Problēma : 1/4 ekrāna!

Sākumlapa Forumi Software Windows Problēma : 1/4 ekrāna!

Tiek skatīts 7 ierakstu – 1 līdz 7 (no 7 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #155311
    BERILS
    Participant

    Dīvainas lietas notiek ar šādu datoru [ASUS EEE 1005 Ha]. Kapēc palaižot caur ubuntu var redzēt pilnu ekrānu , bet palaižot w7 es redzu tikai ceturtdaļu no visa ekrāna. t.i. augšējais kreisais stūris.

    Biosā arī rāda tikai ceturtdaļu , diezgan dīvaini.

    [Biosā nevar mainīt nekādus video iestatijumus , tikai CPU…. ]

    Rezolūcijas esmu mainijis , un vēl viskautko esmu mēģinājis , no win….

    Ubuntu rezolucija ir 1024×600 , bet w7 tādu nemaz nepiedāvā….

    Varbūt kāds ir saskāries ar šādu problēmu , un zin kā atrisināt 🙂 ?

    Paldies jau iepriekš….

    #278170
    m_janis
    Participant

    Nu ja jau arī BIOSs (vai tomēr post screen?) iz 1/4 – gribas domāt par beigtu VGA, tikai kāpēc Ubuntu bilde ir – hvz. W7 rezolūciju nepiedāvā tāpēc, ka neesi uzlicis VGA (un varbūt arī čipseta) draiveri.

    Khmm – bet tā ceturtdaļa ir daļa no bildes, vai visa bilde, bet samazināta ?

    #278171
    BERILS
    Participant

    nē tieši bios , kas tiek palaists nospiežot F2 šim datoram…

    Esmu uzlicis jaunākos draiverus.

    Rāda ceturtdaļu no bildes , nevis fullscreen tikai samazināts 😉

    Š ādi : https://www.bildites.lv/images/xuyrvfbtv6zp99vfkkae.jpg

    #278172
    BERILS
    Participant

    OK , tagad rodas cits jautājums : Kā var nomainīt Digtal flat panel rezolūciju ? Tā laikam būs šīs bēdas problēma. Jo Draveri šim panelim ir uzstādīti 1024×768 , un tapēc nerāda pilnu moni , jo vajag 1366x…

    Tomēr tante google šajā gadijumā nav tik atsaucīga :/

    #278173
    Andron MacBeton
    Participant

    Pirmo reizi instalēt vajag pamācīties, pēc tam pats pratīsi. Ar šo kompi:

    1kārt, ja jau Ubuntu iet, un Vista neiet, tad pamēģini secināt!

    2kārt, palasot tā modeļa speceni ir pilnīgi skaidrs, ka nekādas Vistas tur neder, un arī Ubuntu nē.

    3kārt, gadijumā nav XP licenze apakšā? Varu iedot savu instalu. Būs ātrs un labs. Ja nav, tad Xubuntu vai Lubuntu, vel foršāk būtu pliku debian ar LXDE, bet nu tur pēc tam daudzkas jāpiekonfigurē. Bet nu foruma “profesionāļi” gan jau palīdzēs, ja ne tad es 🙂

    P.S. Tiem, kas te tūlīt caurejosies, ka Linux fui un Win7 rockz, atgādinu velreiz, paskatieties speceni! Spēlēs spēlēt iesakiet uz tā ee-pc, vai AutoCADu lietot? #$^%$&% ar saviem pus$%^$@% #$&#^&

    #278174
    BERILS
    Participant

    Ir xp licenze , vienīgais tad man vajadzēs no cd uztaisīt bootable flešu , bet tā nav problēma 🙂 varbūt virtuāli vari norādīt kādu tevis ietektu win xp versiju ?

    Bet vai man xp uzlikšana izlabos ekrāna gļuku ?

    #278175
    Andron MacBeton
    Participant

    Domāju ka PAREIZA instalēšana nevis novērsīs bet NERADĪS gļukus. Uzmeklē mani skaipā, nosūtīšu instalu.

Tiek skatīts 7 ierakstu – 1 līdz 7 (no 7 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā