Priekā, Latvija!

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Raksti Priekā, Latvija!

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 73 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #149993
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_lvflag_316px_1.gif[/imgl]Š odien visa valsts svin Latvijas 91. dzimšanas dienu. Varbūt ne īsti svin šā vārda plašākajā nozīmē, bet vismaz apzinas, ka tāda pastāv. Protams, mums varbūt nepatīk tas, kas šeit notiek, bet ar dzimteni, dzimto valodu, un vecākiem ir tāda lieta, ka tos neizvēlas.

    Tev nepatīk tas, kas Latvijā patreiz notiek? Tad padomā – ko Tu esi darījis, lai tā nebūtu? Aizbraucot uz Īriju pelnīties, Tu savai dzimtenei nepalīdzēsi! Ar šo es nevēlos kādu uz kaut ko aģitēt, bet vienkārši saku – priekā!

    Notepad, IT portāls pozitīvi domājošiem cilvēkiem, sakarā ar valsts svētkiem izsludina 100% amnestiju visiem spameriem un Noteikumu pārkāpējiem. Banliste nu ir tīra. Ja kaut viens no viņiem labosies, un vairs neiekļūs tanī – mūsu mērķis būs piepildīts.

    Tāpēc vēlreiz – priekā!

    #217781
    Nelabojams
    Participant

    Paldies, Samuraj, par foršu tekstu un cēlu rīcību 🙂

    Man atkal šajā reizē gribas citēt vecu, foršu pusaudžu bojeviku, kur kapteinis Blads sacīja: “Karaļi nāk un iet, bet Anglija paliek!” To pašu gribas teikt arī par Latviju un valdībām. Taču — vēl kādā citā vietā tas pats kapteinis izsaucas: “Vai tiešām tauta būtu sacēlusies un padzinusi no troņa netīro tirānu Džeimsu un viņa bandu?!” :devil:

    #217782
    TokRa
    Participant

    Dievs svētī 🙂

    #217783
    Kefīrs
    Participant

    Sveiciens Latvijai! [img]https://ifrype.com//img/smilies/flag_lv.gif[/img]

    #217784
    TokRa
    Participant
    #217785
    richX
    Participant

    mēs varam nemīlēt mūsu valdību, tomēr mums būtu grēks nemīlēt mūsu dzimto zemi – Latviju, par kuru tik daudzi diženi vīri un sievas, nešauboties ne par ko, ir atdevuši savas dzīvības… Latvija nav valdība vai tie daudzie miljonāri, Latvija esam mēs paši, Latvija ir nevis tāda, kādu to redz citi, bet gan tāda, kāda tā mīt mūsu sirdīs…

    Ar šo es vēlējos teikt – Priekā, Latvija, mēs esam par Tevi ! [img]https://ifrype.com//img/smilies/flag_lv.gif[/img]

    #217786
    TokRa
    Participant
    #217787
    Mopsis
    Participant

    Apsveicu Latviju dzimšanas dienā un liels paldies par bana noņ emšanu. 🙂

    #217788
    linx
    Participant
    #217789
    Foxsk8
    Participant

    Jaaiziet pīradziņi, kūciņas iepirk un kādu “graķīti” jāpaņem 🙂

    Pievienojos sveicējiem. 🙂

    #217790
    Athlons
    Participant

    Phe…

    #217791
    tastins
    Participant

    Zelta vãrdi, richX! Priekã!

    #217792
    NorKais
    Participant

    Piekrītu richX teiktajam un pievienojos pārējiem sveicējiem.

    #217793
    Maris77
    Participant

    Esi liela un stipra mūsu Latvija!

    #217794
    Evers
    Participant

    Zummmmmmmmmmmmmmmmmmmmm…………

    #217795
    Genādijs
    Participant

    Līdz aknām visa tā dieva piesaukšana imho satversmē melns uz balta stāv rakstīts par banīcas un valsts atdalīšanu! Man kā ateistam tas reāli kretinē ka šodien visi valstvīri katras uzrunas beigās slavē “dievu”. Š…irdziens nāk par to visu 🙂

    Kas attiecas uz svētkiem – man šī valsts jau sen ir bankrotējusi un mirusi, gribat pierādījumus? Nākošgad vēlēšanās to visi redzēs kas atkal būs pie šļirces 🙂 Ko tad var gribēt no valsts kur šķiet ir vislielākais idiotu īpatsvars uz 100 galvām 🙂

    #217796
    ob1
    Participant

    -> Genādijs

    +1

    #217797
    Evers
    Participant

    +1 tavai pieplusošanai Genādijam. zummm

    #217798
    Crow
    Participant

    Es ar +1… bet ar piebildi, ka tas jau ir tas pēdējais, ko var piesaukt; lūdziet savu dievu, pilsoņi, jo jums nekas cits nav palicis 😀

    #217799
    Athlons
    Participant

    nekas… obī viens mūs izglābs… 😀

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 73 kopumā)
  • Tēma ‘Priekā, Latvija!’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā