Porblēma ar visām programmām…

Sākumlapa Forumi Software Windows Porblēma ar visām programmām…

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 62 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #229504
    prusaks
    Participant

    Tīri minējums, bet es teiktu rootkit. Free AVG neaizsargā pret šitiem dzīvniekiem.

    Rootkit remover: https://www.gmer.net/

    Kad novilksi, viņš automātiski nomainīs nosaukumu, lai viņu nebloķētu. Bet par kastes iztīrīšanu ar šo programmu būs jāpakonsultējas ar zinošākiem cilvēkiem, jo šaj programmai nav “user friendly interface”, kas tev varētu palīdzēt. Īsāk sakot, vainu turpini “čakarēties uz savu roku” vai meklē meistaru.

    #229505
    aoma
    Participant

    Ja vīruss sevi ir nomaskējis par sistēmas failu [nosaukumā boot uz to norāda], tad to neizdzēsīs neviens AV skeneris, arī Safe Mode ne. Laikam esi liela tiepša, jo, kā jau te vairākkārt tika minēts, tīrīt vajag no Live CD vai arī griezties pie zinošāka cilvēka.

    Evers, 100x vieglāk ir dažās minūtēs atjaunot sajātu kasti no rekover partīcijas un tad brīdi pastrādāt, lai saliktu atpakaļ savas izmaiņas, nekā meklēt pa visādiem kaktiem strādājošu instalācijas disku, kā arī stundām vai pat dienām ņemties, kamēr sainstalē/sakonfigurē visu kas bija un kas vajag.

    #229506
    Evers
    Participant

    Tad labāk lai dod līdzi Recovery DVD

    #229507
    aoma
    Participant

    atvainojos par offtopic, bet šī puiša uzskati mani fascinē 🙂

    Evers, bet tā taču ir katra brīva izvēle, ieejot veikalā. Lai gan zinu cilvēku, kas bija iedomājies, ka jaunam datoram līdz nāks kāda spēle vai vismaz DVD filma un dziļi vīlies, izsvieda to recoverdisku miskastē 😀

    #229508
    Evers
    Participant

    Mjā, es esmu tāds šķībs puisis ar fascinējošiem uzskatiem 😀

    #229509
    doroteja
    Participant

    Paldies,puiši, ka vispār centāties palīdzēt! Atrada arhīvos kaut kādu konteineri inficētu un iemeta karantīnā. Š odien viss smuki darbojas. Pilnīgi droša jau neesmu, bet kad būšu brīvāka, tad izmēģināšu ar cd live notestēt. Tikai lūdzami pasakiet kur ir tas boot, vai tas ir tur pat safe mode??? 😉

    #229510
    samurajs
    Participant

    Lai ieslēgtu DVD ierīci kā 1.boot device, tev jāieiet BIOS’ā: pie ieslēgšanas jāspaida poga Delete vai F2.

    Te būs pamācība bildēs dažādiem BIOS modeļiem

    https://www.hiren.info/pages/bios-boot-cdrom

    Bet ja viss normāli iet, tad labāk tikai noskenē ar Live CD, uzraksti atrasto zvēru sarakstu, bet uz savu galvu nelikvidē tos (tev piedāvās dažādas iespējas – izārstēt, nodzēst, uz karantīnu utt.). Papriekš pakonsultējies!

    #229511
    doroteja
    Participant

    Paldies, samuraj! Tā arī darīšu, kad būs laika to izdarīt, un tad informēšu par rezultātiem! 🙂 Tagad laiks posties uz darbu…

    #229512
    sm00x
    Participant

    Nedēļu sēd bez kompja nevis samaksā specam 😀

    Kapēc tādiem cilvēkiem ir nauda kompja iegādei?

    #229513
    richijs
    Participant

    Quote:

    Nedēļu sēd bez kompja nevis samaksā specam

    Tās ir cilvēka tiesības sēdēt bez kompja 😀

    P.S Nesēdēšana pie kompja labvēlīgi atsaucās uz indivīda veselības stāvokli 🙂

    #229514
    doroteja
    Participant

    Tātad, kas šitas ir???

    Begin scan in ‘C:’

    C:hiberfil.sys

    [WARNING] The file could not be opened!

    [NOTE] This file is a Windows system file.

    [NOTE] This file cannot be opened for scanning.

    C:pagefile.sys

    [WARNING] The file could not be opened!

    [NOTE] This file is a Windows system file.

    [NOTE] This file cannot be opened for scanning.

    C:WindowsSystem32driverssptd.sys

    [WARNING] The file could not be opened!

    Š ito izmeta, kad ar Avira skenēju.Viss pārējais ir ar rezultātu 0. Ar cd neizdodas, jo kā parasti uzmet (no responding). 🙁 Ko nu???

    #229515
    aoma
    Participant

    Tie ir sistēmas faili un Aviras atbilde ir tikai loģiska. Hmm, kā, bootojoties no Live CD var parādīties uzraksts “not responding” ? Drīzāk kāds error paziņojums, ja diskmašīna nevar nolasīt datus.

    Jeb vēl joprojām mēģini uz tās slimās kastītes pati to cd izveidot?

    #229516
    doroteja
    Participant

    Nevar neko ierakstīt cd, jo pēc brīža apstājas un (not responding). 🙁 Ai nu , ja nekas nav izdarāms, tad nesīšu uz salonu, lai pārinstalē, un miers. Un vēl…nesen pēc kādas pusstundas dikstāvē stāvot, ne no šā restartējās un pirmais kas uzrādījās bija tie safe mode setingi. Un tā nebija kaut kādas pārkaršanas rezultātā, datora apakša ir vēsa. :p Nudien nezinu, ja jau nespējat neko ieteikt… 🙁

    #229517
    samurajs
    Participant

    Es jau teicu ka te smags gadījums, inficēta sistēma, ko ar rezidentajiem AV nevar iztīrīt. Var jau turpināt čakarēties un padzēst šo to, bet negarantēju, ka pēc šitās ķirurģijas vēl kaut kas strādās.

    https://www.cknow.com/cms/articles/what-are-hiberfil-sys-and-pagefile-sys.html

    #229518
    aoma
    Participant

    Ja nevari nekur dabūt gatavu disku ar kādu no daudzajiem vīrusu tīrīšanas rīkiem, tad tikai reinstall. Nesot uz standarta datorsalonu, vari pie reizes atvadīties no visiem saviem datiem.

    p.s. ja mātesplate atbalsta, vēl pastāv iespēja iestartēties no fleškas, arī tajā var izveidot iepēju iegruzīt kādu populāru softu, kas paredzēts tīrīšanas darbiem.

    #229519
    doroteja
    Participant

    Un kuru programmu var ielikt flešā? Varētu jau mēģināt…flešs man neniķojas. 🙂

    #229520
    samurajs
    Participant

    Nu ņem dr. Web Live CD. Repozitorijā atradīsi arī EN un RUS pamācību (PDF); tur būs arī rakstīts, kā izgatavot antivīrusu uz fleša.

    ftp://ftp.drweb.com/pub/drweb/livecd/

    Līdzīgi diski ir Kasperskim, Avirai utt.

    #229521
    doroteja
    Participant

    Nupat novēroju vēl vienu ”parādību”, proti, es velku no kinozal.tv filmu, tad pēc minūtēm 10 utorrent apakšā uzrāda, ka disks noslogots. Ar ko viņš tik pēkšņi var būt noslogots, ja man nekādas programmu pārpilnības nav? Kā man uzrāda c: no 48,8gb brīvas vietas ir 20,05gb. Varbūt tiešām cietnis iet postā? Kad atveru COPYTER, tad neko vēl neuzrāda par ietilpībām (it kā būtu tukšs dators), augšup rāda kā tas lēni, lēni ielādējas (pēc min. 4-5), tad atkal iet visas programmas, bet ne ilgi. Arī d: disks tajā pašā laikā it kā ir tukšs. Varbūt tiešām vīrusu nav, bet ir kāda cita problēma ar ”compyter” ielādēšanos??? 🙁

    #229522
    daGrevis
    Participant

    Nu pārbaudi ar Hiren Boot CD. 🙂

    #229523
    doroteja
    Participant

    Labprāt to izdarītu, bet nevaru cd ierakstīt, jo rakstītājs pēc brīža pārstāj darboties kā visas citas programmas, kuras it kā pazūd no c:, un atkal jāatver compyter, lai viss saturs ielādējas. 🙁 Sāku šaubīties vai pārinstalēšana ko dos, ja kaut kas ar c: ne tā notiek. Kā jūs domājat? 🙁

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 62 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā