Pozitīvās TokRas biznesa principi

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Off-topic Pozitīvās TokRas biznesa principi

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 62 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #152228
    zivs
    Participant

    Š odien, lasot jaunākās ziņas un citu cilvēku sāpes ar bankām, kredītiem un tā, uzdūros pavisam interesantai ziņai, kur [viena no] varonēm ir neviena cita kā mūsu pozitīvā saulīte TokRa, kas pēc saviem “biznesa principiem” laikam nesaprot, kas ir citu cilvēku cilvēciskas kļūdīšanās … :lala:

    #248163
    shady
    Participant

    Jā, šito ziņu es ar dabuju palasīt. Tiem, kuri nesaprot:

    1) https://www.tvnet.lv/zinas/tava_balss/346833-noradiju_nepareizu_konta_numuru_un_paliku_bez_naudas

    2) https://valsts.lv/?lapa=norekini

    Man ar gribētos zināt, kā tiks pamatoti šie ienākumi grāmatvedības atskaitēs un cik samaksāti nodokļi…:)

    #248164
    Foxsk8
    Participant

    Man liekas, ka šeit būtu jāizveido speciāla sadaļa: IT cilvēku Dosjē.

    Pēdējā laikā ir bijušas jau 3 tēmas:

    Macbeton dosje

    Millenium IT

    un nu jau Tokra variants.

    Liekas, ka IT lauciņs, sāk piedzīvot pamatīgu krahu, konkurentu spriedzi, kas šiem maniem pieminētiem cilvēkiem, liek rīkoties cūciski.

    Cerams, ka pateicoties, šai tēmai, Tokra tomēr naudu atdos atpakaļ.

    #248165
    rATRIJS
    Participant

    TokRa FAIL…

    btw man ar ir sanaacis shkjiibi aizskaitiit. Divreiz (vienreiz /me FAIL, otreiz bankas tantes FAIL). Vienreiz gruutaak, otreiz vieglaak, bet atdeva 🙂

    #248166
    Aldis
    Participant

    Š itā šmaukt uz cilvēka nokļūdīšanos gan nevajadzētu 🙁 Cik noprotu ka nav jau bijusi pilnīgi astronomiska summa, bet tomēr, pārskaitīts jo tas bijis nepieciešams. Tokkras vietā būtu atdevis atpakaļ, un kas to lai zin, iespējams cilvēks arī samaksātu mazu kompensāciju par to, ka nokļūdījies. Nu a ko lai padara, taga Meita+ IK tapa nomelnota jau iekš TvNet, takā tokrai šāda reputācija nez vai nāk pa labu.

    #248167
    Toms
    Participant

    Gribētos dzirdēt Ingas komentāru par šo.

    Betons savā dosjē kaut ko ieminējās jau.

    #248168
    cracks
    Participant

    ar tokru jau sen viss skaidrs. 🙂

    #248169
    Blakius
    Participant

    palasījos pāris komentārus, atļaušos padalīties:

    “Meita+ tak pieder Ingai Mustei – nu interesants sievišķis… Pirms pāris gadiem ar paņēma priekšapmaksu par darbiņu, bet gala rezultātā pats tiku ātrāk skaidrībā nekā šis “speciālists”…

    Pamatpakalpojumi, ko sniedz Meita+ ar ir diezgan zemā līmenī uz kopējā piedāvājuma fona. Š obrīd negribas ar šo uzņēmumu veikt nekādus darījumus.”

    “Dzirdot palamu ” IngaMuste” ticu, ka visi papīri tiks sakārtoti tā, lai naudu neatgrieztu, nu vismaz gadus 5 .”

    “iesaistita puse ir hostings, https://valsts.lv/?lapa=norekini, man ari ir bijusi slikta pieredze ar so uznemumu.”

    “Ahā, Meita+ IK. 🙂 Inga tev naudu visdrīzāk neatdos. Viņa ir savdabīga.”

    “valsts.lv kā tieši pieder Meita+ IK

    Pats viņu pakalpojumus neizmantoju, un citiem arī neiesaku.

    Es saprastu, ja viņiem samaksātu par kādu pakalpojumu, tad viņī varētu neatdod naudu, bet šajā gadījumā, nav ko teikt. Pareizi ka publicēja firmas vārdu un to īpašnieces vārdu, lai tauta zin savus varoņus!”

    “Primārajām dzimumpazīmēm nav ar gadījumu nekāda sakara, bet visa nelaime ir pelēkajā vielā nedaudz augstāk. Tā kā jau ilgstoši man ir bijusi iespēja vērot Inguča izpausmes globālajā tīmeklī, jāatzīst, ka Meita+ pieder ārkārtīgi savdabīgai personai. Nedomāju, ka draudi ar VID auditu daudz ko varētu ietekmēt. Drīzāk jau acu kontakts un sīks lietu izklāsts viegli saprotamā formā būtu daudz iedarbīgāks.”

    “Meita+ IK, ja firma norādīta pareizi, vai tā nav tā IT firma, kurā darbojas slavenā Inga ar niku Tokra? Ja tā, tad nu gan šai aknas.”

    Atļāvos izlaist dažus cenzējamos komentus un šo to par transvestītiem ^^’

    #248170
    samurajs
    Participant

    Uzskatu, ka atspoguļot mūsu cilvēku komercdarbību Notepadā ir pilnīgi OK. Tā nav privātā dzīve, kas ir neaizskarama.

    Par tēmu: Ja iespējams pārskaitīt naudu pie IBAN un konta īpašnieka reģistrācijas numura/ pers. koda nesakrišanas – ieteicu no tādām bankām turēties tālāk. Piem. Parex/Citadele šāds pārskaitījums nav iespējams.

    Arī nekur nav teikts, ka Meita+ = TokRa. Tas, ka viņai pieder firma, vēl nenozīmē, ka viņa pati tur aktīvi darbojas. Varbūt tikai nokāš dividendes.

    #248171
    Foxsk8
    Participant

    Iespējams, ka Meita+ IK to ieskaitīto naudiņu jau iztērējusi, līdz ar to, pat ja labi gribētu, nav ko cilvēkam atdot vietā.

    #248172
    BOFH
    Participant

    Es nesaprotu par ko cepiens? Aizej uz VID! Ja tas ir firmas konts tad tu esi pārkaitijis naudu bet neviena no pusēm nav papīrs pārkaitijuma iemeslam! Domāt vajag ar galvu nevis ***. Vai kāds nu tur tam *** ir orgāns.

    #248173
    Crow
    Participant

    samurajs wrote:

    Ja iespējams pārskaitīt naudu pie IBAN un konta īpašnieka reģistrācijas numura/ pers. koda nesakrišanas – ieteicu no tādām bankām turēties tālāk. Piem. Parex/Citadele šāds pārskaitījums nav iespējams.


    THIS

    Hmm, abet tur tak Swedbankas vaina 100%. Kauč gan regulāri lietoju šamo internātbanku un točno zinu, ka nesakrišanas gadījumā pārskaitīt nav iespējams.

    Cepiens galīgi nevietā. Š is izskatās drīzāk pēc apzināta uzmetiena. Gadījumā minētie personāži nav vēlēšanu sarakstos?

    #248174
    Foxsk8
    Participant

    Tāpēc jau mēs visi gaidam Ingas komentārus šajā sakarā.

    #248175
    aoma
    Participant

    Klusēšana parasti neliecina par neko labu.

    #248176
    ob1
    Participant

    A kāpēc TokRai būtu jātērē savs laiks un kaut kas jāatgriež?

    Tas mudazvons, kas naudu skaitīja, kļūdījās vismaz 2 ciparos. Kas, grūti ievadīt pareizu kontu?

    Nu varētu vēl bankai uzbraukt, ja kods nesakrita…

    Bet TokRai vajadzētu izstādīt tam *** rēķinu – skola maksā naudu.

    #248177
    Toms
    Participant

    ob1, arī atrastu naudas maku ar dokumentiem neatgriezīsi īpašniekam, ja viņš to (nejauši) ir pazaudējis?

    #248178
    ob1
    Participant

    Toms wrote:

    ob1, arī atrastu naudas maku ar dokumentiem neatgriezīsi īpašniekam, ja viņš to (nejauši) ir pazaudējis?


    Naudu paņemšu un par dokumentu atrašanu prasītu atlīdzību. Lai būtu mācība, ka nav maki jāmētā kur pagadās.

    Kāpēc gan ne?

    #248179
    zivs
    Participant

    Pieņemu, ka ob1 ir tik kārtīgs cilvēks, ka nekad neko nav pazaudējis un nekad ar neko nav arī kļūdījies (maksājumos, piemēram) … Tā tīri nejauši, protams.

    #248180
    izredzētais
    Participant

    hz, man tas vairāk izskatās pēc uzmetiena – cilvēka nomelnošanas. konkurentu cīņ as or smth.

    par klusēšanu: ja mans minējums ir trāpīgs, tad TokRa noteikti ir vērsusies policijā, tādā gadījumā vēl ko skaidroties internetā varētu kaitēt izmeklēšanas gaitai, kā arī esmu pārliecināts ka viņ as prātu pašlaik nodarbina pavisam citi jautājumi kā skaidrošanās ar kāda portāla lietotājiem.

    #248181
    Svens
    Participant

    Tik garu komentāru jau uzrakstīju ar pārdomām par “ob1” teikto un viņa morāles normām, bet tad sapratu, ka nav jau jēgas..

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 62 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā