«Predictive PreConnections» – labums no spiegošanas

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas «Predictive PreConnections» – labums no spiegošanas

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 23 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #151255
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_h6_1.jpg[/imgl]Par Google Chrome 6 mēs jau rakstījām, bet pirmās dev versijas bija tikai kā sagatavošanās “lielajām pārmaiņām”. Galvenais jaunajā laidienā būs funkcija «Predictive PreConnections» jeb «Prognozējamie priekšsavienojumi». Ko tas nozīmē?

    Tātad ātrums, kādā atveras pieprasītās web lapas, ir atkarīgs no daudz kā: pārlūka dziņa un PC ātruma, un veselas rindas ārējo faktoru – līnijas aizņemtības, serveru noslodzes, web lapu reakcijas laika utt. Līdz šim ar pēdējiem cīnīties bija neiespējami, bet pēc Trusted Reviews ziņām, Google sadomājis “zālītes” šai problēmai.

    «Predictive PreConnections» intelektuālās paredzēšanas funkcija uz “iespiegoto” datu pamata centīsies uzminēt, kuras lapas lietotājs vērs vaļā kā nākamās, uz kurām saitēm viņš klikšķinās. Bieži tās ir vienas un tās pašas, piem. jaunākie Notepad ziņu virsraksti. Tam izmantos keša saturu, cookies, meklēšanas un iepriekšējo lapu vēsturi u.c. Ja Chrome 6 “mākslīgās zīlnieces” pareģojums sakritīs ar lietotāja vēlmi, tad lapa atvērsies momentāni (tā būs jau ielādēta fona režīmā). Ja nē – viss notiks tāpat kā līdz šim.

    Apmēram pēc līdzīga principa darbojas Google meklētāja personalizācija. Visticamāk, ka “intelektuālā paredzēšana” būs atslēdzama, un būs arī iespēja noteikt, cik lapas fona režīmā pārlūks drīkstēs ielādēt. Jāatceras, ka ar vāju PC un lēnu internetu šāda fona darbošanās var radīt pamatīgu bremzi.

    Precīzus “intelektuālās paredzēšanas” darbības principus un nianses Google, kā jau vienmēr neizpauž, tāpēc sekosim līdz Google Chrome 6 attīstībai.

    Avots

    #236158
    Wallaby
    Participant

    Googles dzinējā ir jau iestrādāts, ka Notepad jaunākie virsraksti būs galvenie “Predictive”?! Uhh, Samuraj, ne pa jokam laid. Nezināju, ka letiņiem arī tur ir savi gali. Malači. Jeb kādam galvā sakāpis?

    #236159
    daGrevis
    Participant

    Man patīk viņu domāšanas stils! 🙂 …bet šis “rīs” interneta megabaitus cilvēkiem, kuriem internets ir mobils un dārgs! :/ Jābūt iespējai atslēgt! 🙂

    #236160
    daGrevis
    Participant

    Wallaby wrote:

    Googles dzinējā ir jau iestrādāts, ka Notepad jaunākie virsraksti būs galvenie “Predictive”?! Uhh, Samuraj, ne pa jokam laid. Nezināju, ka letiņiem arī tur ir savi gali. Malači. Jeb kādam galvā sakāpis?

    Eh, nesaproti, ka “piem.” ir saīsinājums no “piemēram”??? Viņš to darīs jebkura lapā, neskaties pēc reitinga, pat manā “cuhņā”… 😀

    #236161
    Wallaby
    Participant

    Es gan visu saprotu, tāpat kā citi, kuri redzēja sākuma tekstu, pirms mana komentāra. Bet Tev ir ekskluzīvas tiesības neko nemēģināt man izskaidrot, kaut kā arī tāpat tikšu galā. Arī citās tēmās.

    #236162
    Iewar1jumZ
    Participant

    šo Jaunumu jau var izmeginat https://gizmodo.com/ lietojot parastu Firefox.

    Nobrauciet lejaa lidz pedejam rakstam, uzreiz ieladesies keshaa nakamaa lapa, pirms vel nospiedat Next Page.

    #236163
    daGrevis
    Participant

    Wallaby wrote:

    Es gan visu saprotu, tāpat kā citi, kuri redzēja sākuma tekstu, pirms mana komentāra. Bet Tev ir ekskluzīvas tiesības neko nemēģināt man izskaidrot, kaut kā arī tāpat tikšu galā. Arī citās tēmās.

    Tu ar to domāji, ka teksts pirms mana komentāra bija labots??

    #236164
    Crow
    Participant

    Nē, paldies! Attaisnot savu spiegošanu ar to, ka man tiks papildus norīts bandwidth un man jāļauj spiegot vairāk, lai man norītu mazāk? Brīvprātīgi obligātā šantāža. Es varu pagaidīt, man nekur nav jāskrien. Ja kāds nevar pagaidīt – lūgtum Opera Turbo. Vismaz šamie nespiego.

    #236165
    Stat1CX
    Participant

    Crow wrote:

    Ja kāds nevar pagaidīt – lūgtum Opera Turbo. Vismaz šamie nespiego.


    Tā tik tu domā…

    #236166
    Wallaby
    Participant

    daGrevis wrote:

    Tu ar to domāji, ka teksts pirms mana komentāra bija labots??


    yep

    #236167
    Crow
    Participant

    Stat1CX wrote:

    Crow wrote:

    Ja kāds nevar pagaidīt – lūgtum Opera Turbo. Vismaz šamie nespiego.


    Tā tik tu domā…


    Nu jā, my bad… Operu tak tā pati Google vien sponsorē… un tiesvedība ar Mrakosoft :lala:

    #236168
    Edžus
    Participant

    Wallaby, skaties, ka ”neieberzies” ar saviem izteicieniem, ja nesaproti par ko runā, tad nekomentē… 😉 😀

    #236169
    Wallaby
    Participant

    Edžus wrote:

    Wallaby, skaties, ka ”neieberzies” ar saviem izteicieniem, tad nekomentē… 😉 “>
    Es saprotu, ko es runāju, visi citi arī saprot. Bet ko tu runā, to gan neviens nesaprot. Tā ka pacenties izteikties skaidrāk vai vispār iet ar akvareļu krāsām zīmēt kuģīšus – varbūt to vismaz varēs saprast…

    #236170
    Stat1CX
    Participant

    Viss trafiks ar opera turbo tak iet caur operas serveriem, ja viņi gribētu – visu ļoti smuki varētu nospiegot kas iet caur viņu serveriem.

    #236171
    Evers
    Participant

    Operas Turbo vispār ir diezgan smieklīgs pasākums, bieži viņš neiet vispār, vai arī ver lapas vēl lēnāk, kā pa taisno.

    #236172
    mildaa
    Participant

    Tiem, kuri ļoti baidās no spiegošanasa, varbūt der izmēģināt: SRWare Iron

    #236173
    root
    Participant

    Ak, šī saldā paranoja…

    #236174
    daGrevis
    Participant

    Evers wrote:

    Operas Turbo vispār ir diezgan smieklīgs pasākums, bieži viņš neiet vispār, vai arī ver lapas vēl lēnāk, kā pa taisno.

    Tas tā ir tāpēc, ka Turbo, cik zinu, ir domāts lēniem savienojumiem, bet ja Tu salīdzini savu 100mbit/s ar 100mbit/s + Turbo, tad nezinu, kas tur laPs var sanākt… 😀

    #236175
    Imhoteps
    Participant

    Ļaudis tomēr neizprot Opera Turbo pamatsūtību – tā ir lapu satura arhivēšana lēniem savienojumiem, kā arī mobilajām ierīcēm trafika un tā izmaksu samazinājumam. Izcila fīča, bet konkrētajām vajadzībām.

    #236176
    daGrevis
    Participant

    Un ko es tikko teicu?! 😀

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 23 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā