Portatīvā ekrāna maiņa

Sākumlapa Forumi Hardware Video un Audio Portatīvā ekrāna maiņa

Tiek skatīts 8 ierakstu – 1 līdz 8 (no 8 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #153827
    Zimbardo
    Participant

    Sveiki!

    Portatīvajam Gauja 660 negadījumā sabojāts 15,4 monitors. Gribu nomainīt, bet vēlos zināt aptuvenu cenu un kādu datorservisu, kur to var normāli izdarīt. Gribu dzirdēt jūsu pieredzi ar konkrētiem kantoriem ,jo servisu adreses māku sagūglēt, bet kāds tur serviss un cenas ne vienmēr var noskaidrot no web lapas.

    Paldies!

    UPD!

    Varbūt vienkārši iesakiet servisu, kur Jums ir paticis!

    #267030
    Nikkys
    Participant

    Nē, nu vari jau maksāt par šo darbu ar uzcenojumu, bet lēti tas nebūs.

    Vari arī dabūt matricu, un iedot kādam no notepad, lai nomaina.

    Matricas cena ir ~ 30 – 50 ls, meklē kaut vai ss.lv, nomaiņa – 10 ls + ceļš pie Tevis (standarta gadījumā).

    #267031
    Zimbardo
    Participant

    Vari ieteikt kādu konkrētu cilvēku?

    #267032
    Nikkys
    Participant

    Nosūtīju PM ar kaudzi šejieniešu nikiem, kuri to spētu. Kurš uzņemsies, tas jau ir cits jautājums.

    #267033
    web33
    Participant

    Varbūt pamēģini pats nomainīt ?

    Man tieši pašam interesētu tāda nomaiņa,nevis maksāt kādam,lai to nomaina i pieredzi gūtu i paskatītos,kas lācītim vēderā.

    Pats esmu pa šo laiku nomainījis (sev,draugiem,paziņām) kādiem 15-20mob tel. ekrānus,flex cable un t.t. protams ar to nenodarbojos ikdienā vnk patīk un viss,sākumā gāja diezgan čābīgi tika kkas noplēsts,nolauzts 😀 tikai tāpēc,ka nebija attiecīgu instrumentu. Pirms 2 dienām samsung u900 mainīju flex cable,man tas aizņēma max 10-15min.Datora monitorus esmu kādus 3 nomainījis.

    Tākšto vecīt rokas,kājas,galva ir močā tik …

    P.S

    Ja aizmirsīsi salikt atpakaļ 😀 iesaku youtube.com tur ir ļoti daudz šādu video

    #267034
    Zimbardo
    Participant

    Man kontā ir salauzts Ipods ar neveiksmīgi nomainītu bateriju un vēl viena nelaimīga Nokia, kurai ekrāns tika ielikts, bet ne bez sekām , tā kā maza pieredze ir, bet tieši uz sabeigšanu.Pēc tava ierosinājuma gribas iemēģināt roku pašam.

    #267035
    Zimbardo
    Participant

    Vēlreiz paldies par iedrošināšanu! Apskatīju video un mierīgi izjaucu, bez redzamiem zaudējumiem un ieliku jauno matricu un viss darbojas. Vieglāk nekā domāju! Priecīgus svētkus!

    #267036
    usins
    Participant

    Domāju gan, nekas grūts tur nava. Ir mainītas matricas, lampas utt… karoče da jebkas 😀

Tiek skatīts 8 ierakstu – 1 līdz 8 (no 8 kopumā)
  • Tēma ‘Portatīvā ekrāna maiņa’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā