Problēma ar automātisko startx iekš slackware

Sākumlapa Forumi Software Linux/BSD Problēma ar automātisko startx iekš slackware

Tiek skatīts 7 ierakstu – 1 līdz 7 (no 7 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #149524
    SikeR
    Participant

    Tātad, gāju uz /etc/inittab un nomainiju id:3:initdefault: uz id:4:initdefault:. Viss itkā būtu kārtībā, slēdzas iekšā ar grafisko vidi utt., bet es dabūjū šādu kļūdu un man neiet skaņa.

    [img]https://bildites.lv/images/8ayhevvht25j6kcrrqyb.png[/img]

    Nosākuma neticēju ka tas varētu būt dēļ tā, tad defaultinit uzliku uz 3 un viss gāja, skaņa arī.

    #211059
    sir_irius
    Participant

    Un kur problēma?

    #211060
    SikeR
    Participant

    Audio ierīce nestrādā un skaņa neskan, vai kkā tā, mani diži neuztrauc kāpēc, bet vairāk gribētos zināt, kāpēc viņa tieši uz init 4 neskan, bet uz 3 skan un kā uztaisīt lai uz 4 arī skanētu.

    #211061
    SikeR
    Participant

    Izpildu kodu telinit 3 un skaņa atkal strādā, bet es nespēju izprast, ar ko tik ļoti atšķiras init 3, no init 4, ja neskaita to, ka 4 automātiski ieslēdzās ar grafisko vidi.

    #211062
    samurajs
    Participant

    A tu apskaties šite, kas tas init ir par zwēru, un kā viņu dīdīt:

    https://en.wikipedia.org/wiki/Init

    #211063
    drono
    Participant

    Attiecīgo lietotāju vajag pievienot “audio” lietotāju grupai.

    Ar root lietotāju taču viss ir kārtībā, vai ne?

    #211064
    SikeR
    Participant

    Uh, liels paldies, dziesmiņas skan 🙂

    Bet ja jau tu mani ievedi grupu lauciņā, tad es nevarēju ievērot vēl daudzās un interesantās grupas, kur neielikt ķeksīšus, bet takā mana izpratne šim ir pielīdzināma nullei, es saliku visus tos pašus ķekšus, kas bija root jūzerim, nepieliku tikai root un pieliku vēl dažus, piemēram, apache, mysql, pop, mail, games, varbūt ir vēl kādi specifiski ķekši, kurus vajadzēja atstāt tikai root jūzerim un parastajam ar steigu jāgriež nost? Varbūt ir arī tādi ķekši, kuri tīri labi iederas parastam jūzerim, bet root’am vienkārši nav vajadzīgi, varbūt arī root’am kkas trūkst, ja nav grūti, vai kāds nevarētu par šiem ķekšiem aprakstīt?

    P.S. Liels paldies par to, ka atkal skan dziesmiņas, bet īsti nesapratu to, kāpēc viņas iepriekš init 3 arī skanēja.

Tiek skatīts 7 ierakstu – 1 līdz 7 (no 7 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā