Pozitīvās TokRas biznesa principi

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Off-topic Pozitīvās TokRas biznesa principi

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 62 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #248202
    ob1
    Participant

    Hmm, a cik maksā kļūda?

    #248203
    bumbulis
    Participant

    Biš tik klibo loģika, kur jēga tad pēc tavas ddos teorijas taisīt rakstu netā? Vienīgais kaut cik loģiskais variants būtu kāda nomelnošanas kampaņa. Fascinē visi šitie mācību devēji. Paši noteikti 100% perfekti – nekad, nekur nekļūdās. Un ja nu tomēr nokļūdās, tad paši sev iesper pa seju, jo mācību jau vajag vienmēr un par visu. Vispār jau tagad kladzināt savu sāpi visur ir diezgan modē, moš drīz pa kādu beztabu vēl parādīs. Un kādus “šitos” nav ko taupīt? 😀 Pie kādiem “šitiem” tu cilvēku ierindo, zinot tikai to, ka viņš ir ievadijis kļūdainu info bankas pārskaitījumam? 😀

    Pēc tava posta, tu jau divreiz esi “šitāds” bijis. Es ceru, ka sevi pēctam pārmācīji kārtīgi, ja tomēr nē, aizsūti tos 15ls pārmācītājam ob1, zin, lai viss godīgi būtu… 🙂

    #248204
    aoma
    Participant

    No obivana tādi īsti židiski uzskati, kas mani neizbrīna, ja notikušais ir tā, kā raksta viena puse (otra ta klusē), šī sieviškim līdzīgā radījuma rīcība arī nepārsteidz, tad tagad skaitās kruti – iedzīvoties uz cita rēķina, normāls bizness, tā teikt.

    A sirdsapziņa? Tā lai paliek opīšiem un omītēm, mūsu jaunās biznesa haizivis pār tādām vecmodīgām lietām tikai pasmīn.

    Skumji, bet fakts.

    #248205
    ob1
    Participant

    bumbulis wrote:

    aizsūti tos 15ls pārmācītājam ob1, zin, lai viss godīgi būtu… 🙂


    Par ko tu mani turi! Manas konsultācijas maksā sākot ar 100Ls. Ar mazākām summām nav vērts laiku tērēt.

    #248206
    bumbulis
    Participant

    Tā gluži nebūtu konsultācija, bet kopumā Tev taisnība. Jo tur jau divas reizes crow`s ir bijis “šitāds”. Ja ar pirmo reizi nepārmācijās, tad otrai reizei jābūt mācošākai (dārgākai).

    #248207
    root
    Participant

    ob1 wrote:

    Manas konsultācijas maksā sākot ar 100Ls.


    [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=YfYijyWMAjo[/youtube]

    Yeah, id say youre pretty much useful…

    #248208
    Crow
    Participant

    bumbulis wrote:

    Pie kādiem “šitiem” tu cilvēku ierindo, zinot tikai to, ka viņš ir ievadijis kļūdainu info bankas pārskaitījumam? 😀


    Ikviens cilvēks allaž un nenovēršami par zemu novērtē apritē esošu stulbu indivīdu skaitu.

    (Pirmais cilvēku stulbuma pamatlikums)

    Nekļūdās tas, kas neko nedara. Būtu aizsūtījis toreiz nepareizi – sūdīgi, bet man prātā neienāktu zvanīties saņēmējam un pēc tam kladzināt par to dzeltenajā presē raudulīgos skricelējumos, ja paša vaina vien ir.

    #248209
    izredzētais
    Participant

    jā, tā bija laba ideja ar grāmatvedības ddos 🙂

    varu piebilst ka šādam uzbrukumam uzņ ēmums būtu spiests noalgot neskaitāmi daudz grāmatvežus un katra centa atmaksāšana izmaksātu 7 centus, tādā veidā viņ us iedzenot bankrotā.

    kā toreiz viss beidzās, kāds ir lietas kursā?

    #248210
    mobit
    Participant

    Nākas vien piekrist lielai daļai džedaja teiktā.

    Cik “pavieglākam” galvā jābūt, lai kārtojot naudas lietas vismaz 2 reizes nepārbaudītu, vai līkrocības dēļ nav kāda kļūda ieviesusies datos ?

    Ja jau summa tik astronomiska, ka jāceļ tracis visās institūcijās un prese jārauj kājās, tad jebkurš normāls cilvēks kārtojot pārskaitījumu pārbaudītu datus, nevis vienkārši ar vienu roku sūcot aliņu un otru ievadot ciparus sūtītu.

    Idiotiem ir jācieš fiziskas un garīgas sāpes.

    #248211
    Svens
    Participant

    Diskusija jau bija tīri mierīga, jo sīkākus faktus jau nezina neviens, izņemot vainīgo un TokRu, bet vairāk jau izbrīnīja tas, ko šeit vairāki cilvēki darītu ar atrastiem makiem un citām vērtslietām, tā teikt – atklājās mūsdienu cilvēka patiesās sejas. Droši vien uz mani, kurš atrastās mantas nekad nepiesavinās un izdara pat tik “milzīgu darbu” kā sludinājuma ielikšanu internetā, skatītos kā uz prātu izkūkojušu idiotu. Žēl.

    #248212
    Evers
    Participant

    Interesanti, kāpēc pati TokRa neko nesaka šajā sakarā. Ja jau tik nevainīga, tad vismaz varēja pacensties atspēkot visus melnumus un izskaidrot situāciju no sava skatu punkta. Citādi izskatās “lai jau tie notepadieši tur kasās, toties man ir 10 jaunas kleitas un jaunākās paaudzes simbijānis par baltu velti 😀 “

    Toties obivans vairs neatbilst ne džedaju principiem, ne arī avatarā esošajam simbolam! 😀 :lala:

    #248213
    insane squirrel
    Participant

    sjodien papljaapaaju ar ingu pa telefonu…

    kaa jau man likaas, tur ljoti incjiigi viss 🙂

    inga sjoreiz vinnee)

    #248214
    samurajs
    Participant

    Evers wrote:

    Toties obivans vairs neatbilst ne džedaju principiem, ne arī avatarā esošajam simbolam! 😀 :lala:

    Jams tak tagad tumšo spēku pusē! Ka vēl nav tautas partijā iestājies?

    #248215
    Crow
    Participant

    samurajs wrote:

    Ka vēl nav tautas partijā iestājies?


    [spoil][img]https://www.bildites.lv/images/3uk2xn553mfzlbjmq4hu.png[/img][/spoil]

    #248216
    Snorx
    Participant

    Nu man jau domāt, ka Tokra nav kļūdījusies, bet nu uz cilvēcīgiem faktoriem vienmēr jārēķinās… https://demotivation.ru/fzfb39akijuppic.html

    #248217
    WerNeo
    Participant

    A ko tur ToKrai komentēt. 🙂 Kāds ir kļūdījies, pārskaitījis viņai naudiņu. Haļava, he… Laimīga loterijas biļete! Kādu rēķinu varēs nomaksāt. Kāda sirdsapziņa, ja runa ir par naudu? Daudzi cilvēki naudas dēļ gatavi uz daudz ļaunākiem darbiem.

    ToKra tikai savāca maku, kurš cilvēkam izkrita, bet viņš tam sniedzās pakaļ, lai paceltu. ToKra pacēla ātrāk un pateica: “es pirmā atradu!”

    #248218
    Mad182
    Participant

    Kāda tur laimīgā biļete, tas bija uznēmuma konts, un uzņēmums taču nevar tā vienkārši saņemt naudu bez papīriem.

    Bet vispār, tupi te kaut ko spriest nezinot ne kas tur īsti noteika, ne kāda summa, ne kā tas viss beidzās.

    #248219
    WerNeo
    Participant

    Mad182. Da nu beidz. Grāmatvežiem tādas lietas ir tīrā niekošanās.

    #248220
    root
    Participant

    Nebūs viss tīrā niekošanās. Mana grāmatvede pateica, ka ja pacels troksni vidā plus vēl pasūdzēsies šur tur tad uzņēmumam var sanākt ļõõõõõti pamatīgas ziepes pat par pavisam nelielu summu. 🙂

    #248221
    WerNeo
    Participant

    Nu… ja īsti būs iestādēm norādīts, kurā virzienā jārok, tad jau gan būtu ziepes. Tikai, vai šajā gadījumā kāds tur kaut ko būs ieinteresēts darīt. Nezinu. 🙂 Lai jau paši tiek galā.

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 62 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā