Priecīgus, laimes pilnus un sirsnīgus Ziemassvētkus!

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Off-topic Priecīgus, laimes pilnus un sirsnīgus Ziemassvētkus!

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 18 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #152966
    Rustyscrew
    Participant

    [img]https://lv-info.at.ua/notep.jpg[/img]

    Paldies par visu labo, kas darīts mūsu labā, lai šajos svētkos jūs vienotu sirds siltums, jo Ziemassvētki ir kopā būšanas laiks, kad cilvēki ir kopā un iepriecina viens otru, sasilda un pārsteidz ar dāvanām, kas ir no sirds.

    Priecīgus svētkus!

    Latvietis.

    #256592
    daGrevis
    Participant

    Pievienojos sveicējam! 🙂 Priecīgus svētkus! 😛

    #256593
    Nikkys
    Participant

    Sveiciens visiem forumiešiem! Ilgu mūžu saitam, tā veidotājiem un personālam.

    Ziemassvētku eglītes zaros

    Mirdz cerības svecīšu galos –

    Lai katra sirdi sasilda

    Š ī mazā sveču liesmiņa.

    // par baltumu un sniegu šajos Ziemassvētkos, šķiet, neskumst nekur, vismaz LV ne.

    #256594
    izredzētais
    Participant

    vai šajā portālā esmu vienīgais kuram ne īpaši šie svētki iet pie sirds?

    manuprāt drūmākie un reliģiski fanātiskākie svētki visa gada ciklā … ar nepacietību gaidu jauno gadu 🙂

    #256595
    nevertell
    Participant

    Ar nepacietību negaidu neko.

    #256596
    mit2
    Participant

    nevertell wrote:

    Ar nepacietību negaidu neko.

    Izcēlies ar stulbumu…

    Priecīgus svētkus “>[/color]

    #256597
    Evers
    Participant

    Piekrītu izredzētajam un nevertell. Š o svētku reliģisko pusi neciešu, uzstveru tos kā pagānu svētkus – saulgriežus, un tāpat tie liekas banāli un liekulīgi. Jau no svētku būšanām darbā metas šķērmi.

    Svinēs tikai mans vēders, kārtīga pieēšanās nekad nebūs ne liekulīgs ne banāls pasākums, bet patiesa bauda un prieks! 🙂

    #256598
    Crow
    Participant

    Šªūn, visikopā… trīīs, četrīī…

    Rim-pim-pim-pim-pim, pim, lieli svētki Ziemelim :lala:

    Evers +1

    Mūsmājās, Letvidžas mežus taupot, neesam pat eglīti sagādājuši 😀

    #256599
    shb-
    Participant

    man arī eglītes nav.

    šodien svinu piešķirto brīvdienu (šogad diemžēl 1a) un atlaides steamā.

    #256600
    nevertell
    Participant

    Mit2, ziemassvētki ir ģimenes svētki, tie ir baudāmi, ja tu vari “baudīt” savu ģimeni. Ja puse no dienas tiek pavadītas aurojot vienam uz otru, bet otra puse čukstot, tapēc, ka balss beidzās, ziemassvētki nav gluži baudāmi.

    Š ajos svētkos baudu to, ka ielas tukšas, sanāk daudz garas pastaigas.

    #256601
    Wuu
    Participant

    Mums viens sīcis (apm. 10 gadi) rajonā noskaitīja pantiņu, apmēram…

    Kas tur rīb, kas tur skan.

    Krievu tanki brauc.

    Lode pierē tikai tev.

    Visi bērni ņirdz.

    Nedabūja dāvanu no skolotājas, taga tracis pacēlies un sauks sapulci. Imho, sīči zin vairāk lamuvārdus nekā normālos 😀

    #256602
    Foxsk8
    Participant

    Sveiciens visiem svētkos, gan šajos, gan jau uz priekšu.

    Reāli man ir tā pat, kā te dažiem, ka ziemassvētki raisās ar drūmu noskaņu, nezinu, vienkārši tā ir, jaunā gāda cita lieta, FOX! Nav martini, nav ballītes. 🙂

    Nu vismaz šis vakars ir iecerēts pavadīt ģimenes lokā, cik nu liela nu vēl man te ir palikusi, visi ir svešumā, un žēl ka vismaz vienu reizi gadā visi nevar novākties. Vēl manai otrai pusei ir jāstrādā so, vakars tāds ielidzis sanāks, tikmēr kāda filma jāpaskatās, jāiegrauž speķa pīrāgs un pa virsu kāds sidrs.

    #256603
    Crow
    Participant

    Wuu wrote:

    Kas tur rīb, kas tur skan.

    Krievu tanki brauc.

    Lode pierē tikai tev.

    Visi bērni ņirdz.

    Saved for future reference 😀

    #256604
    daGrevis
    Participant

    nevertell wrote:

    Mit2, ziemassvētki ir ģimenes svētki, tie ir baudāmi, ja tu vari “baudīt” savu ģimeni. Ja puse no dienas tiek pavadītas aurojot vienam uz otru, bet otra puse čukstot, tapēc, ka balss beidzās, ziemassvētki nav gluži baudāmi.

    Š ajos svētkos baudu to, ka ielas tukšas, sanāk daudz garas pastaigas.

    +1

    #256605
    Wuu
    Participant

    nevertell wrote:

    Mit2, ziemassvētki ir ģimenes svētki, tie ir baudāmi, ja tu vari “baudīt” savu ģimeni. Ja puse no dienas tiek pavadītas aurojot vienam uz otru, bet otra puse čukstot, tapēc, ka balss beidzās, ziemassvētki nav gluži baudāmi.

    Š ajos svētkos baudu to, ka ielas tukšas, sanāk daudz garas pastaigas.


    Nezinu kas tev par problēmām, bet es stipri nožēloju ka netiku uz laukiem. Protams dzīvoklī pie TV, svētki nesanāks. Bet pagājušos gadus, laukos, pilnīgā klusumā pie kamīna un kuplā ģimenes lokā… Eh, man patīk! 🙂

    #256606
    Crow
    Participant

    Pilnīgā klusumā pie kamīna un kuplā ģimenes lokā uzrīkot CS 1.6 lanpārtiju.

    Atkarīgs no ģimenes, citiem vārdiem 😀

    #256607
    Wuu
    Participant

    Crow wrote:

    Pilnīgā klusumā pie kamīna un kuplā ģimenes lokā uzrīkot CS 1.6 lanpārtiju.


    EPIC WIN! 😀

    #256608
    samurajs
    Participant

    Pārejam uz galveno Ziemassvētku tēmu Rakstos – es neciešu nopietnus Ziemassvētkus!

    Svētkiem vnm jābūt jautriem! [img]https://www.bildites.lv/images/tyx07wcrcwk6nics1awt.gif[/img] Jo tie ir svētki!

    https://notepad.lv/raksts/8639/priecigus-baltus-un-pukainus-ziemassvetkus/

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 18 kopumā)
  • Tēma ‘Priecīgus, laimes pilnus un sirsnīgus Ziemassvētkus!’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā