Problēma :/

Sākumlapa Forumi Hardware Pamatplates un CPU Problēma :/

Tiek skatīts 6 ierakstu – 21 līdz 26 (no 26 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #240445
    root
    Participant

    Deoo wrote:

    Aldis wrote:

    Achtung!! Gadījumā nēesi aizmirsis piemest CPU kūleri klāt??? FAN4 = 0… 😮 tā man šķiet nevajadzeja būt.


    Es pats par to brīnos ka CPU t vēl aizprojām ir augsta, bet īstenībā dators jau ir vecs un noklpojis savu


    Man arī viens kompis ir vecs un nokalpojis savu, bet darbojas gandrīz 24/7 ar overclock + 500Mhz CPU. So? Tev kaut kas nav kārtībā ar dzesi. Un tas arī viss. Nofočē keisu no iekšpuses. Trokšņo kompis?

    #240446
    Aldis
    Participant

    Es pat ne par to, vecumu vai ko tur. Tev iepriekšējā skrīnā tie kūleri baigi skrēja, otrkārt bij FAN4.

    Tagad tā FAN4 nav… so.. ko Tu esi novienojis, vai nēesi pievienojis?

    TavaMaate +++… man līdzīgas kastes, atliek ieslēgt, un viņas iet bez problēmām, viena smieklīga kārba – PII with MMX. XP var ielikt, ieslēdz, un strādā – klusi, un priekš tādas rakstāmmašīnas pietiekami stabili 🙂

    #240447
    Deoo
    Participant

    Aldis wrote:

    Es pat ne par to, vecumu vai ko tur. Tev iepriekšējā skrīnā tie kūleri baigi skrēja, otrkārt bij FAN4.

    Tagad tā FAN4 nav… so.. ko Tu esi novienojis, vai nēesi pievienojis?

    TavaMaate +++… man līdzīgas kastes, atliek ieslēgt, un viņas iet bez problēmām, viena smieklīga kārba – PII with MMX. XP var ielikt, ieslēdz, un strādā – klusi, un priekš tādas rakstāmmašīnas pietiekami stabili 🙂


    Es biju sākumā pielicis vienu kūleri no old school kastes, domāju ka līdzēs bet tas temperatūras kā stāvēja tā stāvēja

    #240448
    root
    Participant

    vairāk jāskatās KÄ€ tu pieliec, ne KO tu pieliec. Šªdens dzese aizbāsta aiz dvdškas ar neko daudz nedos.

    #240449
    Deoo
    Participant

    a nevarētu būt tā, ka mātes plate jau iet viņsaulē ? un tāpēc arī CPU t ir liela + kad es klausos kādus audio failus un extraktoju failus vai spēleēju spēles man raustās brutāli skaņa

    #240450
    Aldis
    Participant

    Varētu būt arī mātesplate. Bet vislielāko uzsvaru lieku uz ventilāciju [jau kuro reizi], vēl pie skaņas raustīšanās var būt vainīgs lēns, vai vecs cietnis.

    Izskatās ka tālāk nekomentēšu, jo tas viss sāk palikt ārpus manas saprašanas robežām (vnk. nēesmu diezko labs zīlnieks). Kā neredzēšu visu kas Tev tur ir, un kā Tev tur ir. Nemāku spriest par to ko lāgā tur darīt. 🙂

Tiek skatīts 6 ierakstu – 21 līdz 26 (no 26 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā