Problēma ar gudru vīrusu

Sākumlapa Forumi Software Antivīrusi un FireWall Problēma ar gudru vīrusu

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 13 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #147549
    krisis111
    Participant

    Man tāda problēma ar vīrusu, nekādi nevaru izdabūt ārā no pc.

    Man bija pārād daudz vīrusi domāju nods vairs nekam neder.

    Aizgaju nopirku Kaspersky antivirus 09.

    Saku instalet ieinstaleju prasa kodu ievadu un nevar savienoties ar serveri.

    Tad sapratu ka man neiet var teikt visas antivirusu, lapas kur aprakstiti vīrusi, izmēģināju kasp, norton ,mcafe tatad daudzas arī neupdeitojas. Ir noslēgti daudzi serveri, adreses lai nepiekļūstu klāt ari cureit lapa bet paprasiju draugam lai novel. safemod tapatas ari noskaneju visu pc kko atrada, bet ne isto tikunta nevar savienoties…. Kāds var ieteikt kādu programmu lai izdabūtu tu sūdu ārā? Kādu antivirusu kur nevajag updeitot ka cureit, vai kādu nezināmu, vai labu(var jau gadities ka tieši tas strādas lai izdzestu shitu), vai ari kādam kas tāds ir bijis un kā ticis galā.

    P.S. Ja vajag kautko vairāk uzinat par vīrusu prasat.

    #185600
    deivs001
    Participant

    Domāju, ka ar https://notepad.lv/dr-web-livecd-t2505.html apskatīto vīrusu nīdēju izdosies tikt galā ar nejauko radījumu.

    #185601
    samurajs
    Participant

    Baigi aktīvs rupucis trāpījies 🙂 Vēl var mēģināt atjaunot pēc skenēšanas Sys Restore uz punktu, kad viss vēl gāja normāli. Tad vēl ar Hirens Boot CD arī var mēģināt skenēt, tur 2 antivīrusi iekšā.

    #185602
    krisis111
    Participant

    nu tur bija rakstīts vīrusu skaneris savienojas ar Dr.Web bāzes serveri un pārbauda šaubīgos failus bet pameģināsu.

    kurā režīmā man vajadzētu mēģināt 1,2,3,4?

    1. Dr.Web LiveCD – palaiž vīrusu skenera grafisko vidi

    2. Dr.Web LiveCD (safe mode) – komandrindas (konsoles) režīms ekspertiem

    3. Dr.Web LiveCD (safe mode, no ACPI) – tas pats, bet ar atslēgtu ACPI

    4. Local HDD – startējas HDD

    EDIT: vari ielikt yy.lv? viņš neļava nolādēt bet var mēģināt varbūt serverim pievienosies.

    #185603
    deivs001
    Participant

    Jāizvēlas tev pirmais variants.

    Vēl pamēģini samuraja variantu, tikmēr uzmetīšu uz yy.lv

    #185604
    krisis111
    Participant

    Baigi aktīvs rupucis trāpījies : jap sabeidzis ari system restore, rāda tikai vienu datumu kurš ir un taja nav neviena punkta, pac ari nevar uztaisit.

    njaa tas hiren izskatas baigi laps… daudzos gadiijumos varetu noderēt… ;]

    skrieshu uz veikalu tulit pec diskiem 😀

    #185605
    deivs001
    Participant

    Quote:

    Š is fails pārsniedz 60 Mb

    Lai iegūtu pieeju šī faila lejupielādes sadaļai:

    Nosūtiet sms isziņu ar tekstu YY uz tālruņiem:

    LMT – 1827

    TELE2 – 1827

    BITE – 1827

    isziņas maksa Ls 0,35(PVN iekļauts).

    Saņemto paroli ierakstiet zemāk esošajā lauciņā.

    https://yy.lv/download.php?f=184934

    Jā, abi ir bootable.

    vēlviena vieta, kur vari lejupielādēt: https://www.comss.ru/download/drweb+livecd.html

    #185606
    krisis111
    Participant

    labi pamēģināsu ar to hirenu pa4akareties ja neko nedos tad ladēšu no yy 😉

    EDIT: ar kuriem tuļiem man mēģināt skanēt? ja ar mcafe(ja tur tads bija) vinju nevajadzes updeitot lai viņš kko ķeru visp? vai vnk vienoties ar serveri? ja jā baidos ka viņš nevienosies ar serveri…

    EDIT: es palaidu paņēmu antivirus tools, mcafe,visus, skanet visu disku un pardevet. tad izvelejos diskus visus mēģināju un man viņš kādu 5 sec laika parāda nu pie 2 diskiem to viena bilde pie 2 otra bilde. es kko netā daru lai sāktu skanēt?

    https://yy.lv/download.php?f=184973

    #185607
    grisha
    Participant

    Kaapeec vinjsh jaasuuta kaut kur apdeitoties?

    Kasperskim taapat novilki Trail versiju.

    Klienta datoriem vispaar netu neraadu. Ad-Aware, Spybot, AVG u.t.t. updeiti tiek novilkti uz citas kastes no vinju maajas lapas nevis caur programmu. Sakopeejam instalaacijas, apgeitus ziimulii un aarsteejam slimo kasti. Slimajai kastei NEDRIIGTS buut buut pieejams tiikls, silti ieteicams skaneet kasti ieksh safe mode. Asoba gudrajiem iesaku arii izraut tiikla vadu. Vienkaarshi vinji taas maitas atrod, bet iznicinaat nespeej, jo shiis ir aktiivas. Nav tiikla, nav aktiivas.

    Taa apmeeram.

    #185608
    Mr.Death
    Participant

    Ja vari iebūtoties windowsā pamēģini komplektu Avira Antivir + Malwarebytes Antimalware. Vienmēr vismaz man ir līdzējis, ceru ka līdzēs arī tavā gadījumā. 🙂

    #185609
    azazul
    Participant

    Kas tas par debīlismu ar ko jūs te nodarbojaties ?

    Protams ka eksistē vīrusi, kas ir dugrāki par tavu AV. Tāpēc jau (varbūt) tev ir smadzenes.

    Neesmu redzējis vīrusu, kuru nevarētu iztīrīt ar HijackThis un ComboFix un rokdarbiem.

    Un vispār. Kā ir iespējams inficēt datoru tados apjomos ?

    Kas tu esi tik pat aprobežots IT sfērā, kā sekretāres, ka lieto admin-jūzeri ikdienā ?!?

    #185610
    samurajs
    Participant

    azazul: Combofix? Patiešām ir tik labs, esi mēģinājis? Netā baigi pretrunīgas atsauksmes par šito…

    #185611
    azazul
    Participant

    ComboFix ir lietojams specifiskos gadījumos, iepriekš izveidojot backup’us un saprotot savas rīcības sekas. Gan CF, gan HijackThis nav domāti jūzeriem, kuri pat nerubī admin/limited user dalījuma jēgu.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 13 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā