Problēma ar datora darbību.

Sākumlapa Forumi Software Windows Problēma ar datora darbību.

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 31 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #232558
    rajah
    Participant

    TavaMaate wrote:

    Mazāk velc kreiso malvāri no torentiem un DC, tad nebūs jāuzdod stulbi jautājumi. 🙂 Malwarebytes pirms atvēršanas un pēc instalācijas quickscan, ja softs ir nezināmas izcelsmes. Un tagad KONKRĒTI atbildi, cik daudz user-brutalis ir tik gudri lai zinātu kā palaist softu ar acred, un cik daudz user-brutalis vispār kaut ko ikdienā aiz nav ko darīt instalē.

    Tāpēc jau tas ir limitēts lietotāja konts, lai limitētu negudra iespēju sajāt kompi… Vismaz manā interpretācijā. P.S mēs visi jau sen zinām, kā end userim liegt šo alternate credentials prieciņu.


    tu man nemāci ko man vilkt ko nē, es tev prasīju konkrētu (!!!) atbildi uz manu jautājumu – kas notiek, ja…

    TavaMaate wrote:

    Malwarebytes pirms atvēršanas un pēc instalācijas quickscan, ja softs ir nezināmas izcelsmes. Un tagad KONKRĒTI atbildi, cik daudz user-brutalis ir tik gudri lai zinātu kā palaist softu ar acred, un cik daudz user-brutalis vispār kaut ko ikdienā aiz nav ko darīt instalē.


    nu un tagad atbildi uz otro jautājumu – cik ir tie tavi user-brutalis, kas vispār pazīst Antimalware Malwarebytes, lai zinātu kur to dabūt un mācētu to izmantot? man to vari nestāstīt, kur to dabūt, jo savulaik es tai programmai biju uztaisījis latviskojumu.

    #232559
    root
    Participant

    Nu ko auro, dabūji savu atbildi.

    Wow, tu proti latviešu valodu? Cik iespaidīgi. Lūk tev jaunumi – neesi vienīgais. 🙂 +1 protams par staipīgo krānu…

    Atbildēšu ar pretjautājumu – cik parastu useru vispār kaut ko instalē? Nu neskaitot pašpuikas, kam tīk ik pa laikam piedrazot kompi ar kādu blingu, amatierus “datorspecus” un citus monstrus? Superspecam tavos gados jau nu vajadzētu zināt, ka parastām mājsaimniecēm ij prātā nenāk kaut ko instalēt, a tiem kam ienāk, zinās (protams, pēc pāris aplauzieniem) arī kur malwarebytes dabūt, zinās, kas ir vīruss, kas ir antivīruss un kā to lietot. Nezinās? Pats vainīgs, ja būs gana gudrs- atradīs kādu, kas zinās, ne- nu ne, nu un?

    #232560
    drunk_lizard
    Participant

    твою мать, piegriezies jau…

    saaksim ar to, ka parastaam maajsaimnieceem ir indigo atvases, kuras nu dara ko speej. vieglaakajaa gadiijumaa taadaam maajsaimnieceem ir vismaz cjetri toolbaari, ap 3-4 spywareem, standarta viirusu komplekts un visam kaa kronis pa virsu nevariigs, nelegaals NOD, mhhh

    smagaakajos gadiijumos ir ne tikai nod, bet arii kasjmarskis, avg un avira vienlaiciigi… pie kam veel aizdirsts ar driverdetectiveem un tam liidziigiem meesliem. 99% sjaadu maajsaimniecju startup logs prasa 5-6 skrolleejumus.

    tu vareetu beidzot pakluseet, jo ir pilniigi skaidrs, ka datorus tu neesi iipasji daudz redzeejis. nespriediisju par tavaam kodera prasmeem, nevareesju noveerteet (nu redzi, taas ir praktiski nenoveerteejamas), tomeer pieziimeesju, ka manaa diezgan ilgajaa praksee sastaptie koderi LJOTI VAAJI paarzina datorsisteemu kaa taadu. ir taads pieredzeets….

    #232561
    root
    Participant

    Da labi, ķirzak. Runa te nav par atvasēm, bet useru kā tādu. Par atvasēm ir cits stāsts. Š…emsim par piemēru kā end-useri TavasMātes māti, kuras zināšanas aprobežojas ar draugiem elvē un vēl pāris lapām, Icewheasel ikonu uz desktopa un beigta balle. Nulle problēmu, nekad neko nav pat gribējusi instalēt (drīzāk aizvākt, neko vairāk par browseri viņai nevajag).

    Eto tu laikam esi maz kastes redzējis, becouse normāli end-useri, kas datoru lieto, ne izjāj 3 acīs kompi labot nenes. Tas viņiem vienkārši nav vajadzīgs. A tādi ar atvasēm, mājdzivniekiem vai nu ko tur vēl, nu mkei, tad vajadzētu bišķ ierobežot piekļuvi arī atvasēm, jo mēs jau redzam rezultātus – Firefoxis, mopšelis, vēl te kkādi bija.

    Es atšķirībā no tavas viedās esības, ne tikai ar remontiem darbojos, bet arī ar upgrade, redzu arī tādas kastes, kurām os pusē viss ir vislabākajā kārtībā, nu izņemot to, ka cietie diski piebāzti pilni ar bildēm un mājas video, kkādiem dokumentiem, skolas drazām un citu šitu. Nebrīnies, bet arī manā draugu lokā ir daudz indivīdu, kuriem kompji drīzāk novecos morāli tik pat cik TavaVecmāmiņa, ne kautkas notiks ar OS.

    Un tagad pasaki, ka es nepareizi saku… Peace.

    #232562
    usver
    Participant

    drunk_lizard wrote:

    ..tomeer pieziimeesju, ka manaa diezgan ilgajaa praksee sastaptie koderi LJOTI VAAJI paarzina datorsisteemu kaa taadu. ir taads pieredzeets….


    ja nemaldos, Tu kaut kad strādāji pie darbgaldiem vai citām lielām hārdvāriskām lietām. tur pabijušie koderi arī vāji pārzina to, ar ko strādā? un ar kādiem koderiem tad ir nācies darboties?

    #232563
    rajah
    Participant

    TavaMaate wrote:

    Nu ko auro, dabūji savu atbildi.


    ne sūda tu man neesi atbildējis, tāpēc ka pareizo atbildi vispār nezini, ja būtu zinājis tad nebūtu pārgudri muldējis.

    jo spēj tikai pateikt

    Quote:

    Atbildēšu ar pretjautājumu

    Quote:

    cik parastu useru vispār kaut ko instalē?


    instalē vai pārinstalē?

    par pārinstalēšanu nebija man jautājums, jo runa bija par inficētas programmas palaišanu jau esošā sistēmā

    instalē? oi cik daudz, par sīkās mērģeles stellē nezin ko, moš tu tikai uz savas kastes ikai aprobežojies ar gribu.elvē un draugiem.elvē un stāsti visiem ka limited user ir super drošs.

    #232564
    daGrevis
    Participant

    Cik es zinu, tad “prosti user’i” ir tie, kas visvairāk visu instalē, t.i. sapi*! 😀

    #232565
    Stat1CX
    Participant

    daGrevis wrote:

    Cik es zinu, tad “prosti user’i” ir tie, kas visvairāk visu instalē, t.i. sapi*! 😀


    +1

    #232566
    Z1p
    Participant

    Cmon, nomierinaties. Admin, slēdz šo Topic’u. Es esmu atklājis problēmu. Ejat tak un realitātē noskaidrojiet savas darīšanas. Tad jau redzēs kurš ir gudrākais dirsējs!

    Peace.

    #232567
    Aldis
    Participant

    drunk_lizard wrote:


    saaksim ar to, ka parastaam maajsaimnieceem ir indigo atvases, kuras nu dara ko speej. vieglaakajaa gadiijumaa taadaam maajsaimnieceem ir vismaz cjetri toolbaari, ap 3-4 spywareem, standarta viirusu komplekts un visam kaa kronis pa virsu nevariigs, nelegaals NOD, mhhh

    smagaakajos gadiijumos ir ne tikai nod, bet arii kasjmarskis, avg un avira vienlaiciigi… pie kam veel aizdirsts ar driverdetectiveem un tam liidziigiem meesliem. 99% sjaadu maajsaimniecju startup logs prasa 5-6 skrolleejumus.

    Pilnīga taisnība. Nevaru nepiekrist. Startupos toč [msconfigā] ir ko skrollēt un nesaprast.

    #232568
    Jaunzems
    Participant

    drunk_lizard wrote:


    smagaakajos gadiijumos ir ne tikai nod, bet arii kasjmarskis, avg un avira vienlaiciigi…


    ROFLMAO! dienas humora deva 🙂

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 31 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā