PowerArchiver 2012 ToolBox ar Lifetime bezmaksas upgrade.

Sākumlapa Forumi Software Windows PowerArchiver 2012 ToolBox ar Lifetime bezmaksas upgrade.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 22 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #157419
    Nettwerk
    Participant

    Lai gan dažu indivīdu spējas piep**ties un iedot brīdinājumu par to ka dalos ar info kas man pieejama, tad nu šeit negribas īpaši rakstīt. Š oreiz uz laiku ir pieejams ar 30% atlaidi PowerArchiver 2012 ToolBox ar bezmaksas Lifetime upgrade. (Lifetime upgrade pieejams visām PowerArchiver versijām: Standard, Pro, Toolbox, ja tagad iegādājies k kādu no versijām.). Piedāvājums ir labs, tā kā man jau ir sen iegādāts PowerArchiver, tad nu man nav īpaši aktuāli.

    Par akciju lasām šeit. Par pašu produktu lasām šeit.

    P.S. Īpašiem indivīdiem šeit nav nekādu referāļu un neesu nekāds izplātītājs. Un nesaņemu par to nekādu attalgojumu. Muah, special for USINS.

    #291878
    pilsonis.zarins
    Participant

    Ok, jauki, paldies par info.

    Un ar ko šī programma ir labāka par bezmaksas 7zip?

    #291879
    Nettwerk
    Participant

    Uz to nemāku atbildēt, bet lietoju PowerArchiver jau no pirmsākumiem un ir pieradums. Patīk plašais failu formātu atbalsts. FTP iekļauts, Virtual Drive. Bet tas nāk Toolbox versijā.

    #291880
    pilsonis.zarins
    Participant

    Nedaudz palasījos, ir tikai FTP klients, serveri hostēt nevar. Itkā jau nemaz tik slikti nav, programma ir pāris noderīgu rīku apkopojums: https://www.powerarchiver.com/powerarchiver/ (nospiežot “compare” ir visērtāk pārskatīt softa funkcionalitāti) bet nez vai par to ir jēga maksāt.. Es labāk palieku pie 7zip, magic disc, filezilla, cdburnerxp, microsoft security essentials.

    Vienīgi likās interesants backupa softiņš ar iespēju veidot backupus uz 3 dažādām vietām, tajā pat skaitā arī ftp serverī + nodrošina virtual shadow copy backupiem. Tā arī neesmu atradis lietošanā ērtu backup risinājumu priekš mājas pc – patīkami, ka pie automātiski izveidotajiem backupiem var piekļūt arī no citām lokācijām.

    Teorijā jau izklausās skaisti, tik nez ko teiktu prakse.. 🙂

    #291881
    Anonīms
    Neaktīvs

    Piekrītu pilsonim. Kapēc maksāt kaut vienu santīmu, ja ir labas, bezmakas alternatīvas?

    #291882
    Nettwerk
    Participant

    Ne vienmēr bezmaksas programmas ir labākas par maksas produktiem. Bet nenoliegšu arī pretējo. Protams tas ir katra ziņā izvēlēties ko lietot un vai maksāt par to.

    #291883
    pilsonis.zarins
    Participant

    Protams, maksas softi bieži vien nodrošina daudz pārāku funkcionalitāti salīdzinot ar freeware/open-source, bet ne visi softi ir maksāšanas vērti. Piemēram backup risinājums šai programmai šķiet interesants, bet viss pārējais ir podā noraujams. Tas ir tikai manis individuāls viedoklis, katram pašam ir jāsaprot kas ir un kas nav maksāšanas vērts. Galu galā vērtības skala cilvēkiem atšķirās. Kas vienam krāms, tas citam zelts.

    #291884
    usins
    Participant

    Noteikumi visiem vieni. Spama valodai nav nozīmes.

    #291885
    Crow
    Participant

    Sūds par tām fīčām, fīčas var dabūt bezmaksas 101 variantā. Tagad katrs stulbenis, kam nav slinkums, paņem brīvi pieejamas citu sarakstītas bibliotēkas un kodu, labākajā gadījumā apliek ar smirdīgu GUI un 0.21beta utml. gatavs, un tad vēl apkrauj ar reklāmām vai iekasē, lai gan faktiski kretīniskais parazīts iedzīvojas uz citu darba.

    A vot gribētu zināt vai šitamais tiešām performē ar RAR arhīviem labāk par pašu WinRAR, kā jamie lielās? Un vai tiešām māk vislabāk izmantot multicore potenciālu? Par to ir vērts maksāt, jo tad tur bez šaubām ir darīts nežēlīgs profilings ar nojēgu par to visu, nevis tikai smirdoša sūdu čupa sakompilēta.

    #291886
    pilsonis.zarins
    Participant

    Crow, uzinstalē triāli un notestē. Būsim priecīgi uzklausīt tavu vērtējumu.

    Turklāt softa izmaksas ir pietiekami zemas lai neturētu ļaunu uz viņiem par opensource koda iekļaušanu savā produktā – to visu savest kopā un padarīt standarta lietotājam draudzīgu/saprotamu arī prasa zināmas pūles. Ja pareizi saprotu, viņi pārdod risinājumu nevis produktu izstrādātu no nulles.

    #291887
    usins
    Participant

    Rar formāts nav pieņemts Latvijā valsts iestādēs, un winrar ir maksas jebkuram komeesanram, tikai mājās tas ir bezmaksas softs. 7zip ļoti labi tiek galā ar daudzkodolu cpu.

    #291888
    Anonīms
    Neaktīvs

    Šªsiņ, Tu pārstāvi visas LV valsts iestādes? Kas pa buļļa kakām ? Kā tieši *.rar nav “pieņemts” ?

    Man domāt, ka minētais arhivēšanas softs ir pa dārgo iesaiņots sū, kas meklē savus “klientus”.

    #291889
    Nettwerk
    Participant

    Lai gan personīgi lietoju šo no pirmsākumiem, kā jau teicu, man patīk kā šis produkts strādā un neesu vīlies. Es nesaku ka nu jāpērk. Bet nu es nepiekritīšu ka vienkārši uzpūsts sūds ir šis. Tad ik viena programma ir sūds. Neatkarīgi opensource vai maksas utt.. Man kā programmētājam kāpēc būtu jātaisa par velti kādam programma? Tādi liekēži ir daudz kas visu grib par velti. Piemērs, lai cik līdzīgi un pietuvināti būtu uztaisīts Gimp, Paint.net, what ever, nekas nav tik ērts kā Adobe Photoshop. Nestāstiet man visādus brīnumus.

    #291890
    Anonīms
    Neaktīvs

    Ai nu beidz. Ko tieši Tavs POWERArhivātors dara labāk kā 7zips ? Pirms atbildi, padomā vai tās “fīčas” ko taisies nosaukt, jau nedara labāk kāds cits BEZmaksas softs ?

    Tai pat laikā piekrītu – katram savs.

    #291891
    aoma
    Participant

    Š is nu patiešām nav tā lieta, par ko maksāt naudu, 7zip it kā ir alternatīva, bet neprata tikt galā ar sazipotu apakšmapi, kurā it kā esot ar lielajiem burtiem pārāk garš nosaukums. Winrar tādā variantā ir savas cenas vērts, jo tādas problēmas nav piefiksētas, plus man patīk, ka var vairākus lietotāju profilus saveidot, bet nu, pievienojos sauklim “katram savs” 🙂

    #291892
    Crow
    Participant

    Jawohl, pilsoni. Rīt vai, ja būs slinkums, parīt, vai ja būs slinkums, nekad, mēģināšu patestēt Winzip, WinRAR, 7-zip un šito šedevru (kādi vēl ir priekš Windozes?) uz dažādu izmēru un satura arhīviem katru reizi svaigi full formatētā partīcijā.

    Nav man tik tas modernākais darba zirgs – žēl, ka AES-NI iespaidu uz šifrēšanu nesanāks pārbaudīt. Citam nekam nevajadzētu baigi iespaidot + ja vispār kaut viens no softiem ir uzkompilēts ar AES-NI atbalstu, par ko es arī stipri šaubos.

    Sen jau ir gribējies tieši RAR pret 7-zip uzrīdīt, jo pirmais šķiet (uzsveru: šķiet; man) veiklāks, bet otrais spēcīgāks. Vērtējums būs tīri cipari – kurš ātrāks, kurš spēcīgāk spiež un kurš efektīvāks (time vs space). Par pārējo pofig – tur katram savs un nafig mācīt.

    #291893
    usins
    Participant

    Neviens nedrīkst piespiest pirkt programmu, lai apmainītos ar failiem. Palasi likumdošanu. Reāli var leitot taikai atvērtos formātus. Diez kāpēc microsoftam pēkšņi instalējot Office 2010 piedāvā lietot open formātu un brīdina, ka nebūs tik pat funkcionāls kā docx ?? Tāpēc, ka ES tereitorijā starp valsts iestādēm var lietot tikai atvērtos formātus (neskaitot elektroniski parakstītos)

    #291894
    KristoZ
    Participant

    Iesaku vēl paprovēt IZArc – pats lietoju jau labu laiku – manuprāt, ērtākā WinRAR alternatīva. Par veiktspēju grūti spriest pie manas pieticīgās lietošanas. Būtu labi, ja Tu pateiktu ko vairāk! ;]

    #291895
    buldozers
    Participant

    Visi jau zin, kur var aizņemties – usinss

    #291896
    WordPad
    Participant

    Pamēģināju 1000 burtu nosaukumu, viss arhivējās un atarhivējās, bez problēmām.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 22 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā