Problēma ar portatīvā netu

Sākumlapa Forumi Software Internets, P2P un Serveru programmatūra Problēma ar portatīvā netu

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #154745
    Anonīms
    Neaktīvs

    Sveiki!

    Neliela problēma ir ar manu portatīvo kurš nevēlas lietot manu mājas netu.

    Vakar izdomāju piemest pie vada portatīvo, pieslēdzot vispār nesavienojas saka ka nets nēesot pieejams.. Bet kojās pie vada viss darbojas… Ceru uz jūsu palīdzību.

    Lūdzu maza bildīte ieskatam.

    [img]https://www.bildites.lv/images/bkdj9hvxuo7iltsqrxqa_thumb.png[/img]

    #274504
    Anonīms
    Neaktīvs
    #274505
    Aldis
    Participant

    Gadījumā kojās nav fiksētā IP, un mājās dinamiskā vai otrādāk? ik saprpotu, IP adrese ir ne pa ķeksi.

    Kāds interneta pieslēgums…? Mājās? 🙂

    #274506
    Anonīms
    Neaktīvs

    Mājās lattelecom dsl nets, kojās tāds pats

    #274507
    Aldis
    Participant

    Paprovē [Start] –> Run –> tur ieraksti bez pēdiņām “cmd”

    Tur raksti sekojošo:

    ipconfig /release

    Parādīsies ka viss nomests pa nullēm…

    tad:

    ipconfig /renew

    Iegūs no dhcp servera jaunu IP.. 🙂 Vajadzētu šādi strādāt. Nah tur caur visādiem wizardiem veidot jaunu networku vai ko tu tur dari.. o_O

    #274508
    Anonīms
    Neaktīvs

    Neko jau neveidoju vienkārši gāju tur kur acis rādija…

    Š ķiet, ka es ar savām līkajām rociņām neto ko vajag esmu izdarījis… Saprotu to, ka nav tā kā vajadzētu būt..

    https://www.bildites.lv/images/praqrq3xm65w32hnb1x.png

    #274509
    piwchix
    Participant

    Esi promējis, kādu citu portatīvo, parasto kompi piespraust pie vada mājās?

    Vai kojās kompim nets pienāk pa taisno no DSL modēma, vai tomēr jūs to netu dalat uz vairākiem cilvēkiem? (Tiek vai netiek izmantots rūteris. Un ja tiek izmantots rūteris, vai statiskās vai dinamiskās adreses(DHCP).

    Vēlreiz pārliecinies, ka tikla Control Center-> Network and Sharing Center -> Local area Connection ->Properties -> Internet protocol vesion v4 (TCP/IP) ->Properties ir ielikts Obtain IP automatically un Obtain DNS automatically. Ja nav tad ieliec šos un ok.

    Ja nekas nelīdz gaidam sīkāku aprakstu.

    #274510
    Anonīms
    Neaktīvs

    Nav gan mēģināts cits PC pieslēgt pie mājas vada.

    Jā kojās pienāk pa taisno no modēma, lietojam 2 cilvēki to netu.. Laikam 2 dinamiskās adreses..

    Uzstādijumos ir obtain IP automatically.

    Kaut gan mani jau diez ko tas neuztrauc,ka nevar pieslēgt mājās to portatīvo, bet tā kā pieķēros klāt vajadzētu novest līdz galam šo problēmu…

    Nezinu ko, lai sīkāk pasaka nekāda lielā sajēga nav no šim lietām..Varbūt jūs varat no manis izvilkt informāciju 😀

    #274511
    msh
    Participant

    Vads tas pats kas kojās? 🙂

    #274512
    Anonīms
    Neaktīvs

    Nē vads ir mājas neta..

    Nez, bet kādu laiciņu atpakaļ gāja arī mājās portatīvais.. Tāpat jau nespēšu atcerēties ko esu izdarījis, lai neietu.

    #274513
    msh
    Participant

    Es laikam esmu nogarlaikojies, ja jau tos tavus ekrānšāvienus tomēr apskatīju. Nieka divas minūtes katram!

    Kāds tev modēms mājās? Thompson SpeedTouch? Esi pareizajā portā iespraudis vadu? Ja jā, tad pamēģini citu kabeli.

    #274514
    Anonīms
    Neaktīvs

    Jā tas pats SpeedTouch. Visus portus esmu iemēģinājis un ar nekā…

    Pirms kāda pusgada ar šī paša problēma bija kuru atrisināju ar windows pārinstalāciju, bet šoreiz nav ne mazākās vēlēšanas kaut ko tādu darīt…..

    #274515
    Anonīms
    Neaktīvs

    Vadu arī pamainīju un tas pats nekas

    #274516
    Chr1s
    Participant

    No tā paša porta, ar to pašu kabeli, citu kompi var piejūgt?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā