problēma ar windows 7,xp,vista

Sākumlapa Forumi Software Windows problēma ar windows 7,xp,vista

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 15 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #149945
    web33
    Participant

    Sveik !

    Lieta sekojoša

    rakstot jebkuru Windows uzmet šādu error zilais logs un ( PAGE FAULT IN NONPAGED AREA) [img]https://img116.imageshack.us/img116/4965/pagefaultinnonpagexr3.jpg[/img]

    cik sapratu kkas ar ram

    Pam’ēģināju ubuntu 7.10 ierakstīt viss aizgāja kā pa sviesta, viss strādā !

    Kā es varu ierakstīt Windows ??? (no linux pilnīgi neko nejēdzu )

    #217226
    ob1
    Participant

    Tu raksti Windows? Kruta!

    hmm, vai arī ieraksti?

    a varbūt instalē?

    Labi aizskriešu pēc kristāla bubmas, biju aizdevis kaimiņam…

    #217227
    drunk_lizard
    Participant

    web33 wrote:


    Kā es varu ierakstīt Windows ??? (no linux pilnīgi neko nejēdzu )


    o, mans labaakais draugs atkal probleemaas :>

    drosji vien vareesi ieinstaleet nomainot beigto ram moduli :>

    veel viens panjeemiens ir iekloneet instalaaciju, mhhhh

    tur rams netiek dizji nodarbinaats :>

    #217228
    web33
    Participant

    ob1 wrote:

    Tu raksti Windows? Kruta!

    hmm, vai arī ieraksti?

    a varbūt instalē?

    Labi aizskriešu pēc kristāla bubmas, biju aizdevis kaimiņam…

    Kāda jēga tev piekasīties pie vārdiem alni tipa nesaproti kas pa problemu ,ja nevari palīdzēt nevirini jākli vispār

    #217229
    drunk_lizard
    Participant

    jams nav alnis, bet taurs….

    bet tu tak esi spicaakais zeens ciemaa, vai ne?

    #217230
    web33
    Participant

    drunk_lizard wrote:

    jams nav alnis, bet taurs….

    bet tu tak esi spicaakais zeens ciemaa, vai ne?

    Par to jau jātaisa cita Tēma vaļā :mod:

    #217231
    Foxsk8
    Participant

    Iespējams operatīvā “pizģets”, paņem ar Hiren boot cd, softs saucās Memtest, notestē operatīvo atmiņu savam PC, ja viss ir ok, tad tajā pašā Hiren boot cd, zem “aizmirsu” jābūt mhdd softam, paņem to un izskenē cieto disku.

    #217232
    web33
    Participant

    foxsk8 wrote:

    Iespējams operatīvā “pizģets”, paņem ar Hiren boot cd, softs saucās Memtest, notestē operatīvo atmiņu savam PC, ja viss ir ok, tad tajā pašā Hiren boot cd, zem “aizmirsu” jābūt mhdd softam, paņem to un izskenē cieto disku.

    Ok paldies

    #217233
    Foxsk8
    Participant
    #217234
    rajah
    Participant

    foxsk8 wrote:

    Iespējams operatīvā “pizģets”, paņem ar Hiren boot cd, softs saucās Memtest, notestē operatīvo atmiņu savam PC, ja viss ir ok,


    NEIESAKU Memtest!!!!

    Iesaku no tā paša diska – vienu rindiņu zemāk – Gold Memory.

    Neiesaku Memtest, ka ir pieredze ar to, ka neatrod bojātu atmiņas moduli.

    Cilvēks vadājis kompi pa garantijām 6 reizes uz Yota kantori (taisu viņiem ANTIREKLÄ€MU). Pastāvīgi zilie logi un kāršanās. Kādu aizveda tādu atveda, pat salamājos pa telefonu ar kaut kādu viņu “meistaru”, kas teica – “mums viss ir kārtībā, dators darbojas, tur jūsu programmas vainīgas”.

    Kad pārbaudīju tam datorama operatīvo atmiņu ar Memtest, neatrada nekādus bojājumus. Pārbaudīju ar Gold Memory – atradās bojātais modulis. Pēc tā izņemšanas visas problēmas beidzās.

    #217235
    Foxsk8
    Participant

    Nu jā, ir teiciens, mācies pats no savām kļūdām, reāli man tā vēl nav bijis, tāpēc arī neko sliktu nevaru teikt. Kaut gan, varbūt uz jaunajiem ram moduļiem softs mēdz iegļukot.

    #217236
    prusaks
    Participant

    Iespējams ka kļūdos, bet, ja ubuntu aizgāja normāli, tad problēma nebūs ar dzelžiem. Tev nav amd procis? Ja ir, tad novelc jaunāko sata draiveri. Man bija līdzīga problēma, vajadzēja tikai uzlikt jaunāku sata draiveri.

    #217237
    Foxsk8
    Participant

    Nu tad varbūt HDD?

    #217238
    web33
    Participant

    aaaaa

    #217239
    web33
    Participant

    prusaks wrote:

    Iespējams ka kļūdos, bet, ja ubuntu aizgāja normāli, tad problēma nebūs ar dzelžiem. Tev nav amd procis? Ja ir, tad novelc jaunāko sata draiveri. Man bija līdzīga problēma, vajadzēja tikai uzlikt jaunāku sata draiveri.

    Nu tur mistika notiek :lala: man ir Intel bet ar uli sata draiveriem .Uz viena win7 iet uz otra win7 nejiet man ir 2 win7 versijas , uz taa kura iet RAM tur atkal nejiet videokarte draiveri , uz otra win7 draiveri un viss ir bet nelaade pashu win iekshaa

    Varbut kaads var pateikt uz tiko ieraksiita win7 pie device management display adapter orginaalais win draivers kaa saucaas ,cik aceros bija kkaads Microsoft wnv wvn ??? jo man pie device management neuzraada display adapter 🙁

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 15 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā