Porblēma ar visām programmām…

Sākumlapa Forumi Software Windows Porblēma ar visām programmām…

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 62 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #229484
    Evers
    Participant

    doroteja wrote:

    Un kas tālāk , kad safe mode izvēlos ar entering???? Jeb kas cits????

    iekš safe mode palaid to pašu Dr Web Cure it skeneri

    #229485
    samurajs
    Participant

    Te man liekas, ka būs vairāk zvēru kā Rīgas zoodārzā, un pie tam īpaši nikni. Situāciju sarežģī tas, ka patlaban ārā pilnmēness. Ja HDD nav bojāts (notestējam ar kādu tūli no Hirens boot CD kolekcijas), velkam Avira Rescue CD vai dr. Web Live CD, iecepam to ripā kā bootable ISO atlējumu, un skanējam sistēmu no ārpuses. Iepriekš neaizmirstam BIOSā ieslēgt DVD dzini kā 1. boot ierīci.

    Ja tas arī nepalīdz – tad atliek reinstall. Acer laptopu komplektācijas mēdz būt bez Windows DVD, bet tad tiem jābūt slēpta 10 GB recovery partīcija ar Vistu un programma Acer eRecovery Management, kas ļauj atjaunot sistēmu.

    Meklē šitādu:

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_acer_1.jpg[/img]

    #229486
    Evers
    Participant

    Es jau gan tās slēptās vienmēr nahrenizēju 😀 10 GB kā nekā.

    #229487
    doroteja
    Participant

    Acer eRecovery Management es nevaru atrast. Ticamāk, ka viņa nemaz nav. 🙁 Iecept Aviru cd neizdodas, jo atkal uzmetas ” no responding”. 🙁 Kaut kāds murgs ne dators. 🙁

    #229488
    doroteja
    Participant

    Evers wrote:

    doroteja wrote:

    Un kas tālāk , kad safe mode izvēlos ar entering???? Jeb kas cits????

    iekš safe mode palaid to pašu Dr Web Cure it skeneri

    Noskenēju… nekādu izmaiņu nav. Nekādus rezultātus neuzrādīja. 🙁

    #229489
    KristoZ
    Participant

    Vari pamēģināt sekojošo:

    No šejienes ielādēt un palaist Process Explorer, uztaisīt ekrānšāviņu, kurā redzami visi palaistie procesi, ielikt to iekš bildites.lv un linku publicēt šeit;

    Vai arī, tajā programmā uzspied File -> Save As… -> Save ; Tad atvērt savu dokumentu mapi, jeb tur, kur tika saglabāts fails Procexp.txt, atver to un tā saturu iekopē šeit. Vēlams kā apslēptu (Spoiler) tekstu.

    Pēc tā tad mēs arī varētu provēt izsecināt, kas Tavā sistēmā mitinās.

    #229490
    drunk_lizard
    Participant

    normis_161 wrote:

    Es droši vien tavā vietā pārinstalētu Windows, un tad skatītos kas notiek….


    it vortaala “zjurnaljuga”

    daGrevis wrote:

    normis_161 wrote:

    Es droši vien tavā vietā pārinstalētu Windows, un tad skatītos kas notiek….

    Nu, bet tas nozīmē ilgu chakarēšanos, ja vēlies saglabāt visus iestātijumus un failus… 🙁

    P.S. Normis_161, es arī tā darītu… 😀


    it vortaala moderators

    Evers wrote:

    Es jau gan tās slēptās vienmēr nahrenizēju 😀 10 GB kā nekā.


    it vortaala “zjurnaljuga”

    PIZDEC…

    #229491
    aoma
    Participant

    Dators nav murgs, bet tas, kas viņu tik tālu noveda 🙂

    Kā no “ārpuses” lietojamais disks labi sevi ir pierādījis Kaspersky Rescue CD, lietojams tāpat kā visi Live CD – novelkam, ierakstam matricā, iebūtojamies, apdeitojam datubāzi un skenējam, tikai sagatavošanās darbus vajag veikt uz “normālas” kastes.

    p.s. savu uzdevumu paveic vismaz 3x ātrāk nekā cure it

    #229492
    doroteja
    Participant

    Man tikai tāds txt. no testēšanas saglabājās un viss… 🙁 Rezultātā tikai vesela rinda ar ”Locked file. Not tested”. Piem.,C:BootBCD Locked file. Not tested. Kas ar pārējiem notestētiem failiem ir?,- rezultātu nav. Un vēl…es neko nevaru cd ierakstīt kā man jūs iesakat darīt, jo kad sāku ko ierakstīt pēc dažu procentu ieraksta pazūd dvd draiveris. Arī ar kādu no programmām ko jūs man iesakat novilkt, ir grūtības to atvērt, jo pēc brīža aizmiglojas un uzmetas ”(no responding)”. 🙁 Š ķiet ka nekas nav izdarāms, vai ne? Bet varbūt ir vēl kāda ideja kur un kā man apskatīt, labot, u.t.t. šo dīvaino misēkli? 🙁

    #229493
    Evers
    Participant

    drunk_lizard wrote:


    Evers wrote:

    Es jau gan tās slēptās vienmēr nahrenizēju 😀 10 GB kā nekā.


    it vortaala “zjurnaljuga”

    PIZDEC…

    Labāk tajā vietā salikt +/- 10 filmas, nekā ļaut lai tur pūst ražotāja līkās installācijas rezerves kopija, tā jau lapšiem cietie diski tādi pašauri ir, tā recovery partīcija galīgi nevienam nav vajadzīga. 🙂

    #229494
    samurajs
    Participant

    Uj kas par skaistu šķirnes lopu tev tur ieperinājies! 😀 A kur tu tādus dabū, varbūt pateiksi priekšā? Vot AVG kā par nelaimi šito zvēru nepazīst.

    Pamēģini to, kas te rakstīts: https://www.pcadvisor.co.uk/forums/index.cfm?action=showthread&threadid=345847&forumid=1 (Zone Alarm vai skenēt onlainā).

    Vispār neticu, ka šai gadījumā pati tiksi galā; vajag lai kāds zinošāks cilvēks ievērtē PC.

    #229495
    aoma
    Participant

    Samurajs, šī persona, cik atceros, kādu laiciņu atpakaļ bija pa nopietnam sataisījusies uz torentu vilkšanu, un tad nu te sīki un smalki centās noskaidrot, kā to darīt ar maksimālu efektivitāti.

    Lūk, rezultāts ilgi nebija jāgaida 😀

    Evers, tu to nopietni? Tādiem kā tev, ne vien vajadzētu aizliegt sniegt citiem padomus IT sfērā, bet izkastrēt bez anestēzijas un pautus izžavēt vējā, pakarinot pie ziņu dēļa citiem par biedinājumu :mod:

    #229496
    doroteja
    Participant

    samurajs wrote:

    Uj kas par skaistu šķirnes lopu tev tur ieperinājies! 😀 A kur tu tādus dabū, varbūt pateiksi priekšā? Vot AVG kā par nelaimi šito zvēru nepazīst.

    Pamēģini to, kas te rakstīts: https://www.pcadvisor.co.uk/forums/index.cfm?action=showthread&threadid=345847&forumid=1 (Zone Alarm vai skenēt onlainā).

    Vispār neticu, ka šai gadījumā pati tiksi galā; vajag lai kāds zinošāks cilvēks ievērtē PC.

    Pamēģināšu. J a draugiem.lv un tv.net, u.c. latviešu ziņu lapās ir vīrusi, tad jau visiem būtu šāda problēma. :p

    aoma! Utorrent nav pie vainas, jo labu laiku neko nevelku! Un ja ko velku, tad tikai no kinozal.tv. :p

    #229497
    aoma
    Participant

    dārgā dorotej, latviešu ziņu lapas jau nu riktīgi nevar būt pie vainas, bet visādas figņas, ko viens otram parsūta caur skaipu un citām vietām, gan 🙂 kā arī neapremdināmā ziņkāre – kas gan paslēpts zem šī vilinoši kārdinošā linka? 😀

    kā jau teicu, tiec pie kāda strādājoša kompja un iededzini tur to Live CD, no darbojošās sistēmas to zarazu savādāk neiztīrīsi

    #229498
    doroteja
    Participant

    Samuraj, es noskenēju ar tevis ieteikto programmu. Rezultātā atrada kaut kādus briesmonīšus. Kā tagad man viņus iznīcināt? Karantīnā nevaru ielikt, jo prasa reģistrēties un pirkt pilnu programmu.

    #229499
    Evers
    Participant

    aoma wrote:

    Evers, tu to nopietni? Tādiem kā tev, ne vien vajadzētu aizliegt sniegt citiem padomus IT sfērā, bet izkastrēt bez anestēzijas un pautus izžavēt vējā, pakarinot pie ziņu dēļa citiem par biedinājumu :mod:

    Pavisam nopietni, es domāju tieši pretēji, tā ka pamato 😀 . Ja Dorotejai lapsis ir kā no veikala nācis vai arī čalim, kas installējis, visi nav mājās, tad tā partīcija būs palikusi.

    #229500
    doroteja
    Participant

    Diemžēl nav vai arī ir tik ļoooooti paslēpta, bet nudien nav tās patrīcijas nu nav… Labāk pasakiet ko darīt ar atrastajiem vīrusiem, ja jau programma neiemet karantīnā. 🙁

    #229501
    doroteja
    Participant

    samurajs wrote:

    Uj kas par skaistu šķirnes lopu tev tur ieperinājies! 😀 A kur tu tādus dabū, varbūt pateiksi priekšā? Vot AVG kā par nelaimi šito zvēru nepazīst.

    Pamēģini to, kas te rakstīts: https://www.pcadvisor.co.uk/forums/index.cfm?action=showthread&threadid=345847&forumid=1 (Zone Alarm vai skenēt onlainā).

    Vispār neticu, ka šai gadījumā pati tiksi galā; vajag lai kāds zinošāks cilvēks ievērtē PC.

    ZoneAlarm uzrāda 0.

    #229502
    samurajs
    Participant

    A kura programma tad tev neiemet karantīnā? F-Secure Online scanner, vai? Nu es jau teicu, ka pati galā netiksi, tev vajag praktisku help!

    Zināms tikai, ka ”Locked file. Not tested” ir ļoti pretīga vīrusa darbošanās sekas.

    #229503
    doroteja
    Participant

    samurajs wrote:

    A kura programma tad tev neiemet karantīnā? F-Secure Online scanner, vai? Nu es jau teicu, ka pati galā netiksi, tev vajag praktisku help!

    Zināms tikai, ka ”Locked file. Not tested” ir ļoti pretīga vīrusa darbošanās sekas.

    Spyware Doctor.

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 62 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā