Problēma ar Win7 Ultimate.

Sākumlapa Forumi Software Windows Problēma ar Win7 Ultimate.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 32 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #151265
    boyg
    Participant

    Pieļauju ka šajā forumā atradīsies cilvēki, kuri spēs izteikt savu subjektīvo viedokli, respektīvi visu šo laiku es lietoju WinXP, bet saistībā ar cietā diska maiņu tiku pie Win7. Protams peļams viņš nav, bet kā var spriest pēc zemāk atrodamajiem datora datiem, var noprast, ka ir iespējamas šādas tādas problēmas. Tā kā mēdzu pa nedēļas nogalēm pakavēt vakarus ar kādas spēles palīdzību, tad protams kā jau saprotat, ar zemu fps nav nekāda lielā vēlme spēlēt. Ar WinXP bez problēmām varēju spēlēt, teiksim kā piemēru L4D2 (vēl pietam ar tikai 1GB RAM). Fps visu laiku turējās ap 60 un mani tas apmierināja, bet šobrīd kad STEAM piedāvā iespēju spēlēt Portal, tad izmantoju šo iespēju, bet fps turās ap 30-40 un ir manāmi lagi (atgādināšu, ka šobrīd man ir Win7). Tad nu vēlētos noskaidrot, vai šajā gadījumā operētājsistēma var kaut ko ietekmēt, ja ir manāma atšķirība? Vai pārliekot atpakaļ WinXP, kaut kas mainītos?

    Datora parametri:

    Quote:

    Procesors: Intel Pentium 4, CPU 3.20 GHz

    Operatīvā atmiņa 2050 MB

    *Jāatzīst, ka jau vairāk kā piecus gadus kalpo godam.

    [img]https://bildites.lv/images/7wu9m5rf4wdq0od7bf.jpg[/img]

    Ko jūs man ieteiktu darīt? Viens cilvēks teica, lai pāreju uz 64bit Win7, bet es personīgi šaubos, ka tas kaut ko mainītu.

    Paldies jau iepriekš.

    #236249
    m_janis
    Participant

    “Gudrs” gan tas tavs padomdevējs, ja sistēmai ar P4 CPU piedāvā instalēt 64bit OS :devil: . Tavs procis atbalsta tikai 32bit OS.

    Pēc jaudas gan CPU, gan RAM ir pietiekami priekš W7 normālas darbības. Cita lieta – šim samērā vecajam dzelzim nez kā ir ar W7 draiveriem, īpaši čipseta un videokartes (kuru neesi nosaucis), bet tieši tur, vistivamāk, slēpjas problēma – nedomāju, ka tā atbalsta DirectX 11, labi ja Dx 9.

    #236250
    Crow
    Participant

    Exactly! 64-bit nemaz nelīdīs virsū. Abet par draiveriem varbūt tā arī ir, ka līdz nākošie ir greizi. Tad nu jāpameklē jauni tavai kartei, ja ir.

    Ar tiem DirectX gan nevajadzētu būt problēmām. Visi Aero efekti dzīvo uz DX9. Moš pamēģināt izslēgt to Aero vajag, kamēr spēlīte iet (ar labo ausi progai Compatibility un Disable Desktop Composition).

    Ja ne, tad es minēšu, ka tas pirmatnējais HyperThreading jauc septītajam prātu. Praktiski nezinu, vai tā var būt. Moš atslēgt… :lala:

    #236251
    boyg
    Participant

    [img]https://bildites.lv/images/tigy2ts52mfwl50411d.jpg[/img]

    Atrisina jūsu jautājumus?

    Ä€ un lietot virsū draiverus, kuri ir manai kartei (8 series, w7) viņš man met erroru un saka, ka nederīgs draiveris…

    #236252
    Crow
    Participant

    Š…em spēļuka shortcut un uzliec šitā:

    [img]https://bildites.lv/images/rhr64llewth0cyqp2dn3.png[/img]

    #236253
    boyg
    Participant

    Pamēģināšu, bet jau tā esmu visu lieko gandrīz noņēmis.

    [img]https://bildites.lv/images/88gph9a9p3dg1k91mas.jpg[/img]

    #236254
    iKey
    Participant

    Jāni un Vārna, ir 4-ie pentiumi ar 64 bit supportu (LGA775, visi ar Cedar Mill; Prescott 2M un daži ar Prescott kodolu) re kur saraksts.

    #236255
    elvisburdajs
    Participant

    Piemēram mans stacionārā Pentium4 3.00 Ghz (konkrētu modeli tagad nepateikšu) atbalsta 64-bit.

    Nevajag aiztikt visus tos sīkos uzstādījumus, vienkārši labais peles taustiņš -> Personalize -> Windows Classic theme.

    [img]https://bildites.lv/images/789o2e0ujjetl2nolj7r.png[/img]

    #236256
    boyg
    Participant

    elvisburdajs > ja man ir jādzīvo ar klasisko tēmu, tad es tiešam lieku atpakaļ WinXP, bet to nevēlos… :/

    #236257
    daGrevis
    Participant

    “Best performance”.

    #236258
    iKey
    Participant

    Autors var mēģināt aplikvidēt procesus un servisus, kurus droši var likvidēt.

    Un lai uzzinātu sava CPU datus, noderēs maza un laba programmiņa CPU Z

    #236259
    Crow
    Participant

    Bācviens… mans dotais variants atslēdz Aero tēmu tikmēr, kamēr attiecīgā programma darbojas.

    Draiveri jau tev ir jaunākie, pēc versijas skatos. Nu DirectX var mēģināt updeitot humora pēc.

    Varbūt, ka power settingi jāpačakarē. It kā tiem automātiski vajadzētu visu ieslēgt, kad pieprasa, bet maz kādi gļuki notiek tagad.

    elvisburdajs wrote:

    Piemēram mans stacionārā Pentium4 3.00 Ghz (konkrētu modeli tagad nepateikšu) atbalsta 64-bit.

    A HyperThreading normāli darbojas?

    ŽuļiXP: autors varbūt var mēģināt ob1timizēt sistēmu? 😀

    #236260
    iKey
    Participant

    Vārna, ne tikai obī van kenobī ķēras pie windas nolikšanas zem tvīkera skalpeļa, bet arī daudzi sevi cienoši datorspeci un spēlīšu dzenātāji to dara. gjau ir daudzi entuziasti, kuri notvīko windu vēl pamatīgāk par obī van kenobī

    #236261
    aoma
    Participant

    Tīri sakarīgs tūlis, lai bez īpašas piņķerēšanās atslēgtu lieko un tai brīdī nevajadzīgo – Game Booster. Kad beidz spēli, tikpat zibenīgi var atlikt visu atpakaļ normālā stāvoklī.

    #236262
    daGrevis
    Participant

    Vārni, kas ir “bācviens”?! 😀

    #236263
    boyg
    Participant

    aoma wrote:

    Tīri sakarīgs tūlis, lai bez īpašas piņķerēšanās atslēgtu lieko un tai brīdī nevajadzīgo – Game Booster. Kad beidz spēli, tikpat zibenīgi var atlikt visu atpakaļ normālā stāvoklī.


    Bet arī pati operētājsistēma liek par sevi manīt lagojot. Nedomāju ka tik krasām izmaiņām vajadzētu būt, izlasot minimal requirements priekš win7.

    CS 1.6 uz 40-60 fps, common tas nav normāli…

    #236264
    iKey
    Participant

    Vārna kko minēja par HT čakaru ar sivēnu, boyg, ceru, ka par jaunu esi metis sivēnu?

    #236265
    boyg
    Participant

    Es kaut ko laikam palaidu garām, kas par sivēnu???

    #236266
    elvisburdajs
    Participant

    Vārna, Nezinu, neesmu licis 64-bit OS. Tik zinu ka biosā rāda ”64-bit supported”. 😉 😉

    Un kas par sivēniem, es arī esmu kko palaidis garām? 😀

    #236267
    iKey
    Participant

    tā es saukāju Win 7 😀 angliskās izrunas dēļ, «seven» un laika gaitā «seven» kļuva par «sivēnu» man tā vieglāk ir ir izrunāt 😀

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 32 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā