Priekšvēlēšanu cirks

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Cilvēks un Sabiedrība Priekšvēlēšanu cirks

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 86 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #246373
    Element
    Participant

    Cilveeki jau neapzinas, ka tas ko ieveles tagad, loooti ietekmes katra dziivi personiigi.

    VL/TB/LNNK – par tiem ari balsoshu visdriizaak.

    cscs – aiziej izguli dzeerumu. :p

    cscs – LV nav tik liela un varena, lai mekleetu kaski, vnk Krievija jau ntos gadus baaz degunu, kur nevajag, kas jau ir pieriebies… A par to RUS dibenlaizi Usakovu man vispaar smiekls naak, taa pastiprinaataa tieksanaas uz Austrumiem, sadarbiiba, pieredzes apmainja kaa sniegu no ielaam tiiriit, ibio…

    Latvijai vajag labu kaiminju, kura mums diemzeel nav un nebuus…

    Neviens nesviez un nesviediis krievus aaraa, kaada starpiiba krievs, latvietis vai anglis, galvenais, ka esi par savu valsti – cieni to, taas kaartiibu, valodu. Diemzeel daudzviet taa nenotiek, un tie tirlinju ar sirpi un aamuru dziivo kkaadaa iluuzijaa…

    #246374
    arturs24
    Participant

    Okej.. lai veica spar TB/LNNK balsojot. tad vel DOBELI par prezidentu un bus bumbas, Latvija zels un plauks 😀 jau plaukts 😀 …

    Kas ieveda valsti krizi? Krievi??? kas nobeidza rupniecibu, Latvija psrs laika bija top 2 pec atistibas eiropa gan RADIOTEHNIKA, APAVU DARBNICAS UTT.. kur tas viss ir? atkal Krievi nobeidza? jeb latviesu zagliga nauda skare darija galu!?

    Latvijas GALVENA KLJUDA KRIZE IR NACIONALAS PROBLEMAS, KA REZULTATA NEMAK IZMANTOT LIELO AUSTRUMU KAIMNIJU TIRGU KURS PACELT VARETU EKONOMIKU…

    DIEMZEL NEJAU AR TADU KLAUNARI KA TB/LNNK TAS IZDARAMS

    zhel tikai ka neko vairak ka izlekt tribines un sauklus NAVI OKUPANTIEM .. nespejigs pateikt

    dzekam jutams mazs uzmanibas trukums, un ko vinsh sasniedzis to pasakot? Latvijai labak? kam labak.. drizak vinju izsutis neka Krievus

    Gribi tu to vai nee, krievu ietektme Latvija sheit ir un bus vienmer (neatkarigi kadi aksti naks pie varas Dobelis vai citi anti okupanti) ta ir bijis,

    jau Jurmala ir izpirkta laikam 2 majas latviesiem pieder, ka tik beigas nesanak ka Latviesi pashi no krieviem pirks majas atpakalj 😀 …

    #246375
    WerNeo
    Participant

    Element. “Kaada starpiiba krievs, latvietis vai anglis, galvenais, ka esi par savu valsti – cieni to, taas kaartiibu, valodu.” 🙂 Krievi arī ir par savu valsti. 🙂

    #246376
    arturs24
    Participant

    100% ka pec 4 gadiem ienaksu parekt ka Latvija ir uz tik pat lielas pakaljas ka ir sobrid 😀

    vienigi pazemes tunelis taps zem daugavas 10 miljardu vertiba, jo ta jau nebus Latvija ja reizi 4 gados neuzbliezis kautko uuber krutu latviska garaa 😀

    zhel tikai ka daudzi naivuma cer uz kautkadu atistibu tas ir smiekligi, nav ne razosanas ne cilveku, visi brauc prom, uznemumi nemaksa algas, bankrote… krievu tirgus ir atverts daudzam valstim diemzel LATVIJAI ne, (JO MES TACU ESAM PATRIOTISKI UN PASI VAROŠ I, NAFIG MUMS KRIEVIJA? LABAK UZDZIEDAM LV HIMNU UN KRIZE PARIES) te nav razosana te butiba nav no ka atistities… 😀 😀 😀

    galu gala Latvijas atistiba ir zem frazes, “”navi okupantie””, manuprat tas atistis valsti lidz neredzetiem apmeriem

    gnjau dobelis kko vel sasapnos un izsplaus saeima jaunu pa nakamie gadiem

    #246377
    WerNeo
    Participant

    cscs. Krievu tirgus ir visai “bīstama rotaļa”. Nepiekritīsi kaut kam… “piegriezīs” gāzi, “piegriezīs” tirgu, “piegriezīs” visu pārējo, kam dikti ticējis būsi. 🙂

    Amerikāņi šiem gudras lietas samācījuši.

    #246378
    izredzētais
    Participant

    cscs, ko tu ar to visu gribi pateikt? Latvija jāpārdod krievijai? aizmirsti.

    mums ir valoda, nacionalitāte un valsts ko cienam, taāu tev, kas nav ne latvietis, ne krievs to nesaprast. savdabīgs āigāns vien tu esi.

    #246379
    arturs24
    Participant

    izredzētais wrote:

    cscs, ko tu ar to visu gribi pateikt? Latvija jāpārdod krievijai? aizmirsti.

    mums ir valoda, nacionalitāte un valsts ko cienam, taču tev, kas nav ne latvietis, ne krievs to nesaprast. savdabīgs čigāns vien tu esi.

    nekas nav japardodas, japarstav lekties!, Jatiek krievijas plasaja tirgu, diemzel LV razotajus tur negrib redzet , ja pie varas naks TB/LNNK tad iespejams vel 40 gadus negribes redzet, ka saka ja jau makat lekties tiekat pasi gala 😀 😀 😀

    parto paldies dobelim, vel daziem tipinjiem! Ko tad Dobelis ja jau tik latvisks, nespej uzlabot situaciju valsti?

    Jeb mute liela darbi mazi.. 😉

    kads valsts atistibas plans nakamiem gadiem? ES ZINU.. pacelt nodoklus (PVN) (lai valstij lielaki ienmumi, patiesiba vel mazaki bus jo reti kurs maksas un taisis firmas)nogriezt pensijas pensionariem, neatistiti razosanu, jo nav cilveku kas tur stradas un preci pateres , nobankrotet esosos uznemumus un bus bumbā

    sry dzeki ja uztaisu firmu 30% pelnas aiziet kkadai latvijai man zuuud velme

    valsts valoda, himna, sarkanbalts karogs neatmaksas lielos paradus SVF 🙁 🙁

    vajag varosus cilvekus ar smadzenem, diemzel skatoties saeimas saraktos tadu nav 😀

    #246380
    WerNeo
    Participant

    cscs. “sry dzeki ja uztaisu firmu 30% pelnas aiziet kkadai latvijai man zuuud velme” 🙂 Tu esi uztaisījis firmu, ka tā runā? Varu pačukstēt… peļņa ir peļņa. 🙂 Tā jau ir aprēķināta pēc nodokļu nomaksas.

    #246381
    izredzētais
    Participant

    vai tiešām domā ka mums ir vērts skatīties uz austrumu pusi? mēs esam lepni ES biedri ar ko arī mums ir jāveicina sadarbība … nevis ar slāviem.

    arī es neesmu sajūsmā par izvēli šajā vēlēšanās, bet pctvl un saskaņ as centrs ir sliktākā izvēle kāda vien var būt. situācija nemainīsies, bet tautiešu vērtības pazudīs. nav iemesla spēlēt krievu ruleti pie tik augstām likmēm. spēlēties ar nezināmajiem ir tas pats kas spēlēties ar uguni benzīntankā .. starp citu, ej un to pamēģini.

    #246382
    arturs24
    Participant

    Pacelsim nodoklus, gudra kalvisa plans 1 klasei! Kas no ta izriet, jau ir tas ka drebes perk tikai retie, sportlanda uzcenojums 600%, pacelam PVN pircejs vel mazak pirks aizbrauks uz lietuvu kur pa letaku naudu dabus, tada veida samaksas Lietuvas kasei.. firmai ir jamaksa nodokli valstij, tie klus vel lielaki, visa registracija, izvejvielas, krediti.. tie klus vel lielaki…

    nekas tragisks, pieregistre firmu lietuva un vaalee laimigs taa jau puse dara man zinamu

    pacelam masinam nodoklus? pieregistre lietuva un brauc laimigs

    Tad vienu dienu kalvitis izdomaja pacelt cigaretem vertibu, jo domaja ka tas palidzes?

    tagad sanak ka 50% jau pipe krievijas markas un maksa par 4 dalju letak atkal robs LV budzeta, tachu robezas valja un problemas ievest nekadas 😀

    #246383
    WerNeo
    Participant

    Sadarbību mums vajag labu ar abām pusēm. Esam izdevīgā geogrāfiskajā vietā (protams, ka labāk būtu būt tādā vietā, kur daudz naftas, bet tomēr) starp ES un Krieviju. Tikai to jāmāk izmantot.

    #246384
    arturs24
    Participant

    Esam tik izdeviga vieta, ka lekties ar kautkadiem nodokliem ir smiekligi 😀 LV var celt cik grib, cik uzcels tikpat apies to nodokli znachet samaksas kaiminiem ne mums !

    #246385
    arturs24
    Participant

    WerNeo wrote:

    Sadarbību mums vajag labu ar abām pusēm. Esam izdevīgā geogrāfiskajā vietā (protams, ka labāk būtu būt tādā vietā, kur daudz naftas, bet tomēr) starp ES un Krieviju. Tikai to jāmāk izmantot.

    TIESI TAA.. ari paikas maxima leishu ir 100% izkonkurejusi latvisko RIMI.. maxima gandriz 80% ir viestas mantas, no krievijas, lietuvas utt..

    kas no ta izriet? tas ka LV produkti stav un skabst, beidzas deriguma termin utt..

    #246386
    WerNeo
    Participant

    cscs. Rimi gan nav latvisks. 🙂 Latviskais bija Elvi.

    #246387
    arturs24
    Participant

    Vnlg skats pabriesmigs… LV razojumi gan tiek sarazoti, bet to cenas tik augstas ka neperk … viss vecs paliek

    #246388
    izredzētais
    Participant

    mums ir visai daudz leišu produkcijas, taāu nu nebeidz zīlēt savos netīrajos kafijas biezumos .. ikvienā veikalā “made in russia” preces ir katastrofāli maz. arī es izvēlos sildīt nevis okupējošā kaimiņ a, bet gan kādas ES dalībvalsts ekonomiku un vienmēr pārliecinos kādu, kurā valstī ražotu produkciju es pērku.

    #246389
    WerNeo
    Participant

    cscs. Par tiem nodokļiem. SC piedāvā progresīvo nodokli vai vismaz tā izskatīšanu un izvērtēšanu?

    P.S. Izredzeetais… jocīgi. Es gan parasti pērku garšīgāko/kvalitatīvāko un lai tas nav pats dārgākais. Zīmolu atceros un zinu nākošreiz, vai var pirkt. “Made in” mani gan nesatrauc. 🙂

    #246390
    izredzētais
    Participant

    werneo, sakarā ar to ka neciešu stipros dzērienus, vairs nav nekas tāds kas mani varētu ieinteresēt no krievijas tirgus 😀

    manā uztverē, nedz garšīgākā, nedz arī lētākā produkcija no krievijas šajā valstī nav nopērkama 🙂

    #246391
    Element
    Participant

    izredzētais +100.

    Peec cscs teiktaa sanaak, tagad visiem letinjiem jaametas cetrraapus un ar peecpusi austrumu virzienaa 😀

    Protams mums vajag tirznieciiby ar Krieviju, tachu tur nekas labs nekad nesanaaks. Ruslandei tikai viena pastiprinaata interese – izeja uz juuru, ostas. Tad tik buutu vinjiem arshana….

    #246392
    WerNeo
    Participant

    Izredzētais. Ar to, ka nezini neko citu no Krievijas kā tikai stipros dzērienus, nav jālielās. 🙂

    Element. Tur jau tas joks, ka tagad visi grib muti vērst pret austrumiem. Kā izrādījās, rietumos vajag tikai pēcpusi. Par izeju uz jūru… Krievijai pašai tāda ir.

    P.S. Nesaku, ka tagad jādara tā vai savādāk. Tagad vajag politiķus, kas nedomā par savām kabatām, bet gan par valsti. Kuri tie ir, lai tauta izvēlas. Lauzt šķēpus par to nav jēgas, kurš krievs, kurš – latvietis.

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 86 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā