problēma ar bootošanu

Sākumlapa Forumi Software Windows problēma ar bootošanu

Tiek skatīts 8 ierakstu – 1 līdz 8 (no 8 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #148228
    decis
    Participant

    Nopirku jaunu pc un veco novārtā nometu, izdomāju ka vecajam pc vajadzētu parinstelēt windows`u… lejuplādeju netā win xp 32bit, biosā uztādīju first boot device – cd room ieliku windi un restartēju. Pēc restarta viņš prasīja press any key.. es spiežu enter, nekas nenotiek pajiet 5sec un viņs iestartējas vecajā režimā.. restartēju velreizs un prasa press any key spiežu visas pogas un reakcijas nekādas, paiet 5sec un turpina ierastajā režima (vecajā xp)…

    Varētu lūdzu kāds man paskaidrot kapēc viņš neļauj viņu uzinstelēt… (vecais windows xp ir 2gadus vecs, iespējams tam ir vīrus kkāds, kas neļauj uzinstelēt or some shit..)

    #191971
    krisis32
    Participant

    tu pareizi diska ieliki to win xp 32 bit ?

    Man bija kas lidzigs! Problema bija – Nepareizi ieliku diska!

    #191972
    samurajs
    Participant

    Skaidra lieta. Tu esi ierakstījis Windu kā parastu datu disku, bet vajag bootable (ar uzsākšanos jeb kā diska atlējumu/image).

    #191973
    decis
    Participant

    nu itkā es viņu rakstīju kā burn image 😉 nu okey ierakstīšu pa jaunu!

    #191974
    drono
    Participant

    Varbūt tev ir kāds pavecāks PC un USB tastatūra pieslēgta? Tad varētu būt tā, ka tastatūra sāk darboties tikai, kad ielādējas Windows.

    Bet ja BIOSā tiki, tad jau tas laikam atkrīt. :duno:

    #191975
    decis
    Participant

    Nu pc ir vecs 4gadus (p4 3.1Ghz,Abit IS7-E2G/E2 (5pci,1 agp, ddr2) nu jā tastatūra ir pie usb..

    #191976
    decis
    Participant

    viss kārtībā tagad, pārakstīju disku un tagad aizgāja..

    #191977
    deivs001
    Participant

    Problēma atrisināta, tēma slēgta.

Tiek skatīts 8 ierakstu – 1 līdz 8 (no 8 kopumā)
  • Tēma ‘problēma ar bootošanu’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā