Problēma ar (D:) Local Disk

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais Problēma ar (D:) Local Disk

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 25 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #154057
    kassells
    Participant

    Man ir HDD sadalīts 2 vietējos diskos(Local Disk) – (C: ) Local Disk un (>:( ) Local disk.

    Problēma.

    Kad atveru (>:( ) Local Disk man viņš uz ap mēram 5 sekundēm uzkaras, pēc tam aiziet. Un tā katru reizi, kad atrodos tajā diskā! Pa citām tā diska mapē rakājoties nekas nekaras, bet uz galveno, respektīvi atverot local disk kur parādās visas mapes man uzkaras. Sīkāk lienot pa tā diska mapītēm viss ok.

    Uz (C: ) Local disk problēmu nav.

    (>:( ) Local Disk pārbaudīju no erroriem. Erroru nav.

    Antivīrus man nav. 😀

    Mošk man kāds zvērs iemitinājies?

    #269531
    aoma
    Participant

    Vienmēr šis tā frīzo, jeb tikai tad, ja nav kādu brīdi kustināts?

    Ja 2. variants, tad barošanas opcijās atslēdz iespēju apturēt cietos diskus.

    Edit: neieskatījos, ka tikai viens cietais, tad jau visdrīzāk kāds kaitēklis, līki video kodeki parasti izraisa explorer krašu jau pēc mapes atvēršanas.

    To var viegli novērst atķeksējos nost vai vispār aizvācot thumbnail preview.

    #269532
    Creep
    Participant

    Aoma, varbūt kļūdos, bet tā opcija taču attiecās uz disku kopumā, nevis partīciju, vai ne tā? Tākā tā partīcija ir uz viena un tā paša diska ar sistēmas partīciju, tad kustināts jau tas disks tiek nepārtraukti…

    #269533
    shb-
    Participant
    #269534
    kassells
    Participant

    Kas pa sūdiem?

    Man visu laiku pie Start – All Programms – Accessories – System Tools bija Disk Cleanup, bet tagad vairs nav:

    [img]https://www.bildites.lv/images/5nnvosh0zq5y407s7fi4.jpg[/img]

    Kur tas varēja izgaist? 😀

    #269535
    Nikkys
    Participant

    start – run – cleanmgr – enter

    un par tēmu pēc virsraksta – pārkopē svarīgus failus citur, liec hiren’s boot cd, izvēlies ražotāja tooli un testē.

    Bojājums var būt cik fizisks, tik loģisks (neesi pateicis, kas uz šīs partīcijas ir, varbūt milzīgi faili, daudz, un bez mapēm?) 😀

    Edit: viss skaidrs, šitas kadrs zināms. Cerams, kas ir IT esi uzzinājis…

    #269536
    kassells
    Participant

    Quote:

    start – run – cleanmgr – enter

    Izlec errors, kad tādu neatrod.

    #269537
    niki
    Participant

    Pamēģini šādi…..

    Code:

    start – run – cleanmgr.exe – enter

    Vai šādi…

    Code:

    Start – Programs – Accessories – System Tools – Disk Cleanup.

    Informācijai.. –> How to Automate the Disk Cleanup Tool in Windows XP

    #269538
    Nikkys
    Participant

    Kā betons teica – reinstals!

    Un, ne jau autora rokām. Joprojām neesmu sapratis, ko Tu no tā mistiskā “IT” apzīmējuma gribēji 😀

    Un vēl – kam Tev to cleanup? Š…em ccleaner un dzēs nost (pēc noklusētajiem settiem, neko sliktu, visticamāk, neizdarīsi).

    Labi, ka screen’u ieliki…. starp citu… tikai tā bija saprotams, ka runa ir par xp….

    #269539
    niki
    Participant

    Hmmm… Spybot-S&D ir tāda lieta, kas dara ko līdzīgu 🙂 –> Spybot System internals

    Quote:

    The Spybot system internal scan is similar to a Registry Cleaner and looks for invalid entries or paths.

    #269540
    grisha
    Participant

    Jaa, Betons mums visgudraakais! KAa kas, taa paarinstaleejam kasti… .

    Kaa jau tika mineets, paarbaudi cietni uz ljuudaam ar normaaliem softiem, nevis windows chdisk. Velk uz viirusainu sisteemu, paarinstaleeshana neko nedos, ja viirusi ir ieperinaajushies arii D diskaa. Tik pat aatri shie buus atpakalj.

    #269541
    niki
    Participant

    Lai pamēģina skenēt ar Spybot-S&D 🙂 Man ir antiviruss un tā proga un lieliski iet kopā 🙂

    Tikai mājāk pareizi un kārtīgi salikt visu kā vajag, ja nesaliek, tad lielas problēmas var būt.

    Spybot-S&D ir programma, kas pc meklē spiegu programmas un problēmas…

    Programma arī dara daudz ko citu.. 😉

    P.S.

    Runājot par macbeton…

    Nedomāju, ka 12 gaus jauns zēns var kaut ko sajēgt no IT, tā ir tikai tāda izrādīšanās vispārējā ziņā, izlasa kaut ko internetā un uzreiz zin, kas un kā, neticās, ka kaut ko jēdz no CMS, tādas ir manas domas.

    #269542
    Nikkys
    Participant

    Svarīgos datus citur, un nočekot uz vīrusiem ar jebko atjauninātu.

    Sistēmu pārisntalēt, visu nojaucot un sataisot partīcijas no jauna.

    Manas aizdomas gan ir tieši par softisko pusi vairāk, lai arī ieteicu HBCD, jo nekad nevar zināt neko.

    Un, kas par modi, ikdienā sēdēt uz administrator konta ar XP vai ko vecāku? 😉

    #269543
    kassells
    Participant

    Es mēģināšu kaut ko notestēt! tad redzēs kā būs!

    #269544
    kassells
    Participant
    #269545
    Nikkys
    Participant

    Turpinām – Dr.Web live CD uz vīrusiem.

    #269546
    kassells
    Participant

    Tas ir jāraksta diskā, kā ISO fails?

    #269547
    Anonīms
    Neaktīvs

    ha

    tu explorerī darbini?

    start -> run -> cmd

    raksti:

    >:(

    dir

    skaties, kas par folderiem. Ieej kādā (piem lalamape):

    cd lalamape

    dir

    skaties, vai faili ir. Ja smuki iet direktorijās un tikpat smuki listo visu, tad sūti nafig savu eksploreri, izravē visu kaitīgo ar Combofix un būs laime.

    Ja failu nav, nekas nelistojas un nekādos folderos nevar ieiet, tad būs failsistēmas problēma. Tad pildi chkdsk D

    #269548
    Anonīms
    Neaktīvs

    un shb- versija arī ir ļoti OK.

    ja faili listojas, tad der izpildīt regsvr32 /u shmedia.dll

    Nebūs vairs preview`i explorer`a sānos, toties būs stabilāk, kad filmai vindoze neatpazīs kodeku 🙂

    #269549
    kassells
    Participant

    Faili ir, direktorjās iet smuki un tik pat smuki visu listo.

    Kapē nafig exporeris jāsūta?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 25 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā