PROBLĒMA!!!!

Sākumlapa Forumi Hardware Pamatplates un CPU PROBLĒMA!!!!

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 35 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #239480
    m_janis
    Participant

    Ak, kāda nelokāma pārliecība 😀 . Neticēsi, bet – nereti gadās, ka nopērkot jaunu HDD, tam ir jau problēmas. Vai nu jau “kopš dzimšanas”, vai krāvējs konteineru nometis u.t.t.

    Kaut gan – var būt problēma arī sistēmā, atmiņā u.t.t. Kas redzams Event Viewerī?

    #239481
    Rihardsz
    Participant

    Š as pārbaudīšu, tiko sanāca uzinstelēt infrarekorderi, taču lielās instalācijas nesanāk!

    #239482
    NorKais
    Participant

    Rihardsz wrote:

    CIETAIS IR NESEN NOMAINĪTS TÄ€PĒC NEVAR BŠªT SABOJÄ€TS!!!


    Gadās arī ka no rūpnīcas atved bojātas partijas ar cietajiem diskiem, ta ka viss ir iespējams!!!

    #239483
    Rihardsz
    Participant
    #239484
    Nikkys
    Participant

    tikpat labi, ka uzinstalēta ir kāda drazu saturoša operētājsistēma vai softi.

    pārbaudīt vienkārši – iebūto no LINUX live cd un pastrādā kādu laiku, pieinstalē kaut ko šim, utt.

    palaid no hirens tooļiem HDD un kompja diagnostikas softus.

    eksistē arī jau kādu izveidoti windows live cd (tiesa, eksperimenta pēc, jo īsti korekti tas nav), bet vari taisīt savu.

    vispār pēc teorijas jau būtu, ka, ja iegādāts lietots dators = reinstalls. Neproti – nu tad piedod… Jo atceries, ka citiem šis ir maizes darbs, un diezvai interneta forumā lietvedei skaidrosi kā flīzēt, ieklāt laminātu vai atjaunot mājai nesošās konstrukcijas sienu.

    Beztam, pamācību par OS instalēšanu internetā netrūkst.

    #239485
    WerNeo
    Participant

    Nikkys. Nav jau žēl arī apmācīt un padalīties pieredzē… Bet kad redzams, ka cilvēks nav spējīgs pareizi saprast/izdarīt to, ko viņam uzrakstīsi… labāk ieteikt vērsties pie kāda, kas problēmu risinās klātienē. Protams, ka jārēķinās ar izdevumiem… Bet ja neesi spējīgs tikt galā… tad neesi.

    #239486
    azazul
    Participant

    NEz .. kas izdevīgāk:

  • – aiznest PC pie speca , kurš pa 20Ls sainstalē

  • – 2as dienas pis*ies un pēc tam nest pie speca.
  • Interesantākais ir tas, ka ja tev nedarbotos veļasmašīna, tad to tu jau sen būtu uz servisu aizrāvis.

    Bet “tas taāu ir dators, to visi māk sainstalēt” .. izrādās ka nemāk.

#239487
nevertell
Participant

Memtestu vari iziet ? HDD IR pārbaudīts ? LiveCD darbinās ilgāk par 10 minūtēm bez kerneļpanikas ? No usb būtotas OS vari pastrādāt ilgāk par 10 min ? Prime95 ir uzlikts uz 24h stress-testa ?

Vari mēģināt samainīt vietām kabeļus, spraust iekšā citā slotā, pamaini ramu, videokarti.

25/25/25/25 rams/māte/hdd/līkrocība

#239488
aoma
Participant

Man jau patīk šī ”speca” pārliecība par savu taisnību, ja kaut kas ne tā tiek ieteikts, kā šamējs iedomājies, tad tāpat nav vērts tālāk mocīties kaut ko ieklārēt 😀

Turpinot par analoģiju ar autoservisu – labi, ja negribas maksāt meistaram, ar veselo saprātu un zināmām iemaņām apveltīts cilvēks, pastudējot attiecīgo literatūru, ar daudz ko tiks galā, bet rezerves daļas, vajadzīgie instrumenti, tāpat eļļas un smērvielas jāpērk vien būs.

#239489
Nikkys
Participant

izolenei arī nav nevainas. paskaties iekš miljons.com… tur ir pāris bildes, kā autiņi salaboti. 😀

ja nopietni tad nē, es nelieku lielus procentus uz aparatūras bojājumu, kā vien uz kreisā win uzstellēto drazu, vīrusu, trojāņu un citu zooloģiskā dārza iemītnieku klātbūtni.

un nē, plika pārinstalēšana Tavam sata (?) diskam nemaksās pat 20ls, ja atradīsi kādu kaut vai paziņu, kas jēdz mazliet vairāk. Neņem ļaunā… 🙂

#239490
grisha
Participant

divinu shito. autors pat nespeej apskaidrot probleemu, bet ir jau smtiem risinaajumu.

TommyVercetti raksti tev ir ok, btet ja piedaavaa kaa pirmo risinaajumu kompja paarinstaleeshanu, tad man skaidrs.

Autor, ja nespeej neko paskaidrot, nes uz servisu. Savaadi ziileeshana kafijas biezumos. Nesaprotu kaa kaads te kaut ko speej ietiekt.

#239491
migors
Participant

Man bija līdzīga problēma vecajam laptopam, visu laiku virsū bija win 7 tad sīkais draugam to piedirsa un es visu nonesu un mēģināju instalēt atkal un nekā, pie instalācijas saka ka nevar atrast driverus, tieši tāpat kā raksta autoram. Tad paņēmu xp un viss smuki uzlikās, un jau pus gadu normāli strādā. Nebija laiks meklēt iemeslu, vienkārīs pamēģini citu operatīvo.

pamēģini uzinstalē ubuntu, paskaties vai strādās. Notestē diskus ar kādu progu.

Bet operatīvo ir jāpārliek obligāti, es nekad mūžā nelietotu svešu datoru to nepārinstalējot par jaunu. Kā man viens čomiņš teica ka brenda datoriem ir slēptās sistēmas particijas kur glabā driverus, izdzēšost to var gadīties ka neiet. Bet es neko tādu nekad neesmu darijis.

Vienkārīs format un no jauna, un pofig

#239492
buipisLV
Participant

grisha wrote:

TommyVercetti raksti tev ir ok, btet ja piedaavaa kaa pirmo risinaajumu kompja paarinstaleeshanu, tad man skaidrs.

Grisha, es biju izbrīnīts ka viņ š nav pārinstalējis datoru pēc nopirkšanas, jo sazinkas tur uzinstalēts(iespējams, dators ir vīrusu perēklis, dēļ kura arī ir problēmas). Protams ka iedomājos ka var būt arī hardwariska problēma, bet to neminēju, jo nebija zināms, vai autors ir vai nav izdarījis pirmo lietu, kas jādara kad nopērk lietotu datoru. 🙂

#239493
usins
Participant

Nekad nepērc lietotu datoru!

Un ja tomēr pērc, pasauc līdzi zinošu cilvēku un palūdz atļauju patestēt 5h, jo tad tokenā varēs palaist normālus hdd, ram, mātesplates, cpu utt. testus, kuri parādīs vai vērts ieguldīt naudu datorā, un gan jau atradīsies 5ls vai pāris aliņi datorspeciālistam!

Š oreiz iesaku vnk aiznest pie normāla meistara un pieprasīt normālu defektācijas lapu ks un kā, nevis vnk- Jums tas un tas neiet, tik un tik un salabosim. Tad labāk pērc normālu jaunu ekonom klases datoru!

#239494
Nikkys
Participant

@grisha – Tu pats iepērkot lietotu datoru to nepārinstalē? o_O

nerunāsim jau par visa satura legālumu un tā pārbaudi, bet kaut vai par to drazu, kura tur var būt.

kā arī – programmas gan parasti izvēlas pircējs, ne pārdevējs, tāpēc uzreiz pēc tāda pirkšanas – full format (arī HDD kļūdas pamanīsi).

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 35 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā