā īsti nezinu kā un ko darīt… Pastāsti sīkāk!

    #229469
    nevertell
    Participant

    Uzreiz kā ieslēdz datoru, pagaidi 3 sekundes un sāc haotiski spaidīt F8.

    #229470
    doroteja
    Participant

    Bez jokiem, lūdzu! Haotiski neko nedarīšu!

    #229471
    NorKais
    Participant

    Haotiski = ļoti aktīvi , līdz kamēr nepiedāvā izvēlēties starp Safe Mode, Safe mode with network u.t.t. 😉

    EDIT: Ja dators vēl dzīvīgs pamēģini uzlikt Malwarebytes Anti-Malware (bezmaksas) un tad ar to izskanēt.

    #229472
    izredzētais
    Participant

    ja tā nav vīrusu vai windows vaina, ir arī varbūtība ka cietnis pamazām atsakās [img]https://www.shroomery.org/forums/images/smileys/crymeariver.gif[/img]

    ar mhdd vajadzētu notestēt cietā diska stāvokli

    vari palasīties:

    https://notepad.lv/viewtopic.php?t=4441

    https://notepad.lv/viewtopic.php?t=714

    #229473
    normis_161
    Participant

    Es droši vien tavā vietā pārinstalētu Windows, un tad skatītos kas notiek….

    #229474
    daGrevis
    Participant

    normis_161 wrote:

    Es droši vien tavā vietā pārinstalētu Windows, un tad skatītos kas notiek….

    Nu, bet tas nozīmē ilgu chakarēšanos, ja vēlies saglabāt visus iestātijumus un failus… 🙁

    P.S. Normis_161, es arī tā darītu… 😀

    #229475
    doroteja
    Participant

    NorKais wrote:

    Haotiski = ļoti aktīvi , līdz kamēr nepiedāvā izvēlēties starp Safe Mode, Safe mode with network u.t.t. 😉

    EDIT: Ja dators vēl dzīvīgs pamēģini uzlikt Malwarebytes Anti-Malware (bezmaksas) un tad ar to izskanēt.

    Izskenēju un atrada 10 inficētus failus, nu viņi tika karantīnā un dzēsti. Tagad lūdzu izstāstat par safe mode. Kam man tur jāpievērš uzmanība, kura no safe modem ir jāatver, jo to ir vesela rinda… 🙁

    #229476
    Evers
    Participant

    Safe modē drošāk skanēt, jo vismaz zināms, ka vīruss nebloķēs AV. Safe modē tikt vari slēdzot iekšā kompi spaidot F8 kamēr parādās izvēles logs, kur jāizvēlas Safe mode.

    #229477
    normis_161
    Participant

    daGreivis

    Maksimums trīs stundu darbs… 😀 + pēc tam tu 100 % zināsi, ka tev vairāk nav vīrusu…. 🙂 Nevis tagad ņemsi un sāki čakarēties ar atnivīrusiem, lai pēc tam domātu vai tur ir vēl kaut kādi vīrusi vai nē….

    Bet tā ja nu patiešām slinkums ir pārinstalēt datoru, tad es pēdējā laikā piekopju tādu lietu, ka novelku trial Kaspersky versiju un izskanēju ar to…

    #229478
    doroteja
    Participant

    Evers wrote:

    Safe modē drošāk skanēt, jo vismaz zināms, ka vīruss nebloķēs AV. Safe modē tikt vari slēdzot iekšā kompi spaidot F8 kamēr parādās izvēles logs, kur jāizvēlas Safe mode.

    Un kas tālāk , kad safe mode izvēlos ar entering???? Jeb kas cits????

    #229479
    doroteja
    Participant

    normis_161 wrote:

    daGreivis

    Maksimums trīs stundu darbs… 😀 + pēc tam tu 100 % zināsi, ka tev vairāk nav vīrusu…. 🙂 Nevis tagad ņemsi un sāki čakarēties ar atnivīrusiem, lai pēc tam domātu vai tur ir vēl kaut kādi vīrusi vai nē….

    Bet tā ja nu patiešām slinkums ir pārinstalēt datoru, tad es pēdējā laikā piekopju tādu lietu, ka novelku trial Kaspersky versiju un izskanēju ar to…

    Pārinstalēt nevaru, jo komplektā instalācijas cd nenāca. 🙁 Un neesmu vienīgā kam veikalā pirktam pc nenāca līdzi cd. Murgains fakts! 🙁

    #229480
    Jaunzems
    Participant

    a kas traucē novilkt? serial key jau tev ir apakšā uz uzlīmes!

    Līča veikala durvis tev vienmēr atvērtas!

    #229481
    daGrevis
    Participant

    Jaunzems wrote:

    a kas traucē novilkt? serial key jau tev ir apakšā uz uzlīmes!

    Līča veikala durvis tev vienmēr atvērtas!

    Schhh :seeker:

    #229482
    nevertell
    Participant

    Jaunzem, viņa grib pārinstalēt tapēc, ka pilns ar zoodārza iemītniekiem, bet tu viņai liec tagad kačāt jau piedrazātu iks pī, ja ? Žēl, ka tu mums tāds attīstīts esi.

    #229483
    Jaunzems
    Participant

    nevertell wrote:

    Jaunzem, viņa grib pārinstalēt tapēc, ka pilns ar zoodārza iemītniekiem, bet tu viņai liec tagad kačāt jau piedrazātu iks pī, ja ? Žēl, ka tu mums tāds attīstīts esi.


    var arī atrast tīru xp, kā es 🙂

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 62 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā