Priekšvēlēšanu cirks

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Cilvēks un Sabiedrība Priekšvēlēšanu cirks

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 86 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #246393
    izredzētais
    Participant

    WerNeo, nepārproti manis teikto kā lielību, viss ko es šeit paužu ir vieni vienīgi uzskati.. esmu lepns ka esmu latvietis, taāu to smērēt acīs āehiem, leišiem, vāciešeim vai pat krieviem būtu visai neloģiski 🙂

    savukārt cilvēks, kurš apgalvo ka mums būtu jāsadarbojas ar valsti, kura savā laikā mūs paverdzināja, lai neteiktu vairāk, ir sasodīti amorāli. toreiz latvietis nedrīkstēja svinēt, vai pat pieminēt nacionālos svētkus, taāu tagad viņ i sūdzas ka šiem neesot pietiekami laba dzīve mūsu valstī. manā leksīkā trūkst vārdu lai izteiktos cik tas viss ir absurdi, neētiski un nepieņ emami.

    #246394
    WerNeo
    Participant

    izredzētais wrote:

    WerNeo, nepārproti manis teikto kā lielību, viss ko es šeit paužu ir vieni vienīgi uzskati.. esmu lepns ka esmu latvietis, taču to smērēt acīs čehiem, leišiem, vāciešeim vai pat krieviem būtu visai neloģiski 🙂

    savukārt cilvēks, kurš apgalvo ka mums būtu jāsadarbojas ar valsti, kura savā laikā mūs paverdzināja, lai neteiktu vairāk, ir sasodīti amorāli. toreiz latvietis nedrīkstēja svinēt, vai pat pieminēt nacionālos svētkus, taču tagad viņi sūdzas ka šiem neesot pietiekami laba dzīve mūsu valstī. manā leksīkā trūkst vārdu lai izteiktos cik tas viss ir absurdi, neētiski un nepieņemami.

    Par svētku svinēšanu/nesvinēšanu, pieņemu, ka vecāki par mani lietotāji Tev pateiks. Pats apzinātajā vecumā piedzīvoju vien pāris jautrus līgo svētkus “aizliegtajos laikos” (astoņdesmito beigās). Cik zinu, kaut arī “uz papīra” aizliegti, bet svinēti tie svētki tika plaši pāris gadu desmitus.

    Par pārējo. Samierinies, blakus ir liela valsts. 🙂 Amerikāņi nav ne par santīmu labāki. Ne velti kanādieši, kad brauc uz Eiropu, velk mugurā kreklus ar kļavlapu. Lai eiropieši saprot, ka viņi nav tie, kuri uzskata, ka pasaule griežas ap viņiem. Savādāk gadoties, ka šos sajauc ar amerikāņiem. Amerikāņiem un krieviem viesnīcās bieži Eiropā paziņojot – viesnīcā vietas nav. Priekš citiem gan vienmēr vietas atrodas.

    #246395
    arasmandas5
    Participant

    Te kads mineja ka vajag sadarboties ar rietumiem a baigi rietumiem LV vajadziga?

    #246396
    linx
    Participant

    cscs wrote:

    TIKAI UN VIENIGI PAR SASKANJAS CENTRU , PAREJAS PARTIJAS VNK LOHI MANAS ACIIIS 😉 😉 😉 😉

    Katrs pats izvēlas par ko balsot un ne tev būs lemt par ko balsošu es vai kāds cits, tavs ieteikums kaķim zem astes. Krieviem šausmīgi mūs vajag? Ne s*** nevajag, viņiem pa lielam vajag tikai brīvu pieeju Baltijas jūrai, vajag tikai viņus tur ielaist, tad gan ekonomika zels un plauks vai ne? Ja jau reiz grimstam, tad labāk lai valsti nogremdējam paši, nevis ar slāvu palīdzību..

    Un vēl mazs citāts:

    Saskaņas centrs… Tagad es dziļi nopūšos. Man nav pierādījumu, bet esmu pilnīgi pārliecināts, ka šī partija ir Putina komandas finansēts lolojums. Jūs esiet kādreiz bijuši 9. maijā pie Uzvaras pieminekļa? Es diemžēl jā… Vai tā būtu nejaušība, ka oranžmelno lentīšu uzvaras gājiens Latvijā sākas apmēram tad, kad ar tām sāk zīmēties Putins un CO Krievijā? Vai SC kaut ar vienu vārdu kādreiz ir ieminējušies par latviešu tiesībām, par nepieciešamību jebkā aizstāvēt latviešu kultūru, par vispār jelko latvisku? Neatceros.

    Ja es gribētu dzīvot “normālu cilvēka dzīvi”, aizmirstot par savu nacionalitāti, es tāpat kā daudzi, daudzi citi brauktu prom rietumu nevis austrumu virzienā. Krievija, Putina politika un parasto cilvēku labklājība? Jums smiekli nenāk par to?

    Vai esiet kādreiz bijuši Daugavpilī? Aizbrauciet pēc tam uz, piemēram, Liepāju un salīdziniet, kura pilsēta vairāk atgādina pamestu provinci un padomājiet, kurā pilsētā kas ir pie varas.

    Ja es būtu krievs, diez vai gribētu balsot par SC, jo tas ir sinonīms Putinam un viņa politikai. Diemžēl krieviem nekādas plašās izvēles nav…”

    #246397
    zivs
    Participant

    Visādi Saskaņas Centri un PCTVL maskējas aiz saviem baigajiem plāniem, kā vest valsti no krīzes, glābt penžas un celt valstī labklājību, lai gan nekas cits kā tikai krievu valodas statusa, krievvalodīgu privilēģijas un pastiprināta Maskavas dupsīša ostīšana viņus neinteresē …

    Pats balsošu par TB/LNNK/VL, svītrojot laukā visus Dobeļus un plusojot R. Dzintaru & pārējo VL kompāniju – ja pie varas būs godīgi pret iedzīvotājiem un latviski valstsvīri, būs arī lielāka motivācija maksāt nodokļus, nevis daļu savas peļņas atdot visādiem kampējiem, buldozeriem un saskaņiešiem …

    #246398
    TokRa
    Participant

    Varbūt varētu sarīkot forumā priekšvēlēšanas aptaujas veidā?

    “PCTVL – Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā”

    VIENOTĪBA

    “Ražots Latvijā”

    Politisko partiju apvienība “Saskaņas Centrs”

    “Tautas kontrole”

    Zaļo un Zemnieku savienība

    “Par prezidentālu republiku”

    Partiju apvienība “Par Labu Latviju”

    “ATBILDĪBA – sociāldemokrātiska politisko partiju apvienība”

    Partija “Daugava – Latvijai”

    “Pēdējā partija”

    Nacionālā apvienība “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un Brīvībai/LNNK”

    Kristīgi demokrātiskā savienība

    #246399
    samurajs
    Participant

    TokRa: sarīkosim pēc 10. septembra, kad desktopu aptauja beigsies.

    Manas domas jau nu ir tādas, ka varam balsot par ko gribam – nekas būtisks nemainīsies, ja nu mazliet uz Rietumu vai Austrumu pusi. Tie paši vecie krabji vien visās partijās sēž, kam galvenais ir lobēt savus biznesus ar jebkuriem paņēmieniem.

    Kamēr pie varas nenāks spēks, kas gribēs un spēs apkarot ēnu ekonomiku ar visdrakoniskākajiem līdzekļiem, nekas uz augšu neies.

    Un nevajadzētu aplikt krievus, kas te dzīvo. Tas tomēr ir mazākais ļaunums, šie jau te gadsimtiem uzturas. Ja te sabrauktu niggeri un aziāti, un tirgotu savas smirdīgās narkotikas, kā tas notiek Vācijā, Francijā un daudz kur citur – vai tas nebūtu vēl daudz traģiskāk latviešu tautai?

    #246400
    arturs24
    Participant

    izredzētais wrote:

    mums ir visai daudz leišu produkcijas, taču nu nebeidz zīlēt savos netīrajos kafijas biezumos .. ikvienā veikalā “made in russia” preces ir katastrofāli maz. arī es izvēlos sildīt nevis okupējošā kaimiņa, bet gan kādas ES dalībvalsts ekonomiku un vienmēr pārliecinos kādu, kurā valstī ražotu produkciju es pērku.

    paliek arvien vairak! Musu pasu Rimika, krievu chistaja linija ziepes izkonkurejusas stendera ziepes, sulas sagochok izkonkurejusas gutas, cido utt.. vel vajag piemerus?

    ES NEUZTICOS IET UZ VELESANAM VISPAR, JO KA JAU VISU LATVIJA NOVILTO! NESAUBIGI ATKAL SLESERS BUS TOP1 PARTO JAU IR SAMAKSATS VARAT VELET VARAT NEVELET MAZ KO TAS DOD 😀

    Latvija vinnes tas partijas kuram lielakais naudas maks, nevis godigums 😉

    #246401
    linx
    Participant

    cscs wrote:

    izredzētais wrote:

    mums ir visai daudz leišu produkcijas, taču nu nebeidz zīlēt savos netīrajos kafijas biezumos .. ikvienā veikalā “made in russia” preces ir katastrofāli maz. arī es izvēlos sildīt nevis okupējošā kaimiņa, bet gan kādas ES dalībvalsts ekonomiku un vienmēr pārliecinos kādu, kurā valstī ražotu produkciju es pērku.

    paliek arvien vairak! Musu pasu Rimika, krievu chistaja linija ziepes izkonkurejusas stendera ziepes, sulas sagochok izkonkurejusas gutas, cido utt.. vel vajag piemerus?

    ES NEUZTICOS IET UZ VELESANAM VISPAR, JO KA JAU VISU LATVIJA NOVILTO! NESAUBIGI ATKAL SLESERS BUS TOP1 PARTO JAU IR SAMAKSATS VARAT VELET VARAT NEVELET MAZ KO TAS DOD 😀

    Latvija vinnes tas partijas kuram lielakais naudas maks, nevis godigums 😉

    1) Ieslēgts capslock tavu teikumu nepadarīs svarīgāku

    2) Esi piemirsis būtisku lietu – ja tu nenobalsosi, piekrītu, tas neko nemainīs – viena balss vairāk/mazāk, bet tādu kā tu nav tikai viens, tādu ir daudz! Ja neiet balsot tūkstošiem cilvēku, tad gan šīs balsis būtu varējušas ko mainīt 🙁

    3) Tā tikai Tev liekas, ka krievu produkti izkonkurē Latvijas preci – piemēram, pirmo reizi par tādu sagočoku dzirdu 😀

    4) Veikalos nav tikai Latvijas un/vai Krievijas preces vai ne?

    #246402
    samurajs
    Participant

    Par sulām Sagočok arī neesmu dzirdējis, bet NVS ražotās preces pērku labprāt (ja tik var dabūt) – tās ir daudz veselīgākas par Eiropā ražotajām, ar visādiem E konservantiem pārbāztajām.

    #246403
    arturs24
    Participant

    NU sajas velesanas nekas jauns, vinned SASKANAS CENTRS vairaka par 95%

    #246404
    Jaunzems
    Participant

    Sagočok ir ļoti garšīgas sulas!

    #246405
    buipisLV
    Participant

    +1 Jaunzem.

    cscs wrote:

    NU sajas velesanas nekas jauns, vinned SASKANAS CENTRS vairaka par 95%

    Izlasi manu parakstu. Izskatās, ka tu esi viens no viņ iem.

    #246406
    samurajs
    Participant

    TommyVercetti:

    Quote:

    1944. gadā no Latvijas ar lopu vagoniem uz Sibīriju tika izsūtīti latvieši, bet ar tiem pašiem lopu vagoniem Latvijā tika ievestas sabiedrības pabiras – mazizglītotie krievu melnstrādnieki. Lūk kā Latvijā radās urlas, jeb viņu pēcteči.

    Taura kungs, ja neesi dzīvojis tai laikā, neviens tev nedod tiesības falsificēt vēsturi. Viss notika mazliet savādāk. Stāstu tikai vienu gadījumu:

    1971. gadā Liepājā uzcēla trikotāžas kombinātu “Lauma” komjaunatnes triecienceltnes statusā. Tanī strādāja 5000 cilvēku, pārsvarā jaunas sievietes. Kur raut uz vietas tādu daudzumu? Tad nu partijnieki salika Krievijas čuhņas avīzēs sludinājumus (Tjumeņā, Magņitogorskā utt.) ka Latvijā vajagot komjauniešus – strādniekus. Solīja dzīvokļus, lielas algas un visas citas extras.

    Tam par godu uzbūvēja 48. prof. tehnisko arodskolu, lielas, plašas kopmītnes, jo dzīvokļus deva pamazām, to uzbūvēšanas gaitā.

    Š īs atbraukušās krievu sievietes bija bez ģimenēm un kompleksiem, un radās sauklis “ejam maukās uz Laumas kojām”. Gājiens bija visai riskants, jo šīm kojām bija iesauka “triperbārs”, tās kļuva par absolūti lielāko sifilisa izplatības perēkli Latvijā. Venēriskais dispansers Veidenbauma ielā vnm bija pārpildīts, tās mačkas vēl pa logiem hihinājās 😀 Ak jā tais laikos tak prezervatīvu nebija – pareizāk sakot bija, bet no riepu gumijas 😀

    Protams, ka šis kontingents tika apsēklots, un no tā arī izauga paaudze, ko tagad dēvē par urlām – cilvēki bez dzimtenes, kas meklē labāku dzīvi. Man tie kaut kur asociējas ar tiem, kas izvēlējušies palikt uz visiem laikiem Īrijā un citur. Bez tam, dabūjušas dzīvokli, šīs krievu dāmas izsauca no Krievijas visus savus radus, babuškas-ģeduškas. Ä€tri saprata, ka te labāk ar pārtiku, dzīve eiropeiska, arī klimats daudz patīkamāks nekā Krievijas -40.

    Tas bija tikai viens no scenārijiem. Vēl cits – Latvijā obligāto karadienestu izdienējušie palika uz dzīvi te vai iestājās virsdienestā, tāpēc te arī daudz visādu atvaļinātu militāristu.

    #246407
    zivs
    Participant

    Runājot par Sagačok sulām, man nez kāpēc liekas, ka tās ir ražotas Baltkrievijā, nevis Krievijā, bet tas nu tā …

    Stendera ziepes arī ir slikts piemērs salīdzināšanai, jo tās īsti nevar (manuprāt) pieskaitīt pie plaša patēriņa produktiem – tās ir vairāk kā ekskluzīvs produkts, nevis plaša patēriņa lētuči kā Palmolive, Safeguard un kādas tik vēl ziepes.

    samurajs wrote:

    NVS ražotās preces pērku labprāt (ja tik var dabūt) – tās ir daudz veselīgākas par Eiropā ražotajām, ar visādiem E konservantiem pārbāztajām.

    Arī man ir līdzīgi – NVS preces izvēlos pārsvarā tāpēc, ka tās ir daudz garšīgākas (varbūt arī kaut kādā mērā veselīgākas / ne tik ķīmiskas) kā dažas labas Lielās Eiropas preces.

    #246408
    Element
    Participant

    Samuraj, tavs staasts ir gandriiz identisks Taura kunga parakstam 😀

    Atlaushos piebilst, ka Samuraja kungs ir PSRS razojums, taapeec naakamaas paaudzes uzskati un veertiibas krasi atskiras(ies) no tavaam.

    #246409
    samurajs
    Participant

    Element: zini, jebkurā paaudzē pamatvērtības ir nemainīgas – katram, kurš grib strādāt, ir jābūt tiesības uz pārtikušu, cilvēka cienīgu dzīvi savā dzimtenē. Bet, ja valsts to nespēj nodrošināt, tad kaut kas ir jāmaina tās pārvaldē.

    Pats tak atrodies UK, vai ne? Tad jāprasa, kāpēc? 😀

    #246410
    WerNeo
    Participant

    samurajs. Grozīt tēmu var visādi. 🙂 Kaut ko nodrošināt bija pienākums padomju laikos. 🙂 Tagad katram pašam jāsitas par sevi.

    Par to, ka tauta brauc projām. Varbūt pat labi… Kas būtu, ja nebūtu kur aizbraukt un pelnīt? Noziedzības līmenis augtu nopietni.

    #246411
    samurajs
    Participant

    WerNeo: kas tur labs, ja tauta brauc projām? Saprastu, ja brauktu talantīgi programmētāji uz Redmondu pie Ballmera strādāt… Jo pie mums tādiem nav iespēju. Bet braukt, lai lasītu šitake sēnes vai apkopt viesnīcas par minimālo algu – tas ir ārprāts! Mjā, jo LV nav vispār nekāda darba…

    Tāpēc patreiz arī svarīgi attīstīt eksporta sakarus ar NVS, tas varētu dot iespaidīgu darbavietu pieaugumu. Krievijā Latvijas preces augstu kotējušās vēl padomijas laikos.

    #246412
    Loading
    Participant

    Ja reiz TUR ar minimālo algu var izdzīvot, uzturēt atlikušo ģimeni un vēl sagrābtos kredītus atmaksāt… Tad tiešām rodās iespaids, ka Latvijā kaut kas nav kārtībā.

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 86 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā