Problēma ar atvērtā koda izmantošanu – openWYSIWYG 1.01

Sākumlapa Forumi Mājas lapu izstrāde Web veidošana un problēmas Problēma ar atvērtā koda izmantošanu – openWYSIWYG 1.01

Tiek skatīts 5 ierakstu – 1 līdz 5 (no 5 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #148809
    normis_161
    Participant

    Video esmu parādījis, kas ir par problēmu. Nesaprotu to, kāpēc VertigoServ nesaprot to, ka tur ir bildes. Varbūt man kaut kur trūkst kāds ķeksis, un ja jā, tad lūdzu varat pateikt, kur?

    Aplūkot var šajā linkā ,bet lejuplādēt šeit.

    #199651
    deivs001
    Participant

    Tātad vienkārš jautājums tavos pilngadības gados – Vai bildes atrašanās vietas ir pareizas?

    #199652
    normis_161
    Participant

    Es jau tajā piemērā neko nemainīju. Kā redzams pirmajā gadījumā viņš parādīja bildes, bet otrajā nē. Ja bilžu atrašanās vieta nebūtu pareiza norādītā, tad jau pirmajā gadījumā arī nevajadzētu radīt bildes, vai tad ne? Bet tā kā viņš pirmajā gadījumā rāda bildes, tad, manuprāt, tur nav tā vaina.

    #199653
    azazul
    Participant

    Ja tavuprāt piedāvātas atbildes nav svarīgas, tad manuprāt, tu varēji vispār postu netaisīt.

    Uzliec firebug un apskaties kur bildes tiek meklētas un vai tās tiek atrastas, nevis ignorē vatbildi, tikai tāpēc ka tev šķiet ka tā nav pareiza … pzdc.

    #199654
    normis_161
    Participant

    Ja es būtu ignorējis, tad es nebūtu neko pamatojis, kāpēc man tā šķiet…, kā arī tika piedāvāta viena atbilde nevis vairākas, kuras es “it kā” būtu ignorējis….

    p.s. Skaidrs, nebija ienācis prātā pārbaudīt ar firebug.

Tiek skatīts 5 ierakstu – 1 līdz 5 (no 5 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā